Крани Кухонні Ретро 

  • Чорний кран -змішувач Prima Retro G3000

    Чорний кран -змішувач Prima Retro G3000 - це елегантна стильна модель оригінальної форми. Незвичайний дизайн впадає в око і не дає можливості байдуже пройти коло нього. Кран для кухні Prima Retro G3000 чорний, підкреслює унікальність кожної кухні. Він присвячений інтер'єрам, оформленим у стилі ретро та вінтажному, також підходить кухням класичного та англійського стилів. Його класична форма додасть нотку будь-якій кухні, створивши елегантну, традиційну атмосферу. Крани чорного кольору найкраще поєднувати з темними мийками. Ідеально поєднується з чорною, графітовою або сірою раковиною будь-якої форми, а також підходить до решти аксесуарів зони миття, тобто автоматичної пробки та дозатора рідини для миття посуду. Міцне обладнання. Стійкий до перепадів температури і знебарвлення. Кран простий у обслуговуванні та легко чиститься. Комфорт кранів Prima Retro G3000 забезпечується носиком, що обертається на 360 градусів. Завдяки цьому працювати в зоні миття легко і приємно. Крани встановлені в стандартному отворі 35 мм.

    4.92/5 (25 відгуки)

Крани Кухонні Ретро

"Стиль ретро все частіше зустрічається на модних кухнях. Його вибирають люди, яким надоїв прохолодний мінімалізм, гострота сучасного стилю чи всюдисутність скандинавського дизайну. Ретро кухня не означає необхідності використання застарілих технологій. Влаштовуючи вінтажний інтер’єр, варто орієнтуватися на перевірені та сучасні рішення, але в стилізованому варіанті. Це саме крани для ретро кухні. Вони поєднують зовнішній вигляд де-моде із сучасними прийомами в дії. Завдяки їм аранжування кухні буде ідеальним у всіх деталях .
Ретро крани надають оригінальний характер будь-якій кухні. Вони дозволяють облаштувати унікальний інтер’єр, який буде нагадувати атмосферу кухні наших бабусь, або елегантний провансальський інтер’єр. Кухонні ретро крани - ідеальне дизайнерське доповнення до інтер’єрів, оформлених у вінтажному, сільському або англійському стилі. Ці типи кухонної фурнітури підходять як для одно-, півтора-, так і для двокамерних мийок різної форми. Primagran пропонує змішувачі для ретро кухні в декількох кольорах. Це дозволяє ідеально співставити колір крану з кольором гранітної раковини. Кухонні крани в стилі ретро відрізняються своїми обтікаючими формами та відсутністю гострих країв. Обтікаючий дизайн, стилізовані крани або профільований кран роблять ретро кухонний кран одразу помітним тому він стане цікавим доповненням. У той же час фурнітура взаємодіє з іншими елементами обладнання мийної зони. Крани будуть гарно виглядати з автоматичними корками або дозатором мила. Широкий вибір моделей дозволяє підібрати кольори або, навпаки, створювати цікаві поєднання кольорів.
Кухонні крани в стилі ретро - не тільки дизайнерське і модне доповнення до будь-якої зони миття. Їх унікальний зовнішній вигляд поєднується з високим комфортом користування фурнітурою. Крани, наявні в пропозиції Primagran, виготовлені з високоякісних матеріалів та додатково обладнані надзвичайно міцною керамічною головкою. Моделі мають поворотний носик, завдяки якому їх положення можна легко адаптувати до поточних потреб. Моделі з одним важелем дозволяють зберегти комфорт, зберігаючи гарний зовнішній вигляд інтер’єру кухні. Практичні рішення, використовувані в кухонних змішувачах ретро, не тільки полегшують миття посуду, але й приготування харчових продуктів для подальшого приготування їжі та дбають про чистоту камер мийки .
Ретро крани, наявні в Primagran, довговічні та виготовлені надійно. Вони відрізняються високою стійкістю до плям застояної води, відбитків пальців, знебарвлення, механічних пошкоджень та перепадів температур. Легкий догляд та чистка ретро-кранів Primagran означає, що роками вони залишаються естетичним та ефективним кухонним обладнанням .
Кухонні крани в стилі ретро можна встановити на робочому просторі (кухонному прилавку) або в спеціальному отворі на поверхні мийки."