Крани Кухонні І Комплектуючі 

 • Графітовий кран-змішувач для кухні Prima 9000

  Кран-змішувач для кухні Prima 9000 у відтінку графіту з цікавою формою, що впадає в око. Злегка розкльошений наконечник носика забезпечує оптимальну дальність потоку води. Аератор на високому рівні зможе працювати навіть у широких мийках, таких як Берген або Копенгаген. Внутрішня частина крану - це конструкція зі сталі та керамічної головки. Гранітна оболонка крану забезпечить стійкість до подряпин та механічних пошкоджень, які можуть виникнути під час користування. Ця комбінація гарантує надійність та довговічність протягом багатьох років. Модель Prima 9000 позбавлена ​​додаткових прикрас, завдяки чому легко організувати з нею цілісний та цікавий інтер’єр кухні. Оригінальна форма наконечника носика буде ідеально відповідати оригінальній формі мийки Валенсія або Мадрид. Графітовий відтінок крану ідеально вписується в гранітний Priminflend в графітному кольорі. Ось чому, купуючи комплект стильних і міцних батарей та гранітну раковину, ви можете бути впевнені, що всі елементи будуть ідеально підібрані один до одного. Крім того, ви також отримаєте 2-річну гарантію. Ми пропонуємо на вибір гранітну мийку різних форм: овальну, круглу, прямокутну або трапецієподібну в декількох конфігураціях камер: одна, дві або півтори камери. У магазині Primagran ви також знайдете практичні аксесуари для полегшення миття, наприклад, сифон з автоматичною пробкою або дозатор рідини . Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для кухонних мийок «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.93/5 (255 відгуки)
 • Гранітний кухонний кран- змішувач Prima...

  Гранітний кран -змішувач Prima 9000 - це сіра модель з висувним наконечником, який дозволяє регулювати силу водяного потоку. Високомонтований аератор гарантує, що потік води матиме оптимальне охоплення навіть у поєднанні з більш широкими гранітними мийками. Злегка розкльошений кінець носика робить кран оригінальним : внутрішня частина крану - це міцний корпус, що наповнює носик, та надійна керамічна головка. Гранітне покриття крану, безсумнівно, має не тільки створює візуальний ефект, але й функціональним. Міцне гранітне покриття стійке до різного роду механічних пошкоджень або подряпин. Крім того, на ньому не видно плям від води та відбитків пальців. Невеликі хромовані елементи додають нотку елегантності цілому, завдяки чому він підходить як до традиційних, так і до сучасних інтер’єрів. Відтінок крану Prima 9000 ідеально поєднується з сірими гранітними мийками Primagran. Кран можна встановити на раковині або на робочій поверхні. Купуючи кран Prima 9000 сірого кольору, ви отримаєте комплект прокладок і гвинтів, необхідних для легкого монтажу та 2-річної гарантії. Сумісність елементів, наявних в нашому магазині, дозволяє створити ідеальний кухонний гарнітур. Виберіть правильну модель з наявних гранітних мийок: однокамерні, однокамерні або двокамерні мийки. Моделі також доступні у версіях з сушкою для посуду. Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для раковин моделей «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.92/5 (342 відгуки)
 • Гранітний кран- змішувач Prima 9000 білий

  Високий гранітний кран- змішувач Prima 9000 - це одноважільна модель, яка є естетичною, надійною та економічною. Ця модель відрізняється незвичайною елегантністю та простим дизайном, який ідеально підходить для модерністських, мінімалістичних та скандинавських інтер’єрів. Кран стоячий Prima 9000 також є ідеальним рішенням для традиційних кухонь. Ця модель особливо рекомендується для мийок великої глибини і раковин з двома камерами. Якісний аератор гарантує, що вода не виллється з камери, висувний носик забезпечує максимальний комфорт, а одна ручка для регулювання температури та витрати води дозволяє зберегти економію та економію на кухні. Модний білий колір з цікавим відтінком дуже добре підходить як для гранітних мийок у світлих відтінках, так і для графітових або чорних гранітних мийок. Універсальність білого кольору дозволяє поєднювати кран Prima 9000 з кухонними аксесуарами різних кольорів. Цікавою комбінацією стане поєднання білого крану для кухні з сірою раковиною або надягання хромованого дозатора мила та сталевої автоматичної пробки . Крім привабливого зовнішнього вигляду, кран Prima 9000 - це функціональне кухонне обладнання. Це дозволяє готувати харчові продукти, а також полегшує догляд за гранітними мийками, легко промиваючи камери після закінчених робіт. Він виготовлений із сталі та покритий міцним гранітним покриттям. Це покриття робить кран стійким до механічних пошкоджень, температурних ударів, знебарвлення, відбитків пальців і водяних плям. Кран можна встановити на поверхні кухонній робочій поверхні або в отворі, виконаному в мийці. Носик для нього виробляється фабрикою в мийках Primagran. Проста збірка впорядковує детальну інструкцію, підготовлену . Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для кухонних мийок таких моделей як «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.92/5 (260 відгуки)
 • Кухонний кран-змішувач Prima 9000 хромований

  Надзвичайно елегантний та розкішний кухонний кран-змішувач Prima 9000 буде сяяти на кожній кухні. Кран - це прямолінійна модель з практичним висувним носиком, призначена для гранітних мийок. Високий, виготовлений з нержавіючої сталі, надає блиск і вражає простим, але елегантним дизайном без зайвих надмірностей. Сучасний хромовий відтінок дозволяє не тільки добре поєднуватися з білими, бежевими, сірими, графітовими та чорними гранітними мийками, але також є ідеальним доповненням кольорів до холодильників, посудомийних машин та духовок у відтінку нержавіючої сталі. Більше того, кран Prima 9000 дуже добре функціонує з такими аксесуарами, як автоматична пробка та дозатор рідини для миття посуду, які також мають хромовані елементи . Ця модель рекомендується для кутових мийок та тих, які оснащені двома камерами. Завдяки тонкому розкльошеному наконечнику носика крана забезпечує максимальний комфорт у повсякденній кухонній роботі. Витяжний носик дозволяє регулювати силу потоку води, тоді як висококласний аератор дозволяє мити навіть великий посуд, каструлі та пательні. Елегантну круглу ручку для відкручування води можна розмістити збоку або спереду, в залежності від уподобань домочадців. Висока якість нашого хромованого крану підтверджена сертифікатом PZH та 2-річною гарантією. Кран Prima 9000 може бути встановлений на робочій поверхні мийки або в спеціально вирізаному одиночному отворі розміром 35 мм. Установка проста, і ви можете це зробити самостійно. Примітка. Для розміру ми не рекомендуємо крани для моделей кухонних мийок «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.91/5 (331 відгуки)
 • Бежевий кухонний кран-змішувач Prima 9000

  Бежевий кухонний кран-змішувач Prima 9000 вражає своєю економічною елегантністю та розкльошеним наконечником. Ця модель чудово функціонує з великими, двохкамерними глибокими мийками, найкраще збереженими в світлих відтінках. Кран Prima 9000 - ідеальне доповнення до змивних зон на класичних, сучасних та сільських кухнях. Відтінок бежевого, в якому він зберігається, нагадує природний колір каменю, ідеально поєднуючись з дерев’яними будівлями. Напівокругла форма забезпечує легкість і деяку витонченість в зоні миття. Цікавий і красивий дизайн - це не тільки переваги крану Prima 9000. Це також надзвичайно корисне обладнання. Завдяки практичному витяжному носику, він добре працює в процесі миття та приготування харчових продуктів, високий аератор дозволяє мити навіть кухонні прилади великого розміру, тоді як глобусний наконечник відповідає за правильне регулювання потоку води. Кран є обладнаний надійною керамічною головкою, а корпус покритий гранітним покриттям. Завдяки використанню цих матеріалів він міцний, стійкий і пристосований навіть до найсуворіших кухонних робіт . Кран найкраще функціонує з гранітною раковиною, доповненою кухонним дозатором у тому ж відтінку та хромованою автоматичною пробкою. Його установка дуже проста і знаходиться на доданій до нього інструкції. Кран можна встановити на раковині або на робочій поверхні. У випадку цього першого рішення в гранітній раковині вирізається спеціальний отвір, що дозволяє встановити кран. Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для кухонних моделей мийок Осло, Рига та Копенгаген.

  4.90/5 (312 відгуки)
 • Дозатор рідини хром 400мл

  Хромований дозатор рідини для миття посуду - це елегантне доповнення до будь-якої кухонної мийки. Підходить одно-, півторакамерна гранітна мийка. Розріджувач рідини встановлений на корпусі мийки, в спеціально підготовленому отворі діаметром 35 мм. Отвір робиться на замовлення, безкоштовно. Диспенсера не видно на зовні, єдина видима його частина - стильний насос. Цей аксесуар надзвичайно естетичний і ідеально вписується в хромовані частини гранітних мийок, наприклад автоматичний сифон або сталеві кухонні крані. Крім прекрасного зовнішнього вигляду, хромований дозатор рідини для миття посуду - це також практичне рішення. Дозволяє зберігати чистоту в зоні миття. Завдяки йому ділянку навколо мийки не потрібно заповнювати пластиковими пляшками з миючими засобами. Ємність ємністю 400 мл, її можна легко заправити в будь-який час, не добираючись до робочої поверхні і відкручуючи пляшку. У хромованому дозаторі для мийки ви можете зберігати як рідину миючу посуд, так і мило та миючі засоби для гранітної мийки.

  4.90/5 (365 відгуки)
 • Дозатор рідини чорний 400мл

  Дозатор рідини для миття посуду чорного кольору - це аксесуар, який чудово справляється на кухнях, оформлених в сучасному, промисловому та мінімалістичному стилі. Це ідеальне доповнення до раковин із чорного граніту. Якщо вам подобаються сміливі комбінації, чорний кухонний дозатор можна також поєднувати з іншими відтінками гранітних мийок. Бак ємністю 400 мл і виготовляється для зберігання кухонних миючих засобів. Це дозволяє зберегти естетичний та охайний вигляд зони миття та кухонних робочих поверхностей. Завдяки їй ви усунете пластикові пляшки, що оточують мийку. Резервуар для рідини створений для поєднання естетики та функціональності. Довга подача полегшує роботу, вбудований насос забезпечує оптимальну кількість рідини, тоді як гранітна обробка забезпечує довговічність і стійкість виробу до знебарвлення, механічних пошкоджень і високих температур. Наш дозатор для кухонної мийки легко зібрати. Він встановлюється в спеціально зробленому отворі таким чином, що резервуар знаходиться під поверхнею мийки, при цьому на зовні залишається лише елегантний насос, відповідний до кольору мийки.

  4.97/5 (301 відгуки)
 • Дозатор рідини графіт 400мл

  Дозатор мила для рук або рідини для миття посуду для установки на гранітних мийках Primagran. Графітовий відтінок воронки і насоса гармонує з усіма гранітними мийками в тіні графіту і тими, що зберігаються в темній гаммі кольорів. Дозатор розроблений таким чином, що на поверхні мийки можна побачити лише необхідну частину, тобто насос. вона буде захована під раковиною. Встановивши елегантний дозатор, ви позбудетеся від непривабливих пластикових пляшок, щоб навколо зони миття був завжди порядок і чистота. Більше того, завдяки мильниці ви заощадите цінне місце в зоні миття. За бажанням замовника просвердлюється додатковий отвір для дозатора. Пристосуйте до вашої гранітної мийки також інші практичні аксесуари, наявні в магазині Primagran і насолоджуйтесь функціональним і стильним кухонним гарнітуром.

  4.88/5 (364 відгуки)
 • Дозатор рідини білий 400мл

  Гранітний дозатор рідини або мила для миття посуду призначений для мийок з білого граніту. Цей кухонний аксесуар знайде своє місце на кожній кухні, особливо для людей, які цінують порядок та охайність у мийній зоні. Він монтується безпосередньо в мийці, але не займає багато місця на поверхні. Ємність для кухонних миючих засобів захована під поверхнею мийки, зовні видно лише елегантний насос. Диспенсер встановлений у спеціально підготовленому отворі діаметром 35 мм, який виготовляється в мийках Primagran безкоштовно. Білий дозатор для рідкого посуду чудово поєднується з іншими кухонними аксесуарами, такими як автоматична пробка та гранітні кухонні крані. Більше того, це не тільки прикраса зони миття, але і практичний виріб. Це дозволяє зберігати кухню в чистоті, позбавитися від незручних пластикових пляшок з рідиною, дозувати потрібну кількість рідини і стежити, щоб вона не просочилася на зовні.

  4.89/5 (352 відгуки)
 • Дозатор рідини сірий 400мл

  Дозатор рідини для посуду або мила для рук сірий призначений для кріплення на гранітній кухонній мийці Primagran. Це ідеальне рішення, якщо ви хочете позбутися антисанітарних пластикових пляшок, які точно не додають чарівності кухні та додатково займають простір навколо мийки. Завдяки цьому практичному дозатору на вашій кухні буде чистота і порядок. Відтінок насоса підходить для сірих гранітних мийок. Дозатор можна використовувати з кутовими одно- та двокамерними мийками. Форма дозатора дозволяє сховати ємність з 400 мл рідини під мийкою. На поверхні мийки видно лише елегантний насос. Отвір для дозатора просвердлюється за бажанням замовника. Доповніть свій кухонний гарнітур іншими аксесуарами, доступними в нашому магазині, що зробить миття простішим і приємнішим.

  4.90/5 (355 відгуки)
 • Дозатор рідини бежевий 400мл

  Бежевий дозатор рідини для миття посуду призначений для гранітних мийок, витриманих у відтінках бежевого. Універсальний колір також дозволяє використовувати їх в інших відтінках гранітних мийок, де це цікавий і самобутній елемент дизайну. Наш дозатор рідини для миття посуду надзвичайно елегантний, а завдяки використанню високоякісних матеріалів він також є довговічним та стійким кухонним аксесуаром, ємність з рідиною встановлюється у підготовлений отвір у мийці. Основна його частина знаходиться під поверхнею мийки, а на зовні залишається лише насос. Простота установки дозатора йде рука об руку з його простим заправленням і універсальністю. У ньому можна зберігати різні типи кухонних миючих засобів, такі як рідина для миття посуду, засоби для миття гранітної мийки або мило. Використовування кухонного дозатора економить простір навколо мийки та на кухонному робочої зони, що допомагає зберегти кухню чистою.

  4.95/5 (359 відгуки)
 • Кран-змішувач для кухні Prima 5000 хромована

  Кран-змішувач для кухні Prima 5000 - це високоякісна хромована модель, яка підходить як до класичного, так і до сучасного інтер’єрів. Елегантна форма поворотного носика робить кран придатним для всіх гранітних мийок та їх хромованих аксесуарів, таких як дозатор рідини або автоматична пробка. Це дозволяє застосувати його в будь-якому інтер’єрі та змінити зовнішній вигляд будь-якої кухні . Високомонтований аератор дозволяє вільно мити великі каструлі, тарілки та інший посуд. Рухомий носик полегшує роботу в двохкамерній раковині та в її околицях. Практичний тримач крану розміщений на передній частині крану, завдяки чому регулювання потоку, а також гарячої та холодної води не є проблемою. Додатковою перевагою є заокруглені форми крану, які полегшують утримання крану в чистоті. Внутрішня частина крану ховає надійну керамічну головку діаметром 35 мм та міцний сталевий корпус. Установка крану можлива на раковині або на робочій поверхні. Інсталяційний комплект містить комплект необхідних елементів для установки. Купуючи кран Prima 5000, ви отримаєте 2-річну гарантію. Підберіть кухонний кран до гранітної кухонної мийки Primagran та створіть ідеальний надійний комплект. Пропозиція включає, зокрема, овальні, прямокутні та кутові раковини в різних комбінаціях: одно, двох або півтора камерні моделі, також у версіях із сушкою для посуду. Якщо ви вже підібрали комплект кранів Prima 5000 за допомогою відповідної гранітної мийки Primagran, ви можете доповнити його практичними аксесуарами: дозатором рідини або мила та автоматичною пробкою.

  4.87/5 (203 відгуки)
 • Гранітний кран-змішувач чорного кольору...

  Гранітний кран-змішувач чорного кольору Prima 5000 відрізняється простотою та вишуканістю, завдяки чому він підходить для всіх чорних гранітних мийок, але також може поєднуватися з іншими відтінками гранітних мийок. Носик крану покритий міцним покриттям, стійким до механічних пошкоджень. Покриття також запобігає накопиченню осаду та водяних плям та не залишає відбитки пальців, що гарантує естетичний вигляд крану протягом дня. Елегантні хромовані елементи крану гармоніюють з іншими хромованими частинами гранітної мийки та кухонними аксесуарами. Внутрішня частина крану Prima 5000 приховує міцний сталевий корпус і керамічну головку, що забезпечує надійність. Високомісний аератор та рухомий носик полегшують миття великого посуду, тарілок і каструль, а також промивають мийку та зливу навіть у двохкамерній системі. Заокруглений тримач крану під рукою дозволяє вільно і точно регулювати витрату води та температуру. Кран можна встановлювати як на робочій поверхні, так і на мийці. комплект необхідних складальних елементів входить в комплект. Купуючи модель Prima 5000, ви отримаєте 2-річну гарантію. Ми пропонуємо поєднати гранітний кухонний кран з мийкою Primagran і таким чином створити надійний і стильний комплект, в якому всі елементи сумісні. Виберіть необхідні кухонні аксесуари у вигляді дозатора мила або сифона з автоматичною пробкою.

  4.88/5 (209 відгуки)
 • Сірий гранітний кран-змішувач Prima 5000

  Сірий гранітний кран-змішувач Prima 5000 - це елегантна модель, яка доповнює кожну сучасну та скандинавську кухню. Модерністичний відтінок ідеально відповідає гранітним раковинам Primagran чорного або сірого кольору. Кран також може бути відмінним акцентом на яскравій або темній кухонній робочій поверхні, завдяки сучасній формі носика він підходить до овальних, кутових або прямокутних мийок. Елегантні хромовані елементи гармоніюють з іншими елементами раковини хромового відтінку. Кран відрізняється високою стійкістю до пошкоджень, подряпин та відбитків пальців. Не видно також плям від води або знебарвлення, тому це виглядає бездоганно протягом дня. Корпус крану виготовлений із сталі, тоді як керамічна головка відповідає за надійну роботу важеля. Кран можна розміщувати як на мийці, так і на робочій поверхні. Рухомий носик полегшує роботу в мийці з півтора-двохкамерною системою. Високо розміщений аератор дозволяє мити більші каструлі та тарілки, наповнювати високі посудини водою та промивати раковину та сушку для посуду. Заокруглений важіль, розміщений в зручному місці, забезпечує зручне регулювання витрати води та температури. Купуючи кухонний кран Prima 5000, виготовлений із граніту, в нашому інтернет-магазині ви отримаєте 2-річну гарантію. Поєднуючи кран з будь-якою гранітною раковиною Primagran, ви можете бути впевнені, що комплект буде довговічним і надійним протягом багатьох років.

  4.86/5 (250 відгуки)
 • Бежевий кухонний кран- змішувач Prima 5000

  Бежевий кухонний кран- змішувач Prima 5000 - це сучасна модель з поворотним носиком. Виготовлено для бежевих гранітних мийок. Підходить для дво- та півторакамерних моделей. Завдяки своїй округлій формі він добре застосовується на кухнях, оформлених у традиційному та класичному стилях. Хромовані кранні кільця Prima 5000 також дозволяють поєднувати його з хромованими аксесуарами для мийок, наприклад, автоматичною пробкою та дозатором рідини для миття посуду, що підтримуються у бежевому відтінку. Аератор високої щільності дозволяє мити посуд та каструлі великих розмірів. Оптимальна висота крану робить так, що під час роботи на кухні навколо мийки не буде прискати вода. Поворотний носик значно покращує та збільшує комфорт роботи, особливо в моделях двокамерних мийок та у мийках з глибокими камерами понад 16 см. Елегантну круглу ручку для відкручування води можна розмістити збоку або спереду, в залежності від уподобань домочадців. П-подібний носик, що використовується в крані, дозволяє не тільки ефективно мити посуд, але й зручно промивати фрукти, овочі та м'ясо. Конструкція міцна. Кран стійкий до знебарвлення і механічних пошкоджень і не потребує трудомісткого догляду. Головка для кухонного крану Prima 5000 є керамічною і є однією з найскладніших з доступних головок на ринку. Кран можна встановити на мийці або робочій поверхні і це простий процес, який ви можете виконати самостійно.

  4.85/5 (287 відгуки)
 • Кран-змішувач з білого граніту Prima 5000

  Кран-змішувач з білого граніту Prima 5000 - це ідеальна модель для сучасних кухонь. Вона чудово підкреслить характер будь-якого сучасного інтер’єру, а в поєднанні з гранітною раковиною білого або чорного кольору створить елегантне і сміливе єдине ціле . U- виріз ідеально підходить для поєднання з моделлю мийки в півтора-двохкамерній конфігурації. Невеликі хромовані елементи крану додають елегантності, завдяки чому вона чудово поєднується з усіма формами гранітних мийок. Високо розміщений аератор забезпечить оптимальний потік води, що дозволить комфортно мити навіть більший посуд , а також легко очищувати мийку. Внутрішня частина крану заповнює міцну сталеву конструкцію та керамічну головку. Таке з'єднання забезпечить повне задоволення від користування протягом багатьох років. Кран можна встановити як на мийці, так і на робочій поверхні. В комплект входять усі необхідні елементи для правильної установки крану. Гранітна поверхня крану Prima 5000 стійка до пошкоджень, подряпин та ударів. Крім того, на ньому не з’являються непривабливі водяні плями, завдяки яким вони завжди виглядають бездоганно і є окрасою інтер’єру кухні . Складіть ідеальний комплект для вашої кухні та оберіть одну із стильних гранітних мийок Primagran. Доповніть все практичними аксесуарами у вигляді автоматичної пробки або дозатора рідини.

  4.86/5 (280 відгуки)
 • Графітовий відтінок крану-змішувача Prima...

  Графітовий відтінок крану-змішувача Prima 5000 ідеально поєднується з гранітними мийками такогож кольору. Цей кран добре виглядає в інтер’єрах індустріального, мінімалістичного та сучасного стилю, які одночасно вміщають ніжні напівокруглі лінії. Заокруглений профіль носика робить кран надзвичайно елегантним та стильним доповненням. Корпус виготовлено з латуні, а головка - з кераміки. Завдяки використанню цих матеріалів кран для раковини Prima 5000 є не тільки естетично приємним, але і міцним. Гранітна обробка захищає її від подряпин, знебарвлення, плям та відбитків пальців. Кран Prima 5000 - це стояча модель з модним та функціональним поворотним носиком у формі U. Вона особливо добре використовується у мийках з глибокими камерами, розміром понад 16 сантиметрів та у двохкамерних моделях Поворотний носик, що використовується в крані, значно полегшує і підвищує комфорт роботи, а високомонтажний аератор дозволяє мити навіть тарілки та каструлі великих розмірів. Кран Prima 5000 оснащений круглою ручкою для відкручування води, яку можна встановити спереду або збоку, залежно від потреб домогосподарства. Установка графітового крану Prima 5000 проста тому ви можете зробити це самостійно. Крани встановлюються на робочій поверхні або в одному монтажному отворі в раковині, який налічує 35 мм. Стік для крану у мийках Primagran виготовляється на заводі -виробнику. В комплект входять усі необхідні елементи установки.

  4.89/5 (281 відгуки)
 • Класичний двокамерний сифон

  Класичний сифон, який підходить для всіх гранітних півторакамерних та двокамерних мийок Primagran. Сифонні розетки оснащені витонченими хромованими ситами, що підходять за кольором до всіх хромованих кранів мийки, наявних у нашому магазині. Вони також взаємодіють із гранітними кранами-змішувачами з невеликими хромованими елементами. Елегантні сита також вписуються в інші хромовані та кухонні мийки. Сифон був виготовлений з білого пластику, який не потребує особливого догляду та обслуговування. Ця модель сифона була оснащена системою проти вільного захисту. Це також дозволяє підключити посудомийну машину або пральну машину. Комплектація містить необхідні елементи, необхідні для правильної установки сифона. Характерна форма труб, забезпечує не тільки ефективний стік води, але й запобігає виходу неприємних запахів з труб. Форма сифона дозволяє затримувати частину води в трубопроводах, створюючи таким чином ізоляційний простір Інструкція: Як встановити сифон.

  4.87/5 (1338 відгуки)
 • Класичний однокамерний сифон

  Класичний сифон - це модель, яка підходить для всіх гранітних мийок Primagran з одною камерою. Випускний отвір для сифона діаметром 3,5 дюйма завершено хромованим ситом і гармонує з усіма кранами з мийки з хрому та граніту, наявними в нашому магазині. Елегантне ситечко також підходить для інших мийки та кухонних аксесуарів, таких як дозатор миючого засобу для миття посуду. Сифон виготовлений з білого пластику. Він має вихід для підключення посудомийної машини або пральної машини. Він також оснащений противільною системою. комплект містить комплект елементів, необхідних для правильної установки сифона. Завданням сифона характерної форми букви є ефективний стік води і, перш за все, запобігання виходу з труб неприємних запахів. Сифон зупиняє частину води, що перешкоджає змішуванню запахів. Це просте, але ефективне рішення забезпечує ізоляцію між кухнею та каналізацією. Інструкція: Як встановити сифон.

  4.87/5 (1432 відгуки)
 • Автоматичний двокамерний сифон

  Автоматичний двокамерний сифон - це сучасне та зручне рішення на кухні, яке відповідає півторакамерним та двокамерним мийкам. Використовуючи його на кухні, мийки можуть спорожняти воду автоматично, не вкладучи руки в гарячу чи брудну воду. Це значно полегшує миття посуду і збільшує комфорт роботи. Комплект оснащений двома 3,5-дюймовими розетками, регулювальною ручкою та системою переливу. Спеціально підготовлений вихід дозволяє підключити пральну машину або посудомийну машину до сифона, встановленого під мийкою. Обидва відтоки мають елегантну хромовану обробку, один з яких додатково оснащений естетичним ситечком, який служить автоматичною пробкою. Автоматичний сифон підтримується в кольоровій гамі, яка гармонує з хромованими аксесуарами для гранітних мийок Primagran. Особливо добре вписується в сталеві кухонні крани. Для того щоб зібрати автоматичний сифон у гранітні мийки Primagran, ми робимо спеціальні отвори, які дозволять легко його встановити. Інструкція: Як встановити сифон.

  4.91/5 (972 відгуки)
 • Автоматичний однокамерний сифон

  Автоматичний однокамерний сифон, оснащений системою, яка дозволяє відкривати та закривати спусковий механізм за допомогою регулятора, розташованого на раковині. Підходить для всіх однокамерних мийок Primagran. 3,5-дюймовий отвір для сифона, оснащений елегантним хромованим фільтром, який одночасно виконує функцію автоматичної пробки, співпрацюючи в кольорі з регулювальною ручкою, що використовується для закриття та відкриття зливу. Відтінок усіх хромованих деталей сифона підходить для хромованих та гранітних кранів, доступних в нашому магазині. Автоматичний сифон дозволяє підключити до каналізації пральну машину або посудомийну машину. У комплект входить комплект прокладок і гайок, необхідних для правильної роботи та монтажу сифона. Сифон був виготовлений з білого пластику з високою міцністю, не вимагаючи особливого догляду та обслуговування. Завдяки характерній формі, сифон зупиняє невелику кількість води в трубопроводі, що запобігає потраплянню запаху в приміщення. Інструкція: Як встановити сифон.

  4.92/5 (1476 відгуки)
 • Кран-змішувач для мийки Prima 8000 чорний

  Кран-змішувач для мийки Prima 8000 чорний - це стильна модель з мінімалістичним дизайном. Завдяки практичному фігурному носику, він ідеально вписується в атмосферу сучасних кухонь та тих, що використовують індустріальний стиль. Цей відтінок ідеально підходить до всіх гранітних раковин Primagran чорного кольору. Але однаково добре може контрастувати з іншими відтінками , наприклад білим. Маленькі компоненти хром крану взаємодіють з іншими частинами кухонного миття, наприклад автоматичними пробками або дозаторами рідин , які може запропонувати Вам Primagran. Крім елегантного дизайну кухонного крану Prima 8000 також забезпечує комфорт користування. Високий монтажний поворотний носик дозволяє зручно мити посуд, а міцний важіль дозволяє вільно регулювати гарячу та холодну воду. Високий носик крану дозволить забути про непривабливі плями на воді та відбитки пальців. Він також надзвичайно стійкий до різних видів механічних пошкоджень та подряпин. Крім того, кран не потребує спеціального догляду. Купуючи в інтернет-магазині кран, ви отримаєте 2-річну гарантію. Знайдіть правильну модель гранітної кухонної мийки Primagran та складіть надійний кухонний гарнітур за розумною ціною.

  4.89/5 (73 відгуки)
 • Графітовий Prima 8000

  Графітовий Prima 8000 - ідеальне рішення для людей, які шукають кран-змішувач для промислових та сучасних кухонь. Гострі, необроблені форми та економний дизайн, а також темний колір роблять цю модель ідеально підходящою до таких інтер’єрів. Кран Prima 8000 призначений для гранітних мийок темних відтінків: чорного та графітового. Разом з графітовим дозатором рідини для миття посуду та хромованою автоматичною пробкою він надає кухням схожий на сільський характер. Prima 800G дуже добре функціонує з одно- , півтора , а також з двокамерними мийками. Ми рекомендуємо його для особливо глибоких мийок, таких як Монако або Севілья. Сучасний дизайн крану йде рука об руку з функціональністю. Prima 8000 - це L-подібна модель у формі Г, що має рухомий носик та ергономічну ручку для регулювання потоку води та температури. Аератор висотою 251 мм дозволяє комфортно працювати в раковині та навколо неї, одночасно забезпечуючи, щоб вода не прискала з боку в бік і створювала безлад в зоні миття. Корпус крану виготовлений з латуні, а головка - керамічна. Довговічність використовуваних матеріалів робить кран надійним протягом багатьох років. Його установки та подальше користування дуже просте. Кран можна встановити в мийку, виготовлену в мийці діаметром 35 мм, або на кухонну робочу поверхню залежно від уподобань домочадців. На нього поширюється 2-річна гарантія та є дозвіл PZH.

  4.87/5 (83 відгуки)
 • Бежевий кран-змішувач для мийки Prima 8000

  Бежевий кран-змішувач для мийки Prima 8000 є мінімалістичною моделлю у формі L. Він дуже добре підходить для сучасних та скандинавських кухонь, в яких використовуються гранітні мийки бежевого кольору та аксесуари подібного кольору. Внутрішній корпус крану є латунним, а головка - з кераміки. Хоча кран за своєю економічною формою і відноситься до мінімалістичних тенденцій, він вражає своєю екстравагантною формою, в якій чіткі акценти мають гострі краї без дугоподібних та овальних кутів. Окрім оригінального вигляду, Prima 8000 - це також функціональність та ергономічність. Високий аератор дозволяє використовувати його у великих сімейних басейнах з глибокими камерами. Рухомий носик змушує кран обертатися навколо власної осі, тому з регулюванням кута падіння води немає проблем. Ергономічна ручка полегшує регулювання потоку та температури води . Модель Prima 8000 охоплюється 2-річною гарантією та має дозвіл PHZ. Його легко зібрати і легко доглядати. Завдяки своєму покриттю кран стійкий до подряпин, знебарвлення, водяних плям та відбитків пальців. Його очищення надзвичайно просте і швидке. Оригінальний вигляд цього крану для кухні можна зберегти, використовуючи традиційні засоби для миття граніту. Кран призначений для кріплення на кухонній робочій поверхні або в корпусі мийки, в спеціально зробленому отворі.

  4.89/5 (92 відгуки)
 • Білий кран-змішувач Prima 8000

  Білий кран-змішувач Prima 8000 відрізняється мінімалістичним дизайном, завдяки якому він ідеально гармонує з сучасним інтер’єром кухні. Носик є наповнений суцільним корпусом і покритий шаром елегантного білого граніту. Важіль крану з однаково позначеними краями, розташований з лівого боку носика, дозволяє вільно регулювати гарячу та холодну воду. Рухомий і високо розміщений носик в поєднанні з двокамерною або напівкамерною мийкою дозволяє зручно мити навіть великі тарілки і каструлі. Відтінок крану ідеально поєднується з білими гранітними мийками Primragran, але також чудово контрастує з іншими гранітними відтінками, наприклад, з графітовим або чорним. Невеликі хромовані елементи додають елегантності та дуже добре поєднуються з елементами кухонного обладнання. Кран можна встановити безпосередньо на гранітній мийці або на робочій поверхні. Арматура постачається з набором необхідних гвинтів та прокладок, що дозволяють легко встановити кран .У нашому каталозі ви також знайдете ідеальну модель гранітної мийки, яка відповідає вашій кухні. Ми пропонуємо одно, півторакамерні мийки з сушками для посуду, які можна доповнити практичними аксесуарами, такими як дозатор рідини або сифон з автоматичною пробкою. Ми також пропонуємо додаткову формулу з антибактеріальними властивостями. У вас є питання щодо вибору кранів? Звертайтесь до нас!

  4.87/5 (83 відгуки)
 • Кран-змішувач для мийки Prima 8000 хромований

  Кран-змішувач для мийки Prima 8000 хромований- це стильна модель з мінімалістичним дизайном. Сучасна форма ідеально гармонує з інтер’єром кухні, оформленим у стилі хай-тек, забезпечуючи при цьому повну зручність та затишок. Поворотний носик, інтер'єр якого виготовлений з латунної конструкції із граніту, гарантує надійність, а елегантне хромоване покриття ідеально вписується у гранітну мийку у відтінках білого, графітового чи чорного. Геометрична форма крана ідеально поєднується з сучасними моделями гранітних мийок, тобто Копенгагеном або Нью-Йорком. Мийка, облаштована в такому стилі модерн, стане ідеальною прикрасою для будь-якої кухні . Окрім незвичайної сталевої конструкції, змішувач має керамічну головку, яка гарантує надійність та ручку, що дозволяє вільно регулювати гарячу та холодну воду. Високий носик забезпечить комфорт при митті великого посуду. Змішувач для раковини Prima 8000 можна встановити на робочій поверхні або безпосередньо в мийку. У комплект входить повний набір гвинтів та прокладок, що дозволить легко та швидко встановити кран на кухні . Виберіть гранітну мийку з широкого асортименту Primagran та насолоджуйтесь ідеальним набором, який гарантує надійність та позачасовий дизайн. Ми пропонуємо двокамерні, однокамерні або півтора мийки з сушкою для посуду, різних форм, включаючи кутові моделі. Крім того, ми пропонуємо практичні аксесуари для гранітних мийок, наприклад дозатори рідини або сифони з автоматичною пробкою.

  4.89/5 (99 відгуки)
 • Сірий кухонний кран-змішувач Prima 8000

  Сірий кухонний кран-змішувач Prima 8000 присвячений фанатам мінімалістичного інтер'єру та економного дизайну. Прості, гострі форми та ексцентричний зовнішній вигляд цієї моделі надають кожній зоні миття характеру. Кран не тільки виглядає розкішно, але також є виготовлений з високоякісних матеріалів. Будова крану виконана з латуні, тоді як головка, що використовується в крані- керамічна. Поєднання цих матеріалів означає, що Prima 8000 можна поєднювати з гранітними мийками практично будь-якого кольору. Він також добре поєднується з білою кухонною та сірою гранітною раковиною. Для любителів одноколірного дизайну рекомендуємо мийку з гранітного сірого кольору. Кран також ідеально підходить до аксесуарів для мийки Primagran. Разом з дозатором мила, шліфувальним млинком та автоматичним сифоном створює комфортну зону для миття . Дизайн не є єдиною перевагою кранів Prima 8000. Користування з сучасних рішень значно полегшує роботу на кухні та дозволяє зручно користуватися мийкою незалежно від того чи це модель одно- чи двокамерна. Це можливо завдяки ергономічній ручці, яка відкручує воду та обертовому високому носику. Ці особливості значно полегшують миття посуду великого розміру та харчових продуктів, що використовуються в процесі готування, а також вимикання камер мийки після закінченої роботи . Установка можлива безпосередньо в мийці (в спеціально підготовленому для цього отворі) або на поверхні робочої поверхні

  4.87/5 (94 відгуки)
 • Рідина для захисту та збереження мийок...

  Наногран - це рідина для захисту та збереження гранітних мийок. Це дозволяє підтримувати раковину в хорошому стані протягом багатьох років і підтримує щоденний догляд та прибирання. Виріб можна використовувати для вибору граніту, каменю, пластику та нержавіючої сталі. Кухня буде добре функціювати як міра захисту поверхні мийки та кухонного крану. Його можна використовувати для кам’яних мийок будь-якого кольору. Не допускає до знебарвлення та пошкодження поверхні. Він простий у використанні, а ефективна пляшка вистачає на 6 місяців. Препарат Наногран покращує естетику очищеної поверхні. Виріб також створює захисний покриття, яке захищає кухонні мийки від води та бруду, надає їм сяйво та створює ефект проточної води. Засіб виробляється на основі органічних інгредієнтів, які не впливають на навколишнє середовище. Продукт не містить небезпечних інгредієнтів за чинними нормами.

  4.90/5 (30 відгуки)
 • Хромована заглушка на отвір

  Елегантна хромована заглушка, за допомогою якої можна замаскувати додатковий отвір у мийці. Це ідеально під час встановлення крану на робочій поверхні або якщо ви вирішили встановлювати дозатор рідини або автоматичний сифон у призначений отвір. Якщо у вас настінний кран, ви можете легко замаскувати отвір у гранітній раковині. Заглушка дуже легко та швидко встановлюється. Її відтінок поєднується з елементами гранітних мийок та їх аксесуарами, такими як оздоблення зливних, хромових та гранітних кранів, які також мають елегантні хромовані елементи. Він дозволяє підтримувати естетику на кожній кухні і є майже незамінним елементом у кожній зоні миття. Ознайомтесь із широким асортиментом Primagran та доповніть ідеальний кухонний гарнітур, що складається з гранітної мийки найвищої міцності та елегантного, функціонального хромового чи гранітного крану.

  4.90/5 (897 відгуки)
 • Сіра модель кухонного крану-змішувача...

  Сіра модель кухонного крану-змішувача Prima 3000 - це елегантне доповнення до будь-якої кухні. Економічний дизайн дозволяє використовувати його в скандинавських інтер’єрах, сучасних, мінімалістичних або традиційних, а найважливіше його можна поєднати з кожною кольоровою гранітною раковиною. Високоякісна обробка крану складається з хромованих елементів, міцної керамічної головки та міцного гранітного покриття. Prima 3000 - це модель високого класу, високий, витягнутий носик і 80 см шланг. Кран має ергономічну ручку, яка дозволяє вільно регулювати витрату води та її температуру. Рухомий кінець, який може обертатися навколо власної осі, в свою чергу дозволяє встановити кутове положення заливної води. Конструкція та внутрішні елементи роблять цю модель крана для мийки на кухні легкою та зручною, модель дозволяє просто мити посуд та готувати харчові продукти. Кран простий у використанні і не вимагає спеціального догляду. Комфорт зони миття, оснащеної краном Prima 3000, можна підвищити, встановивши аксесуари, що відповідають кухонному крану, наприклад, сифон з хромованою автоматичною пробкою або дозатором мила . Збірку крану можна зробити власноруч. Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір в раковині або на кухонній робочій поверхні. Для покращення установки ми підготували детальну інструкцію, яка допоможе вам встановити кран для мийки Prima 3000 .

  4.90/5 (61 відгуки)
 • Бежевий кран -змішувач для кухні модель...

  Бежевий кран -змішувач для кухні модель Prima 3000 - це елегантне доповнення до будь-якої кухні. Економічний дизайн дозволяє використовувати його в скандинавських інтер’єрах, сучасних, мінімалістичних або традиційних, а найважливіше його можна поєднати з кожною кольоровою гранітною раковиною. Prima 3000 - це модель стояча, високий, витягнутий носик і 80 см шланг. Кран має ергономічну ручку, яка дозволяє вільно регулювати витрату води та її температуру. Конструкція та внутрішні елементи роблять цю модель крана для мийки на кухні легкою та зручною; модель дозволяє просто мити посуд та готувати харчові продукти. Кран простий у використанні і не вимагає догляду . Комфорт зони миття, обладнаної краном Prima 3000W, можна підвищити, встановивши аксесуари, що відповідають кухонному крану, наприклад, сифон з хромованою автоматичною пробкою або дозатор мила . Ви можете встановити кран самостійно. Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір в раковині або на кухонній робочій поверхні. Щоб покращити встановлення, ми підготували детальну інструкцію, яка допоможе вам встановити кран в раковині Prima 3000 .

  4.88/5 (60 відгуки)
 • Біла модель кухонного крана-змішувача...

  Біла модель кухонного крана-змішувача Prima 3000 - це елегантне доповнення до будь-якої кухні. Економічний дизайн дозволяє використовувати його в скандинавських інтер’єрах, сучасних, мінімалістичних або традиційних, а найважливіше з'єднати з кожною кольоровою гранітною раковиною. Високоякісна обробка крану складається з хромованих елементів, міцної керамічної головки та міцного гранітного покриття. Prima 3000 - це модельстояча, високий, витягнутий носик і 80 см шланг. Кран має ергономічну ручку, яка дозволяє вільно регулювати витрату води та її температуру. Конструкція та внутрішні елементи роблять цю модель крана для мийки на кухні легкою та зручною; модель дозволяє просто мити посуд та готувати харчові продукти. Кран простий у використанні і не вимагає догляду з часом. Комфорт зони миття, обладнаної краном Prima 3000, можна підвищити встановивши аксесуари, що відповідають кухонному крану, наприклад, сифон з хромованою автоматичною пробкою, білий або хромований дозатор для мила . Збірка крану може бути виготовлена ​​власноруч. Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір в раковині або на кухонній робочій поверхні. Щоб покращити встановлення, ми підготували детальну інструкцію, яка допоможе вам встановити кран у раковині Prima 3000.

  4.91/5 (46 відгуки)
 • Графітний кран-змішувач для раковини Prima...

  Графітний кран-змішувач для раковини Prima 3000. Поєднання елегантних, матових гранітних та хромованих елементів ідеально підходить сучасним мінімалістичним кухням. Темний відтінок графіту ідеально відповідає раковинам Primagran у графітному кольорі. Твердий корпус крану Prima виготовлений з латуні та покритий хромом. Висувний носик у кольорі раковини, завдяки чому він демонструє високу стійкість до водяних плям. Хромовані елементи крану відповідають аксесуарам для раковин Primagran: автоматична пробка та дозатор рідини або мила. Надзвичайну функціональність крану забезпечує комфортний мобільний та висувний носик, завдяки якому наповнення та миття високих посудин стає набагато простіше. Висота та рухливість носика також дозволяє комфортно користуватися кранами у великій двокамерній раковині. Регулювання гарячої та холодної води також можливе під кутом рукоятки. Кран можна встановити як на раковині, так і на лічильнику. Замовивши кран Prima 3000 в Інтернеті, ви також отримаєте 2-річну гарантію. Продукт буде доставлений протягом декількох робочих днів . Ви шукаєте ідеальне поєднання гранітної мийки, крана для мийки та дозатора рідини? Виберіть серед доступних моделей мийок, що відповідають вашим потребам: одно, дво або півторакамерні, круглу чи кутову. Пристосуйте практичні аксесуари до обраної моделі, наприклад, автоматична пробка і дозатор рідини або мила.

  4.91/5 (64 відгуки)
 • Чорний кран -змішувач Prima Retro G3000

  Чорний кран -змішувач Prima Retro G3000 - це елегантна стильна модель оригінальної форми. Незвичайний дизайн впадає в око і не дає можливості байдуже пройти коло нього. Кран для кухні Prima Retro G3000 чорний, підкреслює унікальність кожної кухні. Він присвячений інтер'єрам, оформленим у стилі ретро та вінтажному, також підходить кухням класичного та англійського стилів. Його класична форма додасть нотку будь-якій кухні, створивши елегантну, традиційну атмосферу. Крани чорного кольору найкраще поєднувати з темними мийками. Ідеально поєднується з чорною, графітовою або сірою раковиною будь-якої форми, а також підходить до решти аксесуарів зони миття, тобто автоматичної пробки та дозатора рідини для миття посуду. Міцне обладнання. Стійкий до перепадів температури і знебарвлення. Кран простий у обслуговуванні та легко чиститься. Комфорт кранів Prima Retro G3000 забезпечується носиком, що обертається на 360 градусів. Завдяки цьому працювати в зоні миття легко і приємно. Крани встановлені в стандартному отворі 35 мм.

  4.88/5 (26 відгуки)
 • Кран-змішувач FLEX 5000 чорний

  Кран-змішувач FLEX 5000 - це модель арматури з так званим гнучким краном, тобто гнучким носиком. Корпус з латуні, покритий чорним пластиком - це надзвичайно міцне і довговічне кухонне обладнання. Ця модель демонструє високу стійкість до пошкоджень та забруднень. Високу якість крану також гарантує надзвичайно міцна керамічна головка. Якість крану FLEX 5000 підтверджується дворічною гарантією . Комфорт праці із чорним краном FLEX 5000 гарантує гнучкий носик. Завдяки такому рішенню мити як невеликий, так і великий посуд надзвичайно просто. Гнучкий носик дозволяє виконувати частину роботи за межами камер мийки. Її переваги включають поворотний носик та екологічний аератор, який економить воду . FLEX 5000 кран чорного кольору - це не лише практичне обладнання, призначене для кухонних змивальних зон, але й дизайнерське доповнення до нього. Проста і легка форма, чудово виглядає на елегантних, класичних кухнях. Він однаково добре буде виглядати в модерністських та мінімалістичних інтер'єрах. Універсальний колір дозволяє поєднати кран FLEX 5000 чорного кольору з мийками кожного кольору. Чорний кран FLEX 5000 виглядає ефектно в поєднанні з чорними мийками, а також буде контрастним доповненням до білих мийок. Понадчасова форма та універсальний колір дозволяють використовувати змішувач на кухні будь-якого стилю. Чорний кран FLEX 5000 призначений для самостійної збірки. Установка виконується в 35-мм отворі, вирізаному в раковині, також є можливість встановлення крану на робочій поверхні.

  4.78/5 (18 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини білий 400мл

  Гранітний дозатор рідини для миття посуду з рідким або білим милом в першу чергу підходить для білих мийок. Його квадратна форма дозволяє ідеально поєднуватися з мийками, витриманими в мінімалістичному, сучасному стилі, які мають гострі кути та краї. Рідина для миття посуду квадратного дозатора найкраще поєднується з квадратними та прямокутними мийками будь-якої кількості камер. Диспенсер буде практичним пристосуванням як на маленькій кухні з однокамерною раковиною, так і на тій, в якій панують великі мийки з двома камерами. У кожному з цих випадків це дозволить зберегти чистий інтер’єр кухні та назавжди позбутися естетичних пластикових пляшок з чистячими засобами. Білий колір квадратного дозатора рідини для миття посуду дозволяє ідеально поєднуватися з іншими кухонними аксесуарами, такими як автоматична пробка або крани для мийок з пропозиції Primagran. Квадратний білий дозатор встановлюється безпосередньо в мийці, в спеціально вирізаному отворі. Він не займає багато місця і є не помітний. Єдиний видимий елемент - конструкторський насос, сам бачок схований під поверхнею мийки. У бачку можуть зберігатися як рідина для миття посуду, так і мило або засоби для догляду для очищення гранітних мийок. Рідину, що зберігається в дозаторі, можна легко видалити в будь-якій кількості, вона не просочиться і не створить непривабливі плями. Також легко долити миючий засіб в дозаторі це можна зробити зверху, не згинаючи або відкручуючи пляшки.

  4.91/5 (44 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини бежевий 400мл

  На практичній кухні не обійтися без дозатора рідини для посуду. Це дозволяє уникати непривабливих пляшок з миючими засобами, розміщеними на шафах або раковині. Вибравши квадратний дозатор для рідини в бежевому кольорі, ви також отримаєте оригінальний і елегантний дизайн. Він чудово гармонує з мийками, збереженими в цьому відтінку кольора. Він вписується в одну, півторакамерну мийку будь-якої форми: круглі, прямокутні або квадратні. Розріджувач для рідини встановлений на корпусі мийки в спеціально підготовленому отворі. Квадратний дозатор чудово гармонує з мийками та інтер'єрами, витриманими в сучасному та мінімалістичному стилі. Бежевий колір означає, що дозатор буде також підходити для промислових, ретро та старовинних кухнонь. Цей аксесуар дуже естетичний його не видно, єдина його видима частина - стильний насос. Стильний дизайн та практичність цієї добавки означає, що ви не можете забути про це при облаштуванні кухонної зони миття посуду. Диспенсер можна легко заправити, не добираючись до робочої зони і виймаючи пляшку. Цей невеликий аксесуар означає, що кухня буде добре виглядати і ми назавжди забудемо про пластикові пляшки з очисними засобами .  

  4.88/5 (48 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини графітний 400мл

  Графітний дозатор для мила або рідини для миття посуду - ідеальне доповнення до зони миття на кухні. Його квадратна форма дозволяє поєднувати з мийками простих та примітивних форм, що відповідають кухні в індустріальному , сучасному, мінімалістичному та класичному стилі. Графітовий дозатор найкраще підходить для мийок в одному відтінку, він також підходить для чорних і сірих мийок. Графітовий кольоровий дозатор ідеально поєднується з іншими аксесуарами, призначеними для зони миття, тобто автоматичними пробками та кухонними кранами Primagran . Квадратний дозатор для рідини для миття посуду встановлений на поверхні мийки. Збірка надзвичайно проста і полягає в розміщенні аксесуара в підготовлений отвір. На поверхні мийки видно лише насос, в той час як бачок схований під раковиною. Це рішення робить квадратний дозатор мила надзвичайно естетичним та акуратним. На кухні це дозволяє налагодити роботу та зберігати чистоту та порядок. Вирішивши обладнати зону миття кухні дозатором, ви економите цінний простір на кухонних робочих поверхнях і допомагаєте підтримувати порядок. Диспенсер мила для кухні дозволяє назавжди усунути непривабливі пластикові пляшки з миючими засобами. Квадратний графітовий дозатор - це не тільки оригінальний дизайн та функціональність, але і довговічність. Він характеризується стійкістю до механічних пошкоджень і знебарвлення. Все це робить дозатор рідини для миття посуду міцним обладнанням, яке буде служити вам роками.

  4.87/5 (46 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини чорний 400мл

  Чорний дозатор рідини для миття посуду квадратної форми є обов’язковим аксесуаром на кухнях у сучасному, індустріальному та мінімалістичному стилі. Любителів стилю гламур та тих, хто любить інтер'єри, що підтримуються в темних тонах, також приверне увагу. Квадратний дозатор чорного кольору є ідеальним доповненням до мийок такогож кольору. Його також можна поєднувати з гранітними мийками різних кольорів, створюючи сміливі та авангардні композиції. Дозатор можна використовувати як контейнер для миття рідини, мила або препарат для чищення мийки. Завдяки дозатору з кухні назавжди позбудетесь пластикових пляшок або ящиків з миючими засобами. Це дозволить зберегти зону миття на кухонній робочій поверхні чистою та полегшити прибирання. Квадратний дозатор рідини для миття - це проект, що поєднує естетику та функціональність. Довга подача полегшує роботу, а ефективний насос дозволяє легко набрати потрібну кількість рідини. Дозатор міцний і стійкий до різних видів знебарвлення і механічних пошкоджень. Також не можна забувати, що аксесуар надзвичайно естетичний і дизайнерський. На зовні видно тільки простий і стильний насос, ємність для миючих засобів ховається під мийкою. Засоби для чищення ємності заливаються зверху, тому немає необхідності згинати або відкручувати дозатор. Користування цього кухонного аксесуара так само просте, як і його установка. Квадратний дозатор встановлюється у спеціальному вирізаному отворі на мийці.

  4.86/5 (42 відгуки)
 • Простий, мінімалістичний кухонний кран-...

  Сучасний інтер'єр вимагає оригінальних рішень. Ви зробили акцент на «сирий» індустріальний стиль, або, можливо, плануєте облаштувати кухню в елегантному нью-йоркському стилі? Хромований кухонний змішувач Primagran 3000 буде ідеальним рішенням, яке не тільки привертає увагу, але і вражає зручністю використання. Ця фурнітура відрізняється:сучасним дизайном, в якому на перший план виходить L-подібний носик універсальним хромуванням, що дозволяє легко допасувати кран до більшості раковин Primagran висувним носиком завдовжки 140 см, доповненим ваговим наповнювачем, який допомагає носику легко ховатися змінним аератором, що знижує витрату води міцною керамічною головкою діаметром 25 ммМодель Primagran 3000 має міцний латунний корпус, стійкий до корозії і невибагливий у догляді. Головка виготовлена ​​з міцної кераміки, що забезпечує її безперебійну роботу. Кухня - це особливе місце в будинку, де ми орієнтуємося насамперед на комфорт і зручність. З огляду на це, ми оснастили кран Primagran 3000 висувним носиком завдовжки 140 см, завдяки чому набагато легше обполіскувати великі каструлі або тарілки. На кінці носика встановлений змінний аератор, який знижує споживання води і запобігає розбризкуванню. Також варто згадати ергономічну ручку для управління струменем води. Вона може бути встановлена ​​у фронтальній або бічній позиції, для зручності правшів або лівшів. У комплекті, крім крану Primagran 3000, ви також можете знайти детальну інструкцію і комплект 40-сантиметрових сполучних шлангів, завдяки чому власноручний монтаж стає надзвичайно простим. Ми дуже добре знаємо, що дизайн кухні вимагає багато часу, щоб ретельно обдумати її елементи, тому, на додаток до 2-річної гарантії надійності, ми пропонуємо вам аж цілих 30 днів для повернення придбаної фурнітури. Надайте своєму інтер'єру сучасний вигляд і виберіть хромований змішувач Primagran 3000!

  4.91/5 (54 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини хром 400мл

  Хромований дозатор мила або рідини для миття посуду - ідеальне доповнення до кухонного приміщення для миття посуду та догляду. Квадратна форма дозволяє поєднувати його з мийками простими і примітивними формами, що відповідають кухні в кожному стилі. Хромований дозатор гармонує з мийками в кожному відтінку кольорів, ідеально вписується в чорні, сірі, бежеві або графітові мийки. Диспенсер хромового кольору ідеально поєднується з іншими аксесуарами для автоматизації в зоні миття, тобто автоматичними пробками та кухонними кранами з асортименту Primagran. Квадратний дозатор рідини для миття посуду встановлений на поверхні мийки, його надзвичайно легке встановлення полягає лише у розміщенні аксесуара в попередньо підготовленому отворі. На поверхні мийки видно лише насос, в той час як ємність прихована під раковиною, що робить квадратний дозатор мила надзвичайно естетичним та акуратним. На кухні він дозволяє комфортно працювати, зберігаючи чистоту та порядок. Вирішивши обладнати кухонну посудомийну зону квадратним хромованим дозатором, ви економите цінний функціональний простір на кухонних робочих поверхнях і назавжди усунете руйнівну візуальну естетику, пластикові пляшки з миючими засобами. Квадратний дозатор у хромі - це не лише позачасовий дизайн та функціональність, але й міцність та гарантія якості, оскільки він стійкий до механічних пошкоджень, що часто зустрічається в аксесуарах такого типу, непривабливого знебарвлення. Все це робить квадратний дозатор в хромованому кольорі для рідини для миття посуду - найкращий вибір для людей, які цінують придбання аксесуарів для щоденного користування протягом багатьох років.

  4.91/5 (34 відгуки)

Крани Кухонні І Комплектуючі

Аксессуары марки Primagran

Функциональная кухня нуждается не только в мойке, но и в необходимых аксессуарах, среди которых одним из основных являются смесители для моек. В нашем магазине вы найдете практичные смесители и аксессуары, которые позволят вам оформить рабочее место для мытья посуды. Мы предлагаем широкий ассортимент кухонных смесителей для каждой из доступных в наличии моделей гранитных моек. На полках магазина Primagran вы найдете как классические модели из нержавеющей стали, так и элегантные стилизованные гранитные смесители. Каждый кухонный смеситель изготовлен из высококачественных материалов и доступен в различных цветах, чтобы его можно было легко подобрать по цвету к гранитной мойке.

В Primagran вы можете купить смесители для раковины с выдвижным изливом, поворотные или статичные. Мы предлагаем разную высоту и типы изливов, благодаря чему наши кухонные смесители отлично выполняют свои функции как в мойках, установленных под окном, так и в мойках у стены. Благодаря простоте монтажа смесители можно установить на мойку или на рабочей поверхности кухонной столешницы. На каждую модель распространяется 2-летняя гарантия. Среди других моделей смесители Primagran выделяются оригинальным стилем и функциональностью. Мы предлагаем широкий ассортимент изделий, разнообразных не только по внешнему виду, но и по способу монтажа. Используемые в них современные решения позволяют экономно расходовать воду. Кроме смесителей для моек в нашем магазине имеется большой выбор аксессуаров для кухонных моек. Мы предлагаем сифоны и дозаторы для моющих средств, а также средства по уходу за гранитными мойками. Смесители и аксессуары для моек являются одним из важнейших элементов, обеспечивающих комфорт на кухне. Наши продукты подходят для всех типов кухонных моек, но особенно рекомендуются для моек из гранита. Они подходят как для моделей на одну чашу, так и для моделей на две чаши, и сочетают в себе основные характеристики идеальной кухни: функциональность, эстетичность и экономичность. Если у вас возникли проблемы с выбором смесителя или мойки или вам нужна дополнительная информация, пожалуйста, свяжитесь с нашими специалистами.