Антибактеріальне покриття

Мийки Primagran, оброблені за допомогою природної технології

Лабораторно підтверджена технологія, яка гарантує ще більш ефективний захист від бактерій на вашій кухні.

Ultrafresh

Primagran - це сімейна компанія - з власного досвіду знаємо, що кухня - це стратегічне приміщення для кожного дому, а кухонне обладнання іноді використовується досить нетрадиційно. Саме на кухні кожного дня триває життя, тому наші мийки виготовляються з максимальною ретельністю, з високоякісних матеріалів, що постачаються від надійних постачальників. Ми дбаємо про всі деталі, а наша мета полягає в тому, щоб кожнен наш товар підтверджував нашу гарантію якості.

Таку ж саму стратегію ми використовуємо стосовно безпеки, саме тому ми розпочали співпрацю з найбільшою компанією в галузі антибактеріальних та протигрибкових рішень у світі. Бренд Ultra-Fresh відомий і цінується в понад 60 країнах, а споживачі вважають його надійним лідером у багатьох галузях, що стосуються щоденного використання, наприклад, матраци, устілки, спортивний одяг, обробні дошки, а також мийки для кухні та ванної кімнати.

Як працює технологія ultra fresh?

На ранній стадії виробництва мийок Primagran в суміш, що складається зі смоли та мінеральних наповнювачів, додають колоїдний розчин срібла, який розподіляється рівномірно по всій структурі мийки. Він залишається активним протягом усього періоду використання, не забиваючись і не змиваючись з її поверхні, як у випадку використання антибактеріального покриття.

Антибактеріальна технологія дозволяє ще більш ефективно захищати від бактерій, залишаючи зону миття безпечною для всіх членів сім'ї.

Візуалізація технології Ultra-Fresh, показана в поперечному перерізі мийки — структура зі срібла, що заповнює всю мийку всередині та на поверхні.

Відкрийте для себе всі переваги мийок Primagran з технологією

Додаток Ultra-Fresh CA-16, який використовується в процесі виробництва мийок Primagran має дозвіл Oeko-Tex, що підтверджує, що це безпечний продукт для шкіри людини та має дозвіл на контакт з їжею.

  •      Наші мийки захищені від шкідливого впливу бактерій, грибків та плісняви
  •      Мийки Primagran містять активні іони срібла для захисту від небажаного запаху
  •      Продукт захищений від забруднення та плям
  •      Мийка має антибактеріальні властивості

Безпека та антибактеріальний ефект підтверджені результатами випробувань, проведених у спеціалізованій та сучасній лабораторії в Торонто відповідно до міжнародних методів дослідження: AATCC, ASTM, ISO, JIS. Перевірте деталі :

Антибактеріальний сертифікат Ultra Fresh (див. Сертифікат) ( zobacz certyfikat )

Протигрибкова оцінка AATCC (див. Звіт) ( zobacz sprawozdanie )

Антибактеріальна оцінка зразків Primagran (перевірити оцінку) ( sprawdź ocenę )

ITA-TEST у Варшаві (див. Атестацію) ( zobacz atest )

Результати лабораторних досліджень

кількість бактерій на см 2 через 24 години x 100 000

кількість бактерій на см 2 через 24 години x 100 000