Кухонні крани з висувним носиком 

 • Графітовий кран-змішувач для кухні Prima 9000

  Кран-змішувач для кухні Prima 9000 у відтінку графіту з цікавою формою, що впадає в око. Злегка розкльошений наконечник носика забезпечує оптимальну дальність потоку води. Аератор на високому рівні зможе працювати навіть у широких мийках, таких як Берген або Копенгаген. Внутрішня частина крану - це конструкція зі сталі та керамічної головки. Гранітна оболонка крану забезпечить стійкість до подряпин та механічних пошкоджень, які можуть виникнути під час користування. Ця комбінація гарантує надійність та довговічність протягом багатьох років. Модель Prima 9000 позбавлена ​​додаткових прикрас, завдяки чому легко організувати з нею цілісний та цікавий інтер’єр кухні. Оригінальна форма наконечника носика буде ідеально відповідати оригінальній формі мийки Валенсія або Мадрид. Графітовий відтінок крану ідеально вписується в гранітний Priminflend в графітному кольорі. Ось чому, купуючи комплект стильних і міцних батарей та гранітну раковину, ви можете бути впевнені, що всі елементи будуть ідеально підібрані один до одного. Крім того, ви також отримаєте 2-річну гарантію. Ми пропонуємо на вибір гранітну мийку різних форм: овальну, круглу, прямокутну або трапецієподібну в декількох конфігураціях камер: одна, дві або півтори камери. У магазині Primagran ви також знайдете практичні аксесуари для полегшення миття, наприклад, сифон з автоматичною пробкою або дозатор рідини . Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для кухонних мийок «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.93/5 (254 відгуки)
 • Гранітний кухонний кран- змішувач Prima...

  Гранітний кран -змішувач Prima 9000 - це сіра модель з висувним наконечником, який дозволяє регулювати силу водяного потоку. Високомонтований аератор гарантує, що потік води матиме оптимальне охоплення навіть у поєднанні з більш широкими гранітними мийками. Злегка розкльошений кінець носика робить кран оригінальним : внутрішня частина крану - це міцний корпус, що наповнює носик, та надійна керамічна головка. Гранітне покриття крану, безсумнівно, має не тільки створює візуальний ефект, але й функціональним. Міцне гранітне покриття стійке до різного роду механічних пошкоджень або подряпин. Крім того, на ньому не видно плям від води та відбитків пальців. Невеликі хромовані елементи додають нотку елегантності цілому, завдяки чому він підходить як до традиційних, так і до сучасних інтер’єрів. Відтінок крану Prima 9000 ідеально поєднується з сірими гранітними мийками Primagran. Кран можна встановити на раковині або на робочій поверхні. Купуючи кран Prima 9000 сірого кольору, ви отримаєте комплект прокладок і гвинтів, необхідних для легкого монтажу та 2-річної гарантії. Сумісність елементів, наявних в нашому магазині, дозволяє створити ідеальний кухонний гарнітур. Виберіть правильну модель з наявних гранітних мийок: однокамерні, однокамерні або двокамерні мийки. Моделі також доступні у версіях з сушкою для посуду. Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для раковин моделей «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.93/5 (340 відгуки)
 • Бежевий кухонний кран-змішувач Prima 9000

  Бежевий кухонний кран-змішувач Prima 9000 вражає своєю економічною елегантністю та розкльошеним наконечником. Ця модель чудово функціонує з великими, двохкамерними глибокими мийками, найкраще збереженими в світлих відтінках. Кран Prima 9000 - ідеальне доповнення до змивних зон на класичних, сучасних та сільських кухнях. Відтінок бежевого, в якому він зберігається, нагадує природний колір каменю, ідеально поєднуючись з дерев’яними будівлями. Напівокругла форма забезпечує легкість і деяку витонченість в зоні миття. Цікавий і красивий дизайн - це не тільки переваги крану Prima 9000. Це також надзвичайно корисне обладнання. Завдяки практичному витяжному носику, він добре працює в процесі миття та приготування харчових продуктів, високий аератор дозволяє мити навіть кухонні прилади великого розміру, тоді як глобусний наконечник відповідає за правильне регулювання потоку води. Кран є обладнаний надійною керамічною головкою, а корпус покритий гранітним покриттям. Завдяки використанню цих матеріалів він міцний, стійкий і пристосований навіть до найсуворіших кухонних робіт . Кран найкраще функціонує з гранітною раковиною, доповненою кухонним дозатором у тому ж відтінку та хромованою автоматичною пробкою. Його установка дуже проста і знаходиться на доданій до нього інструкції. Кран можна встановити на раковині або на робочій поверхні. У випадку цього першого рішення в гранітній раковині вирізається спеціальний отвір, що дозволяє встановити кран. Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для кухонних моделей мийок Осло, Рига та Копенгаген.

  4.90/5 (312 відгуки)
 • Гранітний кран- змішувач Prima 9000 білий

  Високий гранітний кран- змішувач Prima 9000 - це одноважільна модель, яка є естетичною, надійною та економічною. Ця модель відрізняється незвичайною елегантністю та простим дизайном, який ідеально підходить для модерністських, мінімалістичних та скандинавських інтер’єрів. Кран стоячий Prima 9000 також є ідеальним рішенням для традиційних кухонь. Ця модель особливо рекомендується для мийок великої глибини і раковин з двома камерами. Якісний аератор гарантує, що вода не виллється з камери, висувний носик забезпечує максимальний комфорт, а одна ручка для регулювання температури та витрати води дозволяє зберегти економію та економію на кухні. Модний білий колір з цікавим відтінком дуже добре підходить як для гранітних мийок у світлих відтінках, так і для графітових або чорних гранітних мийок. Універсальність білого кольору дозволяє поєднювати кран Prima 9000 з кухонними аксесуарами різних кольорів. Цікавою комбінацією стане поєднання білого крану для кухні з сірою раковиною або надягання хромованого дозатора мила та сталевої автоматичної пробки . Крім привабливого зовнішнього вигляду, кран Prima 9000 - це функціональне кухонне обладнання. Це дозволяє готувати харчові продукти, а також полегшує догляд за гранітними мийками, легко промиваючи камери після закінчених робіт. Він виготовлений із сталі та покритий міцним гранітним покриттям. Це покриття робить кран стійким до механічних пошкоджень, температурних ударів, знебарвлення, відбитків пальців і водяних плям. Кран можна встановити на поверхні кухонній робочій поверхні або в отворі, виконаному в мийці. Носик для нього виробляється фабрикою в мийках Primagran. Проста збірка впорядковує детальну інструкцію, підготовлену . Примітка. Зважаючи на розмір ми не рекомендуємо крани для кухонних мийок таких моделей як «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.92/5 (260 відгуки)
 • Кухонний кран-змішувач Prima 9000 хромований

  Надзвичайно елегантний та розкішний кухонний кран-змішувач Prima 9000 буде сяяти на кожній кухні. Кран - це прямолінійна модель з практичним висувним носиком, призначена для гранітних мийок. Високий, виготовлений з нержавіючої сталі, надає блиск і вражає простим, але елегантним дизайном без зайвих надмірностей. Сучасний хромовий відтінок дозволяє не тільки добре поєднуватися з білими, бежевими, сірими, графітовими та чорними гранітними мийками, але також є ідеальним доповненням кольорів до холодильників, посудомийних машин та духовок у відтінку нержавіючої сталі. Більше того, кран Prima 9000 дуже добре функціонує з такими аксесуарами, як автоматична пробка та дозатор рідини для миття посуду, які також мають хромовані елементи . Ця модель рекомендується для кутових мийок та тих, які оснащені двома камерами. Завдяки тонкому розкльошеному наконечнику носика крана забезпечує максимальний комфорт у повсякденній кухонній роботі. Витяжний носик дозволяє регулювати силу потоку води, тоді як висококласний аератор дозволяє мити навіть великий посуд, каструлі та пательні. Елегантну круглу ручку для відкручування води можна розмістити збоку або спереду, в залежності від уподобань домочадців. Висока якість нашого хромованого крану підтверджена сертифікатом PZH та 2-річною гарантією. Кран Prima 9000 може бути встановлений на робочій поверхні мийки або в спеціально вирізаному одиночному отворі розміром 35 мм. Установка проста, і ви можете це зробити самостійно. Примітка. Для розміру ми не рекомендуємо крани для моделей кухонних мийок «Осло», «Рига» та «Копенгаген».

  4.91/5 (331 відгуки)
 • Біла модель кухонного крана-змішувача...

  Біла модель кухонного крана-змішувача Prima 3000 - це елегантне доповнення до будь-якої кухні. Економічний дизайн дозволяє використовувати його в скандинавських інтер’єрах, сучасних, мінімалістичних або традиційних, а найважливіше з'єднати з кожною кольоровою гранітною раковиною. Високоякісна обробка крану складається з хромованих елементів, міцної керамічної головки та міцного гранітного покриття. Prima 3000 - це модельстояча, високий, витягнутий носик і 80 см шланг. Кран має ергономічну ручку, яка дозволяє вільно регулювати витрату води та її температуру. Конструкція та внутрішні елементи роблять цю модель крана для мийки на кухні легкою та зручною; модель дозволяє просто мити посуд та готувати харчові продукти. Кран простий у використанні і не вимагає догляду з часом. Комфорт зони миття, обладнаної краном Prima 3000, можна підвищити встановивши аксесуари, що відповідають кухонному крану, наприклад, сифон з хромованою автоматичною пробкою, білий або хромований дозатор для мила . Збірка крану може бути виготовлена ​​власноруч. Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір в раковині або на кухонній робочій поверхні. Щоб покращити встановлення, ми підготували детальну інструкцію, яка допоможе вам встановити кран у раковині Prima 3000.

  4.91/5 (46 відгуки)
 • Сіра модель кухонного крану-змішувача...

  Сіра модель кухонного крану-змішувача Prima 3000 - це елегантне доповнення до будь-якої кухні. Економічний дизайн дозволяє використовувати його в скандинавських інтер’єрах, сучасних, мінімалістичних або традиційних, а найважливіше його можна поєднати з кожною кольоровою гранітною раковиною. Високоякісна обробка крану складається з хромованих елементів, міцної керамічної головки та міцного гранітного покриття. Prima 3000 - це модель високого класу, високий, витягнутий носик і 80 см шланг. Кран має ергономічну ручку, яка дозволяє вільно регулювати витрату води та її температуру. Рухомий кінець, який може обертатися навколо власної осі, в свою чергу дозволяє встановити кутове положення заливної води. Конструкція та внутрішні елементи роблять цю модель крана для мийки на кухні легкою та зручною, модель дозволяє просто мити посуд та готувати харчові продукти. Кран простий у використанні і не вимагає спеціального догляду. Комфорт зони миття, оснащеної краном Prima 3000, можна підвищити, встановивши аксесуари, що відповідають кухонному крану, наприклад, сифон з хромованою автоматичною пробкою або дозатором мила . Збірку крану можна зробити власноруч. Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір в раковині або на кухонній робочій поверхні. Для покращення установки ми підготували детальну інструкцію, яка допоможе вам встановити кран для мийки Prima 3000 .

  4.90/5 (61 відгуки)
 • Графітний кран-змішувач для раковини Prima...

  Графітний кран-змішувач для раковини Prima 3000. Поєднання елегантних, матових гранітних та хромованих елементів ідеально підходить сучасним мінімалістичним кухням. Темний відтінок графіту ідеально відповідає раковинам Primagran у графітному кольорі. Твердий корпус крану Prima виготовлений з латуні та покритий хромом. Висувний носик у кольорі раковини, завдяки чому він демонструє високу стійкість до водяних плям. Хромовані елементи крану відповідають аксесуарам для раковин Primagran: автоматична пробка та дозатор рідини або мила. Надзвичайну функціональність крану забезпечує комфортний мобільний та висувний носик, завдяки якому наповнення та миття високих посудин стає набагато простіше. Висота та рухливість носика також дозволяє комфортно користуватися кранами у великій двокамерній раковині. Регулювання гарячої та холодної води також можливе під кутом рукоятки. Кран можна встановити як на раковині, так і на лічильнику. Замовивши кран Prima 3000 в Інтернеті, ви також отримаєте 2-річну гарантію. Продукт буде доставлений протягом декількох робочих днів . Ви шукаєте ідеальне поєднання гранітної мийки, крана для мийки та дозатора рідини? Виберіть серед доступних моделей мийок, що відповідають вашим потребам: одно, дво або півторакамерні, круглу чи кутову. Пристосуйте практичні аксесуари до обраної моделі, наприклад, автоматична пробка і дозатор рідини або мила.

  4.91/5 (64 відгуки)
 • Бежевий кран -змішувач для кухні модель...

  Бежевий кран -змішувач для кухні модель Prima 3000 - це елегантне доповнення до будь-якої кухні. Економічний дизайн дозволяє використовувати його в скандинавських інтер’єрах, сучасних, мінімалістичних або традиційних, а найважливіше його можна поєднати з кожною кольоровою гранітною раковиною. Prima 3000 - це модель стояча, високий, витягнутий носик і 80 см шланг. Кран має ергономічну ручку, яка дозволяє вільно регулювати витрату води та її температуру. Конструкція та внутрішні елементи роблять цю модель крана для мийки на кухні легкою та зручною; модель дозволяє просто мити посуд та готувати харчові продукти. Кран простий у використанні і не вимагає догляду . Комфорт зони миття, обладнаної краном Prima 3000W, можна підвищити, встановивши аксесуари, що відповідають кухонному крану, наприклад, сифон з хромованою автоматичною пробкою або дозатор мила . Ви можете встановити кран самостійно. Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір в раковині або на кухонній робочій поверхні. Щоб покращити встановлення, ми підготували детальну інструкцію, яка допоможе вам встановити кран в раковині Prima 3000 .

  4.90/5 (59 відгуки)
 • Простий, мінімалістичний кухонний кран-...

  Сучасний інтер'єр вимагає оригінальних рішень. Ви зробили акцент на «сирий» індустріальний стиль, або, можливо, плануєте облаштувати кухню в елегантному нью-йоркському стилі? Хромований кухонний змішувач Primagran 3000 буде ідеальним рішенням, яке не тільки привертає увагу, але і вражає зручністю використання. Ця фурнітура відрізняється:сучасним дизайном, в якому на перший план виходить L-подібний носик універсальним хромуванням, що дозволяє легко допасувати кран до більшості раковин Primagran висувним носиком завдовжки 140 см, доповненим ваговим наповнювачем, який допомагає носику легко ховатися змінним аератором, що знижує витрату води міцною керамічною головкою діаметром 25 ммМодель Primagran 3000 має міцний латунний корпус, стійкий до корозії і невибагливий у догляді. Головка виготовлена ​​з міцної кераміки, що забезпечує її безперебійну роботу. Кухня - це особливе місце в будинку, де ми орієнтуємося насамперед на комфорт і зручність. З огляду на це, ми оснастили кран Primagran 3000 висувним носиком завдовжки 140 см, завдяки чому набагато легше обполіскувати великі каструлі або тарілки. На кінці носика встановлений змінний аератор, який знижує споживання води і запобігає розбризкуванню. Також варто згадати ергономічну ручку для управління струменем води. Вона може бути встановлена ​​у фронтальній або бічній позиції, для зручності правшів або лівшів. У комплекті, крім крану Primagran 3000, ви також можете знайти детальну інструкцію і комплект 40-сантиметрових сполучних шлангів, завдяки чому власноручний монтаж стає надзвичайно простим. Ми дуже добре знаємо, що дизайн кухні вимагає багато часу, щоб ретельно обдумати її елементи, тому, на додаток до 2-річної гарантії надійності, ми пропонуємо вам аж цілих 30 днів для повернення придбаної фурнітури. Надайте своєму інтер'єру сучасний вигляд і виберіть хромований змішувач Primagran 3000!

  4.91/5 (54 відгуки)

Кухонні крани з висувним носиком

Детальніше про крани з висувним носиком Кухонні змішувачі з висувним носиком - це максимум комфорту та практичності, вони ідеально підходять для кухні, де багато чого відбувається. Витяжний носик для кухонного крана добре працює у великих мийках: півтора- чи двокамерні, а також мийки з однією камерою. Цей тип змішувача поєднується з мийкою, виготовленою з будь-яких матеріалів, ми особливо рекомендуємо гранітні кухонні крани з висувним носиком, які, як і кухонні мийки, виготовлені з цього матеріалу, стійкі і довговічні. Ця модель полегшує як миття посуду, так і підготовку харчових продуктів для приготування їжі. Ця модель характеризується великим асортиментом і функціональністю. Висувний шланг і рухома головка для розприскування дозволяють вам працювати з водяним струменем всередині і зовні раковини. Так ви можете легко наповнити каструлю або вазу водою, помити камери раковини або промити їжу. Більше того, висувний носик дозволяє отримати доступ до води без необхідності класти речі в раковину. Це важлива функція на кухнях, які також виконують функції підсобних приміщень. Ця модель кранів полегшує роботу та збільшує комфорт у зоні миття. У Primagran кухонний змішувач із витяжним носиком випускається зі сталі та граніту. Ми пропонуємо моделі в багатьох кольорах, що дозволяє поєднати колір крану з кольором мийки. Особливо популярний чорний кухонний кран з витяжним носиком, який дуже добре працює в сучасних і мінімалістичних кухнях. Білий кухонний кран з витяжним носиком, наявний в нашому магазині - хороший вибір для класичних та стилізованих інтер’єрів. Окрім різноманітної палітри кольорів Primagran, змішувач для мийки з витяжним носиком має різні рівні висування. Разом із витяжним носиком ми пропонуємо крани, в яких можна регулювати інтенсивність струменя води та які мають функцію водозбереження. Якщо ви шукаєте ідеальний кран з висувним носиком, зверніться до наших фахівців, ми будемо раді допомогти вам зробити оптимальний вибір.