Диспенсери 

 • Дозатор рідини хром 400мл

  Хромований дозатор рідини для миття посуду - це елегантне доповнення до будь-якої кухонної мийки. Підходить одно-, півторакамерна гранітна мийка. Розріджувач рідини встановлений на корпусі мийки, в спеціально підготовленому отворі діаметром 35 мм. Отвір робиться на замовлення, безкоштовно. Диспенсера не видно на зовні, єдина видима його частина - стильний насос. Цей аксесуар надзвичайно естетичний і ідеально вписується в хромовані частини гранітних мийок, наприклад автоматичний сифон або сталеві кухонні крані. Крім прекрасного зовнішнього вигляду, хромований дозатор рідини для миття посуду - це також практичне рішення. Дозволяє зберігати чистоту в зоні миття. Завдяки йому ділянку навколо мийки не потрібно заповнювати пластиковими пляшками з миючими засобами. Ємність ємністю 400 мл, її можна легко заправити в будь-який час, не добираючись до робочої поверхні і відкручуючи пляшку. У хромованому дозаторі для мийки ви можете зберігати як рідину миючу посуд, так і мило та миючі засоби для гранітної мийки.

  4.90/5 (365 відгуки)
 • Дозатор рідини бежевий 400мл

  Бежевий дозатор рідини для миття посуду призначений для гранітних мийок, витриманих у відтінках бежевого. Універсальний колір також дозволяє використовувати їх в інших відтінках гранітних мийок, де це цікавий і самобутній елемент дизайну. Наш дозатор рідини для миття посуду надзвичайно елегантний, а завдяки використанню високоякісних матеріалів він також є довговічним та стійким кухонним аксесуаром, ємність з рідиною встановлюється у підготовлений отвір у мийці. Основна його частина знаходиться під поверхнею мийки, а на зовні залишається лише насос. Простота установки дозатора йде рука об руку з його простим заправленням і універсальністю. У ньому можна зберігати різні типи кухонних миючих засобів, такі як рідина для миття посуду, засоби для миття гранітної мийки або мило. Використовування кухонного дозатора економить простір навколо мийки та на кухонному робочої зони, що допомагає зберегти кухню чистою.

  4.98/5 (354 відгуки)
 • Дозатор рідини графіт 400мл

  Дозатор мила для рук або рідини для миття посуду для установки на гранітних мийках Primagran. Графітовий відтінок воронки і насоса гармонує з усіма гранітними мийками в тіні графіту і тими, що зберігаються в темній гаммі кольорів. Дозатор розроблений таким чином, що на поверхні мийки можна побачити лише необхідну частину, тобто насос. вона буде захована під раковиною. Встановивши елегантний дозатор, ви позбудетеся від непривабливих пластикових пляшок, щоб навколо зони миття був завжди порядок і чистота. Більше того, завдяки мильниці ви заощадите цінне місце в зоні миття. За бажанням замовника просвердлюється додатковий отвір для дозатора. Пристосуйте до вашої гранітної мийки також інші практичні аксесуари, наявні в магазині Primagran і насолоджуйтесь функціональним і стильним кухонним гарнітуром.

  4.88/5 (363 відгуки)
 • Дозатор рідини чорний 400мл

  Дозатор рідини для миття посуду чорного кольору - це аксесуар, який чудово справляється на кухнях, оформлених в сучасному, промисловому та мінімалістичному стилі. Це ідеальне доповнення до раковин із чорного граніту. Якщо вам подобаються сміливі комбінації, чорний кухонний дозатор можна також поєднувати з іншими відтінками гранітних мийок. Бак ємністю 400 мл і виготовляється для зберігання кухонних миючих засобів. Це дозволяє зберегти естетичний та охайний вигляд зони миття та кухонних робочих поверхностей. Завдяки їй ви усунете пластикові пляшки, що оточують мийку. Резервуар для рідини створений для поєднання естетики та функціональності. Довга подача полегшує роботу, вбудований насос забезпечує оптимальну кількість рідини, тоді як гранітна обробка забезпечує довговічність і стійкість виробу до знебарвлення, механічних пошкоджень і високих температур. Наш дозатор для кухонної мийки легко зібрати. Він встановлюється в спеціально зробленому отворі таким чином, що резервуар знаходиться під поверхнею мийки, при цьому на зовні залишається лише елегантний насос, відповідний до кольору мийки.

  4.97/5 (301 відгуки)
 • Дозатор рідини сірий 400мл

  Дозатор рідини для посуду або мила для рук сірий призначений для кріплення на гранітній кухонній мийці Primagran. Це ідеальне рішення, якщо ви хочете позбутися антисанітарних пластикових пляшок, які точно не додають чарівності кухні та додатково займають простір навколо мийки. Завдяки цьому практичному дозатору на вашій кухні буде чистота і порядок. Відтінок насоса підходить для сірих гранітних мийок. Дозатор можна використовувати з кутовими одно- та двокамерними мийками. Форма дозатора дозволяє сховати ємність з 400 мл рідини під мийкою. На поверхні мийки видно лише елегантний насос. Отвір для дозатора просвердлюється за бажанням замовника. Доповніть свій кухонний гарнітур іншими аксесуарами, доступними в нашому магазині, що зробить миття простішим і приємнішим.

  4.90/5 (355 відгуки)
 • Дозатор рідини білий 400мл

  Гранітний дозатор рідини або мила для миття посуду призначений для мийок з білого граніту. Цей кухонний аксесуар знайде своє місце на кожній кухні, особливо для людей, які цінують порядок та охайність у мийній зоні. Він монтується безпосередньо в мийці, але не займає багато місця на поверхні. Ємність для кухонних миючих засобів захована під поверхнею мийки, зовні видно лише елегантний насос. Диспенсер встановлений у спеціально підготовленому отворі діаметром 35 мм, який виготовляється в мийках Primagran безкоштовно. Білий дозатор для рідкого посуду чудово поєднується з іншими кухонними аксесуарами, такими як автоматична пробка та гранітні кухонні крані. Більше того, це не тільки прикраса зони миття, але і практичний виріб. Це дозволяє зберігати кухню в чистоті, позбавитися від незручних пластикових пляшок з рідиною, дозувати потрібну кількість рідини і стежити, щоб вона не просочилася на зовні.

  4.89/5 (352 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини графітний 400мл

  Графітний дозатор для мила або рідини для миття посуду - ідеальне доповнення до зони миття на кухні. Його квадратна форма дозволяє поєднувати з мийками простих та примітивних форм, що відповідають кухні в індустріальному , сучасному, мінімалістичному та класичному стилі. Графітовий дозатор найкраще підходить для мийок в одному відтінку, він також підходить для чорних і сірих мийок. Графітовий кольоровий дозатор ідеально поєднується з іншими аксесуарами, призначеними для зони миття, тобто автоматичними пробками та кухонними кранами Primagran . Квадратний дозатор для рідини для миття посуду встановлений на поверхні мийки. Збірка надзвичайно проста і полягає в розміщенні аксесуара в підготовлений отвір. На поверхні мийки видно лише насос, в той час як бачок схований під раковиною. Це рішення робить квадратний дозатор мила надзвичайно естетичним та акуратним. На кухні це дозволяє налагодити роботу та зберігати чистоту та порядок. Вирішивши обладнати зону миття кухні дозатором, ви економите цінний простір на кухонних робочих поверхнях і допомагаєте підтримувати порядок. Диспенсер мила для кухні дозволяє назавжди усунути непривабливі пластикові пляшки з миючими засобами. Квадратний графітовий дозатор - це не тільки оригінальний дизайн та функціональність, але і довговічність. Він характеризується стійкістю до механічних пошкоджень і знебарвлення. Все це робить дозатор рідини для миття посуду міцним обладнанням, яке буде служити вам роками.

  4.87/5 (46 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини чорний 400мл

  Чорний дозатор рідини для миття посуду квадратної форми є обов’язковим аксесуаром на кухнях у сучасному, індустріальному та мінімалістичному стилі. Любителів стилю гламур та тих, хто любить інтер'єри, що підтримуються в темних тонах, також приверне увагу. Квадратний дозатор чорного кольору є ідеальним доповненням до мийок такогож кольору. Його також можна поєднувати з гранітними мийками різних кольорів, створюючи сміливі та авангардні композиції. Дозатор можна використовувати як контейнер для миття рідини, мила або препарат для чищення мийки. Завдяки дозатору з кухні назавжди позбудетесь пластикових пляшок або ящиків з миючими засобами. Це дозволить зберегти зону миття на кухонній робочій поверхні чистою та полегшити прибирання. Квадратний дозатор рідини для миття - це проект, що поєднує естетику та функціональність. Довга подача полегшує роботу, а ефективний насос дозволяє легко набрати потрібну кількість рідини. Дозатор міцний і стійкий до різних видів знебарвлення і механічних пошкоджень. Також не можна забувати, що аксесуар надзвичайно естетичний і дизайнерський. На зовні видно тільки простий і стильний насос, ємність для миючих засобів ховається під мийкою. Засоби для чищення ємності заливаються зверху, тому немає необхідності згинати або відкручувати дозатор. Користування цього кухонного аксесуара так само просте, як і його установка. Квадратний дозатор встановлюється у спеціальному вирізаному отворі на мийці.

  4.88/5 (41 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини бежевий 400мл

  На практичній кухні не обійтися без дозатора рідини для посуду. Це дозволяє уникати непривабливих пляшок з миючими засобами, розміщеними на шафах або раковині. Вибравши квадратний дозатор для рідини в бежевому кольорі, ви також отримаєте оригінальний і елегантний дизайн. Він чудово гармонує з мийками, збереженими в цьому відтінку кольора. Він вписується в одну, півторакамерну мийку будь-якої форми: круглі, прямокутні або квадратні. Розріджувач для рідини встановлений на корпусі мийки в спеціально підготовленому отворі. Квадратний дозатор чудово гармонує з мийками та інтер'єрами, витриманими в сучасному та мінімалістичному стилі. Бежевий колір означає, що дозатор буде також підходити для промислових, ретро та старовинних кухнонь. Цей аксесуар дуже естетичний його не видно, єдина його видима частина - стильний насос. Стильний дизайн та практичність цієї добавки означає, що ви не можете забути про це при облаштуванні кухонної зони миття посуду. Диспенсер можна легко заправити, не добираючись до робочої зони і виймаючи пляшку. Цей невеликий аксесуар означає, що кухня буде добре виглядати і ми назавжди забудемо про пластикові пляшки з очисними засобами .  

  4.88/5 (48 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини білий 400мл

  Гранітний дозатор рідини для миття посуду з рідким або білим милом в першу чергу підходить для білих мийок. Його квадратна форма дозволяє ідеально поєднуватися з мийками, витриманими в мінімалістичному, сучасному стилі, які мають гострі кути та краї. Рідина для миття посуду квадратного дозатора найкраще поєднується з квадратними та прямокутними мийками будь-якої кількості камер. Диспенсер буде практичним пристосуванням як на маленькій кухні з однокамерною раковиною, так і на тій, в якій панують великі мийки з двома камерами. У кожному з цих випадків це дозволить зберегти чистий інтер’єр кухні та назавжди позбутися естетичних пластикових пляшок з чистячими засобами. Білий колір квадратного дозатора рідини для миття посуду дозволяє ідеально поєднуватися з іншими кухонними аксесуарами, такими як автоматична пробка або крани для мийок з пропозиції Primagran. Квадратний білий дозатор встановлюється безпосередньо в мийці, в спеціально вирізаному отворі. Він не займає багато місця і є не помітний. Єдиний видимий елемент - конструкторський насос, сам бачок схований під поверхнею мийки. У бачку можуть зберігатися як рідина для миття посуду, так і мило або засоби для догляду для очищення гранітних мийок. Рідину, що зберігається в дозаторі, можна легко видалити в будь-якій кількості, вона не просочиться і не створить непривабливі плями. Також легко долити миючий засіб в дозаторі це можна зробити зверху, не згинаючи або відкручуючи пляшки.

  4.91/5 (44 відгуки)
 • Квадратний дозатор рідини хром 400мл

  Хромований дозатор мила або рідини для миття посуду - ідеальне доповнення до кухонного приміщення для миття посуду та догляду. Квадратна форма дозволяє поєднувати його з мийками простими і примітивними формами, що відповідають кухні в кожному стилі. Хромований дозатор гармонує з мийками в кожному відтінку кольорів, ідеально вписується в чорні, сірі, бежеві або графітові мийки. Диспенсер хромового кольору ідеально поєднується з іншими аксесуарами для автоматизації в зоні миття, тобто автоматичними пробками та кухонними кранами з асортименту Primagran. Квадратний дозатор рідини для миття посуду встановлений на поверхні мийки, його надзвичайно легке встановлення полягає лише у розміщенні аксесуара в попередньо підготовленому отворі. На поверхні мийки видно лише насос, в той час як ємність прихована під раковиною, що робить квадратний дозатор мила надзвичайно естетичним та акуратним. На кухні він дозволяє комфортно працювати, зберігаючи чистоту та порядок. Вирішивши обладнати кухонну посудомийну зону квадратним хромованим дозатором, ви економите цінний функціональний простір на кухонних робочих поверхнях і назавжди усунете руйнівну візуальну естетику, пластикові пляшки з миючими засобами. Квадратний дозатор у хромі - це не лише позачасовий дизайн та функціональність, але й міцність та гарантія якості, оскільки він стійкий до механічних пошкоджень, що часто зустрічається в аксесуарах такого типу, непривабливого знебарвлення. Все це робить квадратний дозатор в хромованому кольорі для рідини для миття посуду - найкращий вибір для людей, які цінують придбання аксесуарів для щоденного користування протягом багатьох років.

  4.91/5 (34 відгуки)

Диспенсери

Зроби ставку на естетичну кухню Дозатори миючих засобів - це зручне рішення для кухні. Цей аксесуар дозволяє дозувати потрібну кількість рідини для миття посуду. Зручні дозатори - це елегантний кухонний прилад, який дозволяє уникнути ситуації, коли кухонна мийка забита пластиковими пляшками миючих засобів. Дозатори, наявні в Primagran, підходять до кожної моделі та типу мийки. Наші кухонні дозатори мають не тільки практичний, але й естетичний характер. Дозатор рідини заглиблюється в раковину, що робить його майже непомітним. Диспенсери для гранітних мийок випускаються у тих же кольорах, що і мийки з твердих порід (білий, бежевий, сірий, графітовий та чорний). Це означає, що, купуючи наш дозатор рідини для миття посуду, ви збережете цілісність дизайну кухні. Кухонні дозатори Primagran, як і мийки, виготовлені з граніту. Ця сировина гарантує, що вони є міцним і стійким гаджетом, який не боїться знебарвлення, подряпин і високих температур. Перегляньте наші пропозиції та виберіть дозатор рідини для миття посуду в мийці, який ідеально впишеться у вашу зону миття. Якщо у вас є сумніви, чи підійде обрана модель до вашої раковини або ви хочете дізнатися деталі її установки, будь ласка, зв'яжіться з нами.