Крани кухонні гранітні 

 • Графітовий кран-змішувач для кухні Prima 9000

  Кран-змішувач для кухні Prima 9000 у відтінку графіту з цікавою формою, що впадає в око. Злегка розкльошений наконечник носика забезпечує оптимальну дальність потоку води. Аератор на високому рівні зможе працювати навіть у широких мийках, таких як Берген або Копенгаген. Внутрішня частина крану - це конструкція зі сталі та керамічної головки. Гранітна оболонка крану забезпечить стійкість до подряпин та механічних пошкоджень, які можуть виникнути під час користування. Ця комбінація гарантує надійність та довговічність протягом багатьох років. Модель Prima 9000 позбавлена ​​додаткових прикрас, завдяки чому легко організувати з нею цілісний та цікавий інтер’єр кухні. Оригінальна форма наконечника носика буде ідеально відповідати оригінальній формі мийки Валенсія або Мадрид. Графітовий відтінок крану ідеально вписується в гранітний Priminflend в графітному кольорі. Ось чому, купуючи комплект стильних і міцних батарей та гранітну раковину, ви можете бути впевнені, що всі елементи будуть ідеально підібрані один до одного. Крім того, ви також отримаєте 2-річну гарантію. Ми пропонуємо на вибір гранітну мийку різних форм: овальну, круглу, прямокутну або трапецієподібну в декількох конфігураціях камер: одна, дві або півтори камери. У магазині Primagran ви також знайдете практичні аксесуари для полегшення миття, наприклад, сифон з автоматичною пробкою або дозатор рідини . Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для кухонних мийок «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.93/5 (254 відгуки)
 • Гранітний кран- змішувач Prima 9000 білий

  Високий гранітний кран- змішувач Prima 9000 - це одноважільна модель, яка є естетичною, надійною та економічною. Ця модель відрізняється незвичайною елегантністю та простим дизайном, який ідеально підходить для модерністських, мінімалістичних та скандинавських інтер’єрів. Кран стоячий Prima 9000 також є ідеальним рішенням для традиційних кухонь. Ця модель особливо рекомендується для мийок великої глибини і раковин з двома камерами. Якісний аератор гарантує, що вода не виллється з камери, висувний носик забезпечує максимальний комфорт, а одна ручка для регулювання температури та витрати води дозволяє зберегти економію та економію на кухні. Модний білий колір з цікавим відтінком дуже добре підходить як для гранітних мийок у світлих відтінках, так і для графітових або чорних гранітних мийок. Універсальність білого кольору дозволяє поєднювати кран Prima 9000 з кухонними аксесуарами різних кольорів. Цікавою комбінацією стане поєднання білого крану для кухні з сірою раковиною або надягання хромованого дозатора мила та сталевої автоматичної пробки . Крім привабливого зовнішнього вигляду, кран Prima 9000 - це функціональне кухонне обладнання. Це дозволяє готувати харчові продукти, а також полегшує догляд за гранітними мийками, легко промиваючи камери після закінчених робіт. Він виготовлений із сталі та покритий міцним гранітним покриттям. Це покриття робить кран стійким до механічних пошкоджень, температурних ударів, знебарвлення, відбитків пальців і водяних плям. Кран можна встановити на поверхні кухонній робочій поверхні або в отворі, виконаному в мийці. Носик для нього виробляється фабрикою в мийках Primagran. Проста збірка впорядковує детальну інструкцію, підготовлену . Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для кухонних мийок таких моделей як «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.92/5 (260 відгуки)
 • Гранітний кухонний кран- змішувач Prima...

  Гранітний кран -змішувач Prima 9000 - це сіра модель з висувним наконечником, який дозволяє регулювати силу водяного потоку. Високомонтований аератор гарантує, що потік води матиме оптимальне охоплення навіть у поєднанні з більш широкими гранітними мийками. Злегка розкльошений кінець носика робить кран оригінальним : внутрішня частина крану - це міцний корпус, що наповнює носик, та надійна керамічна головка. Гранітне покриття крану, безсумнівно, має не тільки створює візуальний ефект, але й функціональним. Міцне гранітне покриття стійке до різного роду механічних пошкоджень або подряпин. Крім того, на ньому не видно плям від води та відбитків пальців. Невеликі хромовані елементи додають нотку елегантності цілому, завдяки чому він підходить як до традиційних, так і до сучасних інтер’єрів. Відтінок крану Prima 9000 ідеально поєднується з сірими гранітними мийками Primagran. Кран можна встановити на раковині або на робочій поверхні. Купуючи кран Prima 9000 сірого кольору, ви отримаєте комплект прокладок і гвинтів, необхідних для легкого монтажу та 2-річної гарантії. Сумісність елементів, наявних в нашому магазині, дозволяє створити ідеальний кухонний гарнітур. Виберіть правильну модель з наявних гранітних мийок: однокамерні, однокамерні або двокамерні мийки. Моделі також доступні у версіях з сушкою для посуду. Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для раковин моделей «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.93/5 (340 відгуки)
 • Бежевий кухонний кран-змішувач Prima 9000

  Бежевий кухонний кран-змішувач Prima 9000 вражає своєю економічною елегантністю та розкльошеним наконечником. Ця модель чудово функціонує з великими, двохкамерними глибокими мийками, найкраще збереженими в світлих відтінках. Кран Prima 9000 - ідеальне доповнення до змивних зон на класичних, сучасних та сільських кухнях. Відтінок бежевого, в якому він зберігається, нагадує природний колір каменю, ідеально поєднуючись з дерев’яними будівлями. Напівокругла форма забезпечує легкість і деяку витонченість в зоні миття. Цікавий і красивий дизайн - це не тільки переваги крану Prima 9000. Це також надзвичайно корисне обладнання. Завдяки практичному витяжному носику, він добре працює в процесі миття та приготування харчових продуктів, високий аератор дозволяє мити навіть кухонні прилади великого розміру, тоді як глобусний наконечник відповідає за правильне регулювання потоку води. Кран є обладнаний надійною керамічною головкою, а корпус покритий гранітним покриттям. Завдяки використанню цих матеріалів він міцний, стійкий і пристосований навіть до найсуворіших кухонних робіт . Кран найкраще функціонує з гранітною раковиною, доповненою кухонним дозатором у тому ж відтінку та хромованою автоматичною пробкою. Його установка дуже проста і знаходиться на доданій до нього інструкції. Кран можна встановити на раковині або на робочій поверхні. У випадку цього першого рішення в гранітній раковині вирізається спеціальний отвір, що дозволяє встановити кран. Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для кухонних моделей мийок Осло, Рига та Копенгаген.

  4.90/5 (312 відгуки)
 • Гранітний кран-змішувач чорного кольору...

  Гранітний кран-змішувач чорного кольору Prima 5000 відрізняється простотою та вишуканістю, завдяки чому він підходить для всіх чорних гранітних мийок, але також може поєднуватися з іншими відтінками гранітних мийок. Носик крану покритий міцним покриттям, стійким до механічних пошкоджень. Покриття також запобігає накопиченню осаду та водяних плям та не залишає відбитки пальців, що гарантує естетичний вигляд крану протягом дня. Елегантні хромовані елементи крану гармоніюють з іншими хромованими частинами гранітної мийки та кухонними аксесуарами. Внутрішня частина крану Prima 5000 приховує міцний сталевий корпус і керамічну головку, що забезпечує надійність. Високомісний аератор та рухомий носик полегшують миття великого посуду, тарілок і каструль, а також промивають мийку та зливу навіть у двохкамерній системі. Заокруглений тримач крану під рукою дозволяє вільно і точно регулювати витрату води та температуру. Кран можна встановлювати як на робочій поверхні, так і на мийці. комплект необхідних складальних елементів входить в комплект. Купуючи модель Prima 5000, ви отримаєте 2-річну гарантію. Ми пропонуємо поєднати гранітний кухонний кран з мийкою Primagran і таким чином створити надійний і стильний комплект, в якому всі елементи сумісні. Виберіть необхідні кухонні аксесуари у вигляді дозатора мила або сифона з автоматичною пробкою.

  4.88/5 (209 відгуки)
 • Графітовий відтінок крану-змішувача Prima...

  Графітовий відтінок крану-змішувача Prima 5000 ідеально поєднується з гранітними мийками такогож кольору. Цей кран добре виглядає в інтер’єрах індустріального, мінімалістичного та сучасного стилю, які одночасно вміщають ніжні напівокруглі лінії. Заокруглений профіль носика робить кран надзвичайно елегантним та стильним доповненням. Корпус виготовлено з латуні, а головка - з кераміки. Завдяки використанню цих матеріалів кран для раковини Prima 5000 є не тільки естетично приємним, але і міцним. Гранітна обробка захищає її від подряпин, знебарвлення, плям та відбитків пальців. Кран Prima 5000 - це стояча модель з модним та функціональним поворотним носиком у формі U. Вона особливо добре використовується у мийках з глибокими камерами, розміром понад 16 сантиметрів та у двохкамерних моделях Поворотний носик, що використовується в крані, значно полегшує і підвищує комфорт роботи, а високомонтажний аератор дозволяє мити навіть тарілки та каструлі великих розмірів. Кран Prima 5000 оснащений круглою ручкою для відкручування води, яку можна встановити спереду або збоку, залежно від потреб домогосподарства. Установка графітового крану Prima 5000 проста тому ви можете зробити це самостійно. Крани встановлюються на робочій поверхні або в одному монтажному отворі в раковині, який налічує 35 мм. Стік для крану у мийках Primagran виготовляється на заводі -виробнику. В комплект входять усі необхідні елементи установки.

  4.89/5 (280 відгуки)
 • Кран-змішувач з білого граніту Prima 5000

  Кран-змішувач з білого граніту Prima 5000 - це ідеальна модель для сучасних кухонь. Вона чудово підкреслить характер будь-якого сучасного інтер’єру, а в поєднанні з гранітною раковиною білого або чорного кольору створить елегантне і сміливе єдине ціле . U- виріз ідеально підходить для поєднання з моделлю мийки в півтора-двохкамерній конфігурації. Невеликі хромовані елементи крану додають елегантності, завдяки чому вона чудово поєднується з усіма формами гранітних мийок. Високо розміщений аератор забезпечить оптимальний потік води, що дозволить комфортно мити навіть більший посуд , а також легко очищувати мийку. Внутрішня частина крану заповнює міцну сталеву конструкцію та керамічну головку. Таке з'єднання забезпечить повне задоволення від користування протягом багатьох років. Кран можна встановити як на мийці, так і на робочій поверхні. В комплект входять усі необхідні елементи для правильної установки крану. Гранітна поверхня крану Prima 5000 стійка до пошкоджень, подряпин та ударів. Крім того, на ньому не з’являються непривабливі водяні плями, завдяки яким вони завжди виглядають бездоганно і є окрасою інтер’єру кухні . Складіть ідеальний комплект для вашої кухні та оберіть одну із стильних гранітних мийок Primagran. Доповніть все практичними аксесуарами у вигляді автоматичної пробки або дозатора рідини.

  4.86/5 (280 відгуки)
 • Бежевий кухонний кран- змішувач Prima 5000

  Бежевий кухонний кран- змішувач Prima 5000 - це сучасна модель з поворотним носиком. Виготовлено для бежевих гранітних мийок. Підходить для дво- та півторакамерних моделей. Завдяки своїй округлій формі він добре застосовується на кухнях, оформлених у традиційному та класичному стилях. Хромовані кранні кільця Prima 5000 також дозволяють поєднувати його з хромованими аксесуарами для мийок, наприклад, автоматичною пробкою та дозатором рідини для миття посуду, що підтримуються у бежевому відтінку. Аератор високої щільності дозволяє мити посуд та каструлі великих розмірів. Оптимальна висота крану робить так, що під час роботи на кухні навколо мийки не буде прискати вода. Поворотний носик значно покращує та збільшує комфорт роботи, особливо в моделях двокамерних мийок та у мийках з глибокими камерами понад 16 см. Елегантну круглу ручку для відкручування води можна розмістити збоку або спереду, в залежності від уподобань домочадців. П-подібний носик, що використовується в крані, дозволяє не тільки ефективно мити посуд, але й зручно промивати фрукти, овочі та м'ясо. Конструкція міцна. Кран стійкий до знебарвлення і механічних пошкоджень і не потребує трудомісткого догляду. Головка для кухонного крану Prima 5000 є керамічною і є однією з найскладніших з доступних головок на ринку. Кран можна встановити на мийці або робочій поверхні і це простий процес, який ви можете виконати самостійно.

  4.85/5 (287 відгуки)
 • Сірий гранітний кран-змішувач Prima 5000

  Сірий гранітний кран-змішувач Prima 5000 - це елегантна модель, яка доповнює кожну сучасну та скандинавську кухню. Модерністичний відтінок ідеально відповідає гранітним раковинам Primagran чорного або сірого кольору. Кран також може бути відмінним акцентом на яскравій або темній кухонній робочій поверхні, завдяки сучасній формі носика він підходить до овальних, кутових або прямокутних мийок. Елегантні хромовані елементи гармоніюють з іншими елементами раковини хромового відтінку. Кран відрізняється високою стійкістю до пошкоджень, подряпин та відбитків пальців. Не видно також плям від води або знебарвлення, тому це виглядає бездоганно протягом дня. Корпус крану виготовлений із сталі, тоді як керамічна головка відповідає за надійну роботу важеля. Кран можна розміщувати як на мийці, так і на робочій поверхні. Рухомий носик полегшує роботу в мийці з півтора-двохкамерною системою. Високо розміщений аератор дозволяє мити більші каструлі та тарілки, наповнювати високі посудини водою та промивати раковину та сушку для посуду. Заокруглений важіль, розміщений в зручному місці, забезпечує зручне регулювання витрати води та температури. Купуючи кухонний кран Prima 5000, виготовлений із граніту, в нашому інтернет-магазині ви отримаєте 2-річну гарантію. Поєднуючи кран з будь-якою гранітною раковиною Primagran, ви можете бути впевнені, що комплект буде довговічним і надійним протягом багатьох років.

  4.86/5 (250 відгуки)
 • Кран-змішувач для мийки Prima 8000 чорний

  Кран-змішувач для мийки Prima 8000 чорний - це стильна модель з мінімалістичним дизайном. Завдяки практичному фігурному носику, він ідеально вписується в атмосферу сучасних кухонь та тих, що використовують індустріальний стиль. Цей відтінок ідеально підходить до всіх гранітних раковин Primagran чорного кольору. Але однаково добре може контрастувати з іншими відтінками , наприклад білим. Маленькі компоненти хром крану взаємодіють з іншими частинами кухонного миття, наприклад автоматичними пробками або дозаторами рідин , які може запропонувати Вам Primagran. Крім елегантного дизайну кухонного крану Prima 8000 також забезпечує комфорт користування. Високий монтажний поворотний носик дозволяє зручно мити посуд, а міцний важіль дозволяє вільно регулювати гарячу та холодну воду. Високий носик крану дозволить забути про непривабливі плями на воді та відбитки пальців. Він також надзвичайно стійкий до різних видів механічних пошкоджень та подряпин. Крім того, кран не потребує спеціального догляду. Купуючи в інтернет-магазині кран, ви отримаєте 2-річну гарантію. Знайдіть правильну модель гранітної кухонної мийки Primagran та складіть надійний кухонний гарнітур за розумною ціною.

  4.89/5 (73 відгуки)
 • Графітовий Prima 8000

  Графітовий Prima 8000 - ідеальне рішення для людей, які шукають кран-змішувач для промислових та сучасних кухонь. Гострі, необроблені форми та економний дизайн, а також темний колір роблять цю модель ідеально підходящою до таких інтер’єрів. Кран Prima 8000 призначений для гранітних мийок темних відтінків: чорного та графітового. Разом з графітовим дозатором рідини для миття посуду та хромованою автоматичною пробкою він надає кухням схожий на сільський характер. Prima 800G дуже добре функціонує з одно- , півтора , а також з двокамерними мийками. Ми рекомендуємо його для особливо глибоких мийок, таких як Монако або Севілья. Сучасний дизайн крану йде рука об руку з функціональністю. Prima 8000 - це L-подібна модель у формі Г, що має рухомий носик та ергономічну ручку для регулювання потоку води та температури. Аератор висотою 251 мм дозволяє комфортно працювати в раковині та навколо неї, одночасно забезпечуючи, щоб вода не прискала з боку в бік і створювала безлад в зоні миття. Корпус крану виготовлений з латуні, а головка - керамічна. Довговічність використовуваних матеріалів робить кран надійним протягом багатьох років. Його установки та подальше користування дуже просте. Кран можна встановити в мийку, виготовлену в мийці діаметром 35 мм, або на кухонну робочу поверхню залежно від уподобань домочадців. На нього поширюється 2-річна гарантія та є дозвіл PZH.

  4.87/5 (83 відгуки)
 • Бежевий кран-змішувач для мийки Prima 8000

  Бежевий кран-змішувач для мийки Prima 8000 є мінімалістичною моделлю у формі L. Він дуже добре підходить для сучасних та скандинавських кухонь, в яких використовуються гранітні мийки бежевого кольору та аксесуари подібного кольору. Внутрішній корпус крану є латунним, а головка - з кераміки. Хоча кран за своєю економічною формою і відноситься до мінімалістичних тенденцій, він вражає своєю екстравагантною формою, в якій чіткі акценти мають гострі краї без дугоподібних та овальних кутів. Окрім оригінального вигляду, Prima 8000 - це також функціональність та ергономічність. Високий аератор дозволяє використовувати його у великих сімейних басейнах з глибокими камерами. Рухомий носик змушує кран обертатися навколо власної осі, тому з регулюванням кута падіння води немає проблем. Ергономічна ручка полегшує регулювання потоку та температури води . Модель Prima 8000 охоплюється 2-річною гарантією та має дозвіл PHZ. Його легко зібрати і легко доглядати. Завдяки своєму покриттю кран стійкий до подряпин, знебарвлення, водяних плям та відбитків пальців. Його очищення надзвичайно просте і швидке. Оригінальний вигляд цього крану для кухні можна зберегти, використовуючи традиційні засоби для миття граніту. Кран призначений для кріплення на кухонній робочій поверхні або в корпусі мийки, в спеціально зробленому отворі.

  4.89/5 (92 відгуки)
 • Білий кран-змішувач Prima 8000

  Білий кран-змішувач Prima 8000 відрізняється мінімалістичним дизайном, завдяки якому він ідеально гармонує з сучасним інтер’єром кухні. Носик є наповнений суцільним корпусом і покритий шаром елегантного білого граніту. Важіль крану з однаково позначеними краями, розташований з лівого боку носика, дозволяє вільно регулювати гарячу та холодну воду. Рухомий і високо розміщений носик в поєднанні з двокамерною або напівкамерною мийкою дозволяє зручно мити навіть великі тарілки і каструлі. Відтінок крану ідеально поєднується з білими гранітними мийками Primragran, але також чудово контрастує з іншими гранітними відтінками, наприклад, з графітовим або чорним. Невеликі хромовані елементи додають елегантності та дуже добре поєднуються з елементами кухонного обладнання. Кран можна встановити безпосередньо на гранітній мийці або на робочій поверхні. Арматура постачається з набором необхідних гвинтів та прокладок, що дозволяють легко встановити кран .У нашому каталозі ви також знайдете ідеальну модель гранітної мийки, яка відповідає вашій кухні. Ми пропонуємо одно, півторакамерні мийки з сушками для посуду, які можна доповнити практичними аксесуарами, такими як дозатор рідини або сифон з автоматичною пробкою. Ми також пропонуємо додаткову формулу з антибактеріальними властивостями. У вас є питання щодо вибору кранів? Звертайтесь до нас!

  4.87/5 (83 відгуки)
 • Сірий кухонний кран-змішувач Prima 8000

  Сірий кухонний кран-змішувач Prima 8000 присвячений фанатам мінімалістичного інтер'єру та економного дизайну. Прості, гострі форми та ексцентричний зовнішній вигляд цієї моделі надають кожній зоні миття характеру. Кран не тільки виглядає розкішно, але також є виготовлений з високоякісних матеріалів. Будова крану виконана з латуні, тоді як головка, що використовується в крані- керамічна. Поєднання цих матеріалів означає, що Prima 8000 можна поєднювати з гранітними мийками практично будь-якого кольору. Він також добре поєднується з білою кухонною та сірою гранітною раковиною. Для любителів одноколірного дизайну рекомендуємо мийку з гранітного сірого кольору. Кран також ідеально підходить до аксесуарів для мийки Primagran. Разом з дозатором мила, шліфувальним млинком та автоматичним сифоном створює комфортну зону для миття . Дизайн не є єдиною перевагою кранів Prima 8000. Користування з сучасних рішень значно полегшує роботу на кухні та дозволяє зручно користуватися мийкою незалежно від того чи це модель одно- чи двокамерна. Це можливо завдяки ергономічній ручці, яка відкручує воду та обертовому високому носику. Ці особливості значно полегшують миття посуду великого розміру та харчових продуктів, що використовуються в процесі готування, а також вимикання камер мийки після закінченої роботи . Установка можлива безпосередньо в мийці (в спеціально підготовленому для цього отворі) або на поверхні робочої поверхні

  4.87/5 (94 відгуки)
 • Графітний кран-змішувач для раковини Prima...

  Графітний кран-змішувач для раковини Prima 3000. Поєднання елегантних, матових гранітних та хромованих елементів ідеально підходить сучасним мінімалістичним кухням. Темний відтінок графіту ідеально відповідає раковинам Primagran у графітному кольорі. Твердий корпус крану Prima виготовлений з латуні та покритий хромом. Висувний носик у кольорі раковини, завдяки чому він демонструє високу стійкість до водяних плям. Хромовані елементи крану відповідають аксесуарам для раковин Primagran: автоматична пробка та дозатор рідини або мила. Надзвичайну функціональність крану забезпечує комфортний мобільний та висувний носик, завдяки якому наповнення та миття високих посудин стає набагато простіше. Висота та рухливість носика також дозволяє комфортно користуватися кранами у великій двокамерній раковині. Регулювання гарячої та холодної води також можливе під кутом рукоятки. Кран можна встановити як на раковині, так і на лічильнику. Замовивши кран Prima 3000 в Інтернеті, ви також отримаєте 2-річну гарантію. Продукт буде доставлений протягом декількох робочих днів . Ви шукаєте ідеальне поєднання гранітної мийки, крана для мийки та дозатора рідини? Виберіть серед доступних моделей мийок, що відповідають вашим потребам: одно, дво або півторакамерні, круглу чи кутову. Пристосуйте практичні аксесуари до обраної моделі, наприклад, автоматична пробка і дозатор рідини або мила.

  4.91/5 (64 відгуки)
 • Біла модель кухонного крана-змішувача...

  Біла модель кухонного крана-змішувача Prima 3000 - це елегантне доповнення до будь-якої кухні. Економічний дизайн дозволяє використовувати його в скандинавських інтер’єрах, сучасних, мінімалістичних або традиційних, а найважливіше з'єднати з кожною кольоровою гранітною раковиною. Високоякісна обробка крану складається з хромованих елементів, міцної керамічної головки та міцного гранітного покриття. Prima 3000 - це модельстояча, високий, витягнутий носик і 80 см шланг. Кран має ергономічну ручку, яка дозволяє вільно регулювати витрату води та її температуру. Конструкція та внутрішні елементи роблять цю модель крана для мийки на кухні легкою та зручною; модель дозволяє просто мити посуд та готувати харчові продукти. Кран простий у використанні і не вимагає догляду з часом. Комфорт зони миття, обладнаної краном Prima 3000, можна підвищити встановивши аксесуари, що відповідають кухонному крану, наприклад, сифон з хромованою автоматичною пробкою, білий або хромований дозатор для мила . Збірка крану може бути виготовлена ​​власноруч. Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір в раковині або на кухонній робочій поверхні. Щоб покращити встановлення, ми підготували детальну інструкцію, яка допоможе вам встановити кран у раковині Prima 3000.

  4.91/5 (46 відгуки)
 • Сіра модель кухонного крану-змішувача...

  Сіра модель кухонного крану-змішувача Prima 3000 - це елегантне доповнення до будь-якої кухні. Економічний дизайн дозволяє використовувати його в скандинавських інтер’єрах, сучасних, мінімалістичних або традиційних, а найважливіше його можна поєднати з кожною кольоровою гранітною раковиною. Високоякісна обробка крану складається з хромованих елементів, міцної керамічної головки та міцного гранітного покриття. Prima 3000 - це модель високого класу, високий, витягнутий носик і 80 см шланг. Кран має ергономічну ручку, яка дозволяє вільно регулювати витрату води та її температуру. Рухомий кінець, який може обертатися навколо власної осі, в свою чергу дозволяє встановити кутове положення заливної води. Конструкція та внутрішні елементи роблять цю модель крана для мийки на кухні легкою та зручною, модель дозволяє просто мити посуд та готувати харчові продукти. Кран простий у використанні і не вимагає спеціального догляду. Комфорт зони миття, оснащеної краном Prima 3000, можна підвищити, встановивши аксесуари, що відповідають кухонному крану, наприклад, сифон з хромованою автоматичною пробкою або дозатором мила . Збірку крану можна зробити власноруч. Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір в раковині або на кухонній робочій поверхні. Для покращення установки ми підготували детальну інструкцію, яка допоможе вам встановити кран для мийки Prima 3000 .

  4.90/5 (61 відгуки)
 • Бежевий кран -змішувач для кухні модель...

  Бежевий кран -змішувач для кухні модель Prima 3000 - це елегантне доповнення до будь-якої кухні. Економічний дизайн дозволяє використовувати його в скандинавських інтер’єрах, сучасних, мінімалістичних або традиційних, а найважливіше його можна поєднати з кожною кольоровою гранітною раковиною. Prima 3000 - це модель стояча, високий, витягнутий носик і 80 см шланг. Кран має ергономічну ручку, яка дозволяє вільно регулювати витрату води та її температуру. Конструкція та внутрішні елементи роблять цю модель крана для мийки на кухні легкою та зручною; модель дозволяє просто мити посуд та готувати харчові продукти. Кран простий у використанні і не вимагає догляду . Комфорт зони миття, обладнаної краном Prima 3000W, можна підвищити, встановивши аксесуари, що відповідають кухонному крану, наприклад, сифон з хромованою автоматичною пробкою або дозатор мила . Ви можете встановити кран самостійно. Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір в раковині або на кухонній робочій поверхні. Щоб покращити встановлення, ми підготували детальну інструкцію, яка допоможе вам встановити кран в раковині Prima 3000 .

  4.90/5 (59 відгуки)

Крани кухонні гранітні

Стильні гранітні кухонні крани Гранітний кран Primagran - це поєднання стильного зовнішнього вигляду, функціональності та високої міцності. Широкий вибір моделей у класичних кольорах дозволить вам допасувати кухонний кран до мийки та створити стильне поєднання гранітної раковини та змішувача. Гранітні кухонні змішувачі з високим аератором і витяжним носиком чудово поєднуються з півтора-або двокамерною гранітною раковиною. Навпаки, крани з низькорівневим аератором, який запобігає розбризкуванню, є рішенням для мийок з однією камерою, хоча не тільки. Тверді та функціональні ручки для відкручування та регулювання температури води, розміщені в різних конфігураціях: зверху, спереду або зліва від крана, забезпечують комфортне миття. Гранітні крани надзвичайно стійкі до пошкоджень або подряпин, а їх покриття гарантує, що на поверхні не залишиться плям і відбитків пальців. Крани Primagran можна встановити на раковині, але також і на поверхні стільниці. Профільні носики різної форми дають можливість підібрати гранітний кран до кухонь різних стилів та до різних моделей мийок. Округлені моделі добре поєднуються з багатьма кухонними композиціями, як класичними, так і сучасними. Крани в трохи геометричних формах чудово вписуються в модерністський клімат. Класичні кольори, такі як білий, бежевий, сірий або темний графіт, дають нескінченно багато можливостей для оздоблення. Хромовані елементи підходять за кольором до всіх інших аксесуарів, наявних у нашому магазині: сифона з автоматичною пробкою або дозатора рідини. Стильний гранітний кухонний кран - це не просто елемент кухонного обладнання. Залежно від концепції аранжування, він може бути ідеально підібраним елементом цілого або бути головним елементом інтер’єру. Якщо вам потрібна інформація про гранітні крани або не знаєте, яку модель вибрати - зв'яжіться з нами!