Крани Кухонні Гнучкі 

  • Кран-змішувач FLEX 5000 чорний

    Кран-змішувач FLEX 5000 - це модель арматури з так званим гнучким краном, тобто гнучким носиком. Корпус з латуні, покритий чорним пластиком - це надзвичайно міцне і довговічне кухонне обладнання. Ця модель демонструє високу стійкість до пошкоджень та забруднень. Високу якість крану також гарантує надзвичайно міцна керамічна головка. Якість крану FLEX 5000 підтверджується дворічною гарантією . Комфорт праці із чорним краном FLEX 5000 гарантує гнучкий носик. Завдяки такому рішенню мити як невеликий, так і великий посуд надзвичайно просто. Гнучкий носик дозволяє виконувати частину роботи за межами камер мийки. Її переваги включають поворотний носик та екологічний аератор, який економить воду . FLEX 5000 кран чорного кольору - це не лише практичне обладнання, призначене для кухонних змивальних зон, але й дизайнерське доповнення до нього. Проста і легка форма, чудово виглядає на елегантних, класичних кухнях. Він однаково добре буде виглядати в модерністських та мінімалістичних інтер'єрах. Універсальний колір дозволяє поєднати кран FLEX 5000 чорного кольору з мийками кожного кольору. Чорний кран FLEX 5000 виглядає ефектно в поєднанні з чорними мийками, а також буде контрастним доповненням до білих мийок. Понадчасова форма та універсальний колір дозволяють використовувати змішувач на кухні будь-якого стилю. Чорний кран FLEX 5000 призначений для самостійної збірки. Установка виконується в 35-мм отворі, вирізаному в раковині, також є можливість встановлення крану на робочій поверхні.

    4.88/5 (17 відгуки)

Крани Кухонні Гнучкі

"Змішувачі для кухні з гнучким носиком Primagran - це ефективні, довговічні, зручні та практичні моделі. Широкий вибір кухонної фурнітури цього типу також означає, що пропоновані моделі ідеально пасують як до гранітних мийок, так і до тих, що виготовлені з інших матеріалів. Primagran пропонує змішувачі для кухні з гнучким носиком у найрізноманітніших кольорах, від класичних, таких як білий або чорний, до тих, що мають сміливіші кольори - насиченого помаранчевого, зеленого або червоного. Завдяки цьому змішувачі з гнучким носиком можна включити в облаштування стандартних кухонь традиційного, класичного, модерністського, ретро або американського стилю. Безліч кольорових конфігурацій змішувачів для кухні з гнучким носиком надає нескінченно багато можливостей облаштування. Елегантний і легкий вигляд змішувачів для кухні з гнучким носиком означає, що їх можна використовувати на маленьких і великих кухнях .
Фурнітура із зігнутим носиком Primagran - це також вибір міцного та стабільного кухонного обладнання. Це підтверджує міцна латунна основа та керамічна головка. Ці елементи означають, що кухонні змішувачі Primgran прослужать роками. Вони стійкі до забруднення, високої температури, подряпин, ударів, корозії та дії хімічних засобів та засобів по догляду. Їх перевага також полягає в тому, що дуже просто їх утримувати в чистоті, а прості процедури догляду гарантують ідеальний зовнішній вигляд фурнітури дуже довго. Висока якість кранів для кухні з витяжним носиком підтверджується атестатами та сертифікатами, а також 2-річною гарантією .
Кухонний змішувач з гнучким носиком Primagran - це також запорука високого комфорту роботи. Це можливо тому, що фурнітура замість традиційного шланга має цей гнучкий і оснащений широкою головкою шланг. Комбінуючи гнучкий носик з цим поворотним змішувачем для кухні, пропозиція Primagran дозволяє не тільки легко помити посуд, харчові продукти або миючі камери для мийки, але і зручно наповнювати водою каструлі. Кухонний змішувач з гнучким носиком стане ідеальною підмогою на будь-якій кухні .
Пропозиція Primagran включає кілька видів кранів такого типу. Окремі моделі відрізняються формою, кольором, висотою та діапазоном крана (носика). Широкий вибір дозволяє ідеально підібрати кухонний змішувач до розміру мийки. Моделі, які ми пропонуємо, можуть бути адаптовані до раковин з однією або двома камерами, а також можуть використовуватися з компромісним рішенням, тобто з півторакамерною раковиною. Наші кухонні змішувачі підготовлені для самостійного монтажу в отвори в раковинах або зверху робочої поверхні. Їх установка швидка і проста. Якщо ви не знаєте, який змішувач із гнучким носиком підібрати, або у вас є сумніви, чи підійде він під вибрану раковину, зв’яжіться з нами - ми допоможемо вам знайти ергономічне рішення для вашої кухні!"