сифони 

 • Класичний однокамерний сифон

  Класичний сифон - це модель, яка підходить для всіх гранітних мийок Primagran з одною камерою. Випускний отвір для сифона діаметром 3,5 дюйма завершено хромованим ситом і гармонує з усіма кранами з мийки з хрому та граніту, наявними в нашому магазині. Елегантне ситечко також підходить для інших мийки та кухонних аксесуарів, таких як дозатор миючого засобу для миття посуду. Сифон виготовлений з білого пластику. Він має вихід для підключення посудомийної машини або пральної машини. Він також оснащений противільною системою. комплект містить комплект елементів, необхідних для правильної установки сифона. Завданням сифона характерної форми букви є ефективний стік води і, перш за все, запобігання виходу з труб неприємних запахів. Сифон зупиняє частину води, що перешкоджає змішуванню запахів. Це просте, але ефективне рішення забезпечує ізоляцію між кухнею та каналізацією. Інструкція: Як встановити сифон.

  4.87/5 (1433 відгуки)
 • Класичний двокамерний сифон

  Класичний сифон, який підходить для всіх гранітних півторакамерних та двокамерних мийок Primagran. Сифонні розетки оснащені витонченими хромованими ситами, що підходять за кольором до всіх хромованих кранів мийки, наявних у нашому магазині. Вони також взаємодіють із гранітними кранами-змішувачами з невеликими хромованими елементами. Елегантні сита також вписуються в інші хромовані та кухонні мийки. Сифон був виготовлений з білого пластику, який не потребує особливого догляду та обслуговування. Ця модель сифона була оснащена системою проти вільного захисту. Це також дозволяє підключити посудомийну машину або пральну машину. Комплектація містить необхідні елементи, необхідні для правильної установки сифона. Характерна форма труб, забезпечує не тільки ефективний стік води, але й запобігає виходу неприємних запахів з труб. Форма сифона дозволяє затримувати частину води в трубопроводах, створюючи таким чином ізоляційний простір Інструкція: Як встановити сифон.

  4.87/5 (1339 відгуки)
 • Автоматичний однокамерний сифон

  Автоматичний однокамерний сифон, оснащений системою, яка дозволяє відкривати та закривати спусковий механізм за допомогою регулятора, розташованого на раковині. Підходить для всіх однокамерних мийок Primagran. 3,5-дюймовий отвір для сифона, оснащений елегантним хромованим фільтром, який одночасно виконує функцію автоматичної пробки, співпрацюючи в кольорі з регулювальною ручкою, що використовується для закриття та відкриття зливу. Відтінок усіх хромованих деталей сифона підходить для хромованих та гранітних кранів, доступних в нашому магазині. Автоматичний сифон дозволяє підключити до каналізації пральну машину або посудомийну машину. У комплект входить комплект прокладок і гайок, необхідних для правильної роботи та монтажу сифона. Сифон був виготовлений з білого пластику з високою міцністю, не вимагаючи особливого догляду та обслуговування. Завдяки характерній формі, сифон зупиняє невелику кількість води в трубопроводі, що запобігає потраплянню запаху в приміщення. Інструкція: Як встановити сифон.

  4.92/5 (1476 відгуки)
 • Автоматичний двокамерний сифон

  Автоматичний двокамерний сифон - це сучасне та зручне рішення на кухні, яке відповідає півторакамерним та двокамерним мийкам. Використовуючи його на кухні, мийки можуть спорожняти воду автоматично, не вкладучи руки в гарячу чи брудну воду. Це значно полегшує миття посуду і збільшує комфорт роботи. Комплект оснащений двома 3,5-дюймовими розетками, регулювальною ручкою та системою переливу. Спеціально підготовлений вихід дозволяє підключити пральну машину або посудомийну машину до сифона, встановленого під мийкою. Обидва відтоки мають елегантну хромовану обробку, один з яких додатково оснащений естетичним ситечком, який служить автоматичною пробкою. Автоматичний сифон підтримується в кольоровій гамі, яка гармонує з хромованими аксесуарами для гранітних мийок Primagran. Особливо добре вписується в сталеві кухонні крани. Для того щоб зібрати автоматичний сифон у гранітні мийки Primagran, ми робимо спеціальні отвори, які дозволять легко його встановити. Інструкція: Як встановити сифон.

  4.91/5 (972 відгуки)
 • Хромована заглушка на отвір

  Елегантна хромована заглушка, за допомогою якої можна замаскувати додатковий отвір у мийці. Це ідеально під час встановлення крану на робочій поверхні або якщо ви вирішили встановлювати дозатор рідини або автоматичний сифон у призначений отвір. Якщо у вас настінний кран, ви можете легко замаскувати отвір у гранітній раковині. Заглушка дуже легко та швидко встановлюється. Її відтінок поєднується з елементами гранітних мийок та їх аксесуарами, такими як оздоблення зливних, хромових та гранітних кранів, які також мають елегантні хромовані елементи. Він дозволяє підтримувати естетику на кожній кухні і є майже незамінним елементом у кожній зоні миття. Ознайомтесь із широким асортиментом Primagran та доповніть ідеальний кухонний гарнітур, що складається з гранітної мийки найвищої міцності та елегантного, функціонального хромового чи гранітного крану.

  4.90/5 (897 відгуки)

сифони

Детальніше про сифони для кухонних мийок Доповніть гранітну мийку Primagran необхідним обладнанням для кожної кухні, тобто сифоном. Ми пропонуємо два варіанти: сифон високого класу в класичному або автоматичному варіанті. І класичні, і автоматичні сифони підходять для всіх моделей наших гранітних мийок: одно-, дво- та півтракамарних. Сифони для кухні виготовлені з білого пластику та обладнані системою проти розливу. Злив закінчується хромованим ситом, яке підходить для сталевих та гранітних кранів, в яких також є хромовані елементи та інші аксесуари, наприклад, дозатор рідини. Що стосується автоматичних сифонів, то хромований екран виконує функцію автоматичної пробки. Елегантна ручка управління, яка використовується для відкривання та закриття зливу, естетично перегукується за кольором з іншими хромованими елементами. Наші сифони для раковини оснащені розеткою для підключення пральної або посудомийної машин до каналізації. Кожен комплект містить набір прокладок, необхідний для правильної установки сифона. У пропозиції Primagran ви також знайдете стильні хромовані та гранітні крани, завдяки яким ви створите ідеальний комплект для своєї кухні.