Дві основні чаші 

 • Мийка гранітна Копенгаген

  Мийка гранітна Копенгаген Мийка з двома відділеннями Копенгаген - це ідеальне кухонне обладнання для великої родини або людей, які люблять готувати їжу. Просторі камери забезпечують максимальний комфорт та зручність під час миття посуду та приготування страв. Другий відсік мийки можна використовувати для встановлення практичних кухонних аксесуарів, які полегшують щоденну роботу . Кухонна мийка Копенгаген відрізняється традиційним прямокутним дизайном і простою формою. Вона позбавлений прикрас і декоративних елементів, завдяки яким буде добре виглядати в будь-якому інтер’єрі. Його привабливість відображається в мінімалізмі та високоякісних матеріалах, завдяки яким мийка Копенгаген характеризується понадчасовою елегантністю. Він складається з двох камер глибиною до 18 см, а це означає, що в цій моделі гранітна мийка може вмістити навіть посуд значних розмірів, мийка доступна у п’яти кольорових варіантах. Універсальні кольори та понадчасовий дизайн мийки Копенгагена роблять її придатною як в сучасних, так і в класичних інтер’єрах. Двохкамерна мийка Копенгаген виготовлена ​​з високоякісної сировини. Гранітний агрегат у поєднанні з високоякісною смолою гарантує, що кухонна мийка буде стійкою до механічних пошкоджень, знебарвлення та змін температури. У вас є можливість вибрати вдосконалений варіант з антибактеріальними властивостями. Спеціальна суміш захищає від бактерій і грибків, які часто трапляються у вологому середовищі. Мийка пройшла ряд випробувань, завдяки яким ми знаємо, що вона відповідає польським та європейським стандартам якості. Завдяки цьому ми можемо підтвердити його якість, надаючи 35-річну гарантію на виріб, застосовуючи процедури основного догляду протягом тривалого часу, ви будете підтримувати мийку у відмінному стані. Для мийки можна вибрати стильні хромовані крані, адаптовані до кольору мийки та дозаторів для рідини для миття посуду, які також є в нашому магазині. Примітка. Через розміри кухонної мийки ми не рекомендуємо кухонний кран Prima 7000 та серію Prima 9000

  Виміри

  Лідер продажів Шафка від 80 см

  4.87/5 (292 оцінок)
 • Гранітна мийка Монако

  Гранітна мийка Монако Кутова мийка Монако - це рішення для більшої та малої кухні. Завдяки можливості встановити його в кутку кімнати, це економить місце на робочій поверхні. Ця півторакамерна модель має практичну сушку для посуду, завдяки якій все утворює повноцінну цілістність. Модель Монако може бути встановлена ​​в шафі розміром від 80 см. Велике основне відділення кухонної мийки дозволяє зручно мити великий посуд, тарілки та каструлі. Камера для стікання і допоміжна камера у формі трикутника спричиняє, що навколо мийки створюється додаткове місце, що надзвичайно ціниться на кухнях, де ви багато готуєте. Сучасна і водночас цікава трапецієподібна форма мийки в поєднанні із закругленими краями робить її придатною як до традиційних, так і до модерністських інтер’єрів. 5 універсальних відтінків граніту, дозволяє підібрати раковину до кольору всієї композиції. Купуючи гранітну мийку Монако, ви отримаєте 35-річну гарантію виробника. Якість граніту Primagran підтверджено численними схваленнями та сертифікатами, завдяки яким ви можете бути впевнені, що обрана кутова мийка відрізнятиметься надзвичайною стійкістю та довговічністю. Щоденне миття та приготування їжі не спричинить знебарвлення на поверхні мийки. Також є можливість збагатити суміш мийки спеціальними антибактеріальними іонами срібла. Доповненням до цього оригінального дизайну стане ідеально підібраний кухонний кран із хрому чи граніту з висувним носиком, що значно полегшує миття посуду та промивання сушки для посуду. Щоб максимально полегшити миття, виберіть практичні аксесуари, такі як автоматична пробка або дозатор рідини завдяки яким ви позбудетесь від непривабливих пластикових пляшок, створивши чистоту та порядок навколо зони миття посуду. Крім того, відтінок дозатора можна підібрати під колір мийки .

  Виміри

  970 x 490 мм Шафка від 80 см

  4.86/5 (310 оцінок)
 • Гранітна мийка Нью-Йорк

  Гранітна мийка Нью-Йорк дивіться фільм Гранітна мийка Нью-Йорк - це класична півторакамерна модель із сушкою для посуду. Ідеально підходить як до традиційних, так і до сучасних кухонь. Її можна використовувати як окреме обладнання в зоні миття або як доповнення до посудомийної машини . Вона відрізняється своєю простою, понадчасовою конструкцією. Прямокутна форма робить його підходящим до будь-якої кухонної шафи. Оригінальний вигляд надає їй якісний та стильний матеріал виготовлення а також гарно декорована сушка для посуду, які є не лише естетичними, але й практичними. Він доступний у п'яти універсальних кольорах. Сушка для посуду дозволяє сушити вимитий посуд, не займаючи місця на кухонній робочій поверхні, і дозволяє накопиченій воді вільно стікати в додаткову, меншу камеру. Остання функціонує як місце, де можна встановити аксесуари, що покращують роботу на кухні, такі як дошки для різання або сита та цедри. Модель Нью-Йорк виготовлена ​​з високоякісної смоли та мінерального агрегату. Поєднання цих матеріалів гарантує, що ця півторакамерна мийка буде інвестицією на довгі роки. Користування цих матеріалів забезпечує стійкість до високих температур, фарбувальних рідин та механічних пошкоджень. Мийки Primagran відповідають польським та європейським стандартам якості. На нашу продукцію надається 35-річна гарантія. Існує також антибактеріальна версія мийки, яка дозволяє обмежити розвиток шкідливих мікроорганізмів на її поверхні. Гранітна мийка Нью-Йорк також є практичним обладнанням і не потребує особливого догляду. Використовуючи препарати для очищення гранітних мийок, ви можете бути впевнені, що вона залишиться як нова протягом багатьох років. Висока якість гранітних мийок Primagran підтверджується 35-річною гарантією. Практичність гранітної мийки проявляється і при її складанні. Мийка є обертовою, завдяки чому сушку для посуду можна встановити з правого або лівого боку залежно від ваших потреб. Проста установка мийки можлива завдяки детальній інструкції та шаблону для вирізання отвору на робочій поверхні, який ви отримаєте разом з мийкою. Крім того, нью-йоркська модель оснащена спеціальними отворами, які дозволяють безпроблемно встановити кухонний кран та дозатори для мила чи інших миючих засобів. До покращити роботу на кухні, радимо вибрати стильні та функціональні кухонні крані для нью-йоркської мийки, а також автоматичний сифон та дозатор рідини для миття посуду. Ці аксесуари підвищать комфорт роботи та допоможуть підтримувати чистоту та гігієну при користуванні кухонною мийкою.

  Виміри

  750 x 475 мм Шафка від 60 см

  4.95/5 (279 оцінок)
 • Гранітна мийка Сідней

  Гранітна мийка Сідней Сідней - це невелика півторакамерна модель з сучасним та простим виглядом. Економна форма дозволяє добре виглядати в інтер’єрах кухні, розташованих у стилях від сучасного до класичного. Мийка Сідней випускається в п'яти кольорах, так що її колір можна легко адаптувати до дизайну інтер’єру кухні . Складається з двох камер, однієї більшої, другої меншої та невеликої практичною сушкою для посуду. Всі ці елементи поєднують стильний дизайн із винятковою функціональністю. Конструкція мийки в Сіднеї дозволяє підтримувати порядок в зоні миття та комфортне миття та підготовку їжі до приготування. У цій моделі особливо варто звернути увагу на надзвичайно практична сушка. Трохи нахилена, оточена практичним вищим краєм, який захищає від бризок води на робочу поверхню. Такі властивості роблять модель Сіднея особливо підходящою для кухонь без посудомийних машин, де посуд миється вручну . Простий зовнішній вигляд та користування геометричних фігур роблять її ідеальною для модерністичних кухонь, де прості кути та відсутність м'яких ліній надзвичайно важливі , Необроблений і безкомпромісний дизайн також дозволяє їй опинитися також в промислових інтер’єрах і надихнутись фінляндськими кухнями. У білій версії ця мийка порадує своїми чистими лініями та мінімалізмом, тоді як у модному чорному варіанті вона допоможе підкреслити елементи кухні та додасть їй нотки авангардності. Окрім незаперечних естетичних цінностей, ця модель виділяється довговічністю та міцністю. Він виготовлений із виділеної смоли та гранітного агрегату. Висока якість використовуваних матеріалів гарантує стійкість до високої температури, забруднень та знебарвлення, теплового удару, а також ударів та подряпин. Крім того, ви можете захистити раковину від розвитку мікроорганізмів, придбавши антибактеріальну формулу.

  Виміри

  740 x 470 мм Шафка від 60 см

  4.88/5 (49 оцінок)
 • Гранітна мийка Мадрид

  Гранітна мийка Мадрид Мадридська модель - це півторакамерна модель з великою сушкою для посуду. Три поперечні канавки дозволяють воді стікати в меншу камеру. Мийка Мадрид підходить для шаф розміром 60 см . Завдяки заoкругленим стінкам мийки, більша камера має цікаву трапеційну форму. У поєднанні з меншою камерою вони утворюють оригінальне ціле. Таке рішення означає, що мадридська модель відрізняється сучасною та цікавою формою, сповненою характеру. Заокруглені краї, з іншого боку, дозволяють використовувати мийку в класичному інтер’єрі та сільському стилі. П'ять нейтральних відтінків наших мийок дозволяють ідеально підібрати раковину до облаштування кухні . Крім безпрецедентного дизайну, вона також виділяється завдяки високій стійкості завдяки використанню мінерального агрегату та високоякісної смоли. Вона також не боїться швидких перепадів температури . Довговічність використовуваних матеріалів робить мийку стійкою до механічних пошкоджень та подряпин, які можуть виникнути під час користування. Крім того, він не вимагає складних процедур догляду. Щоб підтримувати його в належному стані, буде достатньо засобів догляду, застосованих до таких виробів. Кожна мийка, придбана у нас, супроводжується комплектом, який полегшує самостійну установку. Кожен клієнт отримує шаблон для вирізання отвору у робочій поверхні. Можна збагатити суміш антибактеріальними іонами срібла, завдяки чому бактерії та грибки не розвиваються на поверхні мийки. Наші мийки відповідають європейським та польським стандартам. Будучи в змозі сертифікувати якість продукції, що пропонується для кожної нашої продукції, ми надаємо 35-річну гарантію. Висока якість матеріалів, які ми використовуємо, робить наші мийки легкими в підтриманні чистоти . Завдяки моделям кранів Primagran, наявних у магазині, ви можете створити гарний кухонний гарнітур. Ми пропонуємо класичні крани з хрому та граніту, що відповідають кольору та відтінку мийки. Незалежно від обраної мийки, ви можете вибрати ідеальні аксесуари у вигляді мильниці або сифона з автоматичною пробкою. Купуючи комплект, який складається з сучасної та міцної мийки Primagran з високофункціональним гранітом чи хромованим краном, ви можете бути впевнені, що всі елементи будуть ідеально складені.

  Виміри

  880 x 520 мм Шафка від 60 см

  4.91/5 (666 оцінок)
 • Мийка гранітна Париж

  Мийка гранітна Париж Гранітна мийка Париж - це півторакамерна модель, яка відрізняється своєю простою конструкцією та сучасним дизайном. У більшому відділенні для миття розміщуватимуться більші каструлі та посуд, тоді як менша допоміжна камера може використовуватися як місце для промивання посуду, сортування, розміщення столових приборів або промивання овочів. Наявність меншої камери компенсує відсутність сушки для посуду і, таким чином, полегшує миття та підготовку посуду та забезпечує достатній простір для посуду. Мийка Париж може бути встановлена ​​в шафах шириною 60 см. Мийка виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, що відповідають європейським та польським стандартам якості. Крім того, купуючи її, ви отримаєте гарантію до 35 років. Окрім цього, цю сучасну півторакамерну мийку легко утримувати завдяки стійкій гранітній поверхні. Доклавши невеликих зусиль, ви можете довго насолоджуватися гарною новою поверхнею, оскільки вона стійка до пошкоджень, а також до швидких перепадів температури. Мийка доступна в декількох класичних кольорах: білий, бежевий, чорний, сірий та графітовий, тому у вас є можливість підібрати її під свою кухню і створити незвичайну композицію. Поєднання сучасного дизайну, стійкості та функціональності робить модель Парижа надзвичайно привабливою пропозицією на ринку . Ми пропонуємо перевірені засоби для збереження та очищення гранітних поверхонь, завдяки яким мийка буде зберігати бездоганне сяйво і буде радувати око довгі роки. Підберіть ідеальний відповідний для мийки кран , який підкреслить характер кухні і зробить її витриманою. Ми пропонуємо хромовані та гранітні крани, звичайні або із висувним носиком. Доповніть комплект практичними аксесуарами для полегшення роботи на кухні, тобто автоматичною кришкою або дозатором рідини. За бажанням ми можемо покрити раковину унікальним антибактеріальним покриттям, що містить активні частинки срібла, які запобігатимуть розвитку бактерій та грибків.

  Виміри

  595 x 485 мм Шафка від 60 см

  4.89/5 (157 оцінок)
 • Мийка гранітна Катанія

  Мийка гранітна Катанія Мийка гранітна Катанія це кутова приваблива модель , яка має основну камеру і допоміжну, а також сушку для посуду . Вона ідеально поєднується з сучасним інтер’єром кухні, економлячи місце на робочій поверхні. Це рішення як для більш, так і для менш пристосованих кухонь чи кухонь, де ціниться кожен сантиметр робочої поверхні. Кутову мийку можна встановити в шафу на 60 см. Заокруглені краї, що утворюють трапецієподібну форму мийки в поєднанні з овальними камерами, створюють дуже цікавий ефект. Незважаючи на розміщення мийки в кутку кухні, вона може стати її головним героєм. Крім того, він доступний у п’яти привабливих кольорах, що дозволяє їй вписатися в інтер’єр кухні (білий, безе, сірий, графітовий і чорний). У більшому кутовому відділенні мийки розміщуватимуться більші страви, тарілки або каструлі, тоді як менша камера може використовуватися як місце для сортування або промивання посуду, відкладання столових приборів або промивання овочів. Додатковою перевагою кутової мийки Катанія є наявність зливної дошки, яка завершує ціле, створюючи практичний та функціональний комплект. Поєднання цих трьох елементів у практичній формі сприятиме щоденному миттю. Гранітна поверхня стійка до високих температур. Вона також гарантує високу стійкість до механічних пошкоджень , таким як подряпини і зміна кольору , які можуть виникнути при роботі в кухні. Мийка Катанія виділяється не тільки з точки зору дизайну і функціональності, але і якості, тому що вона була створена з надзвичайно стійкого і міцного матеріалу, який, безумовно є граніт. Як і всі інші товари Primagran, вона відповідає польським та європейським стандартам якості. Крім того, придбавши його, ви отримаєте 35-річну гарантію . Ми також надаємо можливість придбати антибактеріальний варіант. Застосування спеціальної суміші забезпечує менш сприятливі умови для розвитку шкідливих мікроорганізмів. Раковину Катанія легко підтримувати в хорошому стані, використовуючи лише основні засоби догляду. Завдяки простому догляду, мийка буде служити нам добре протягом багатьох років. Ми відправляємо мийку в безпечній коробці разом з шаблонами, щоб вирізати отвір у робочій поверхні. Щоб завершити ваш пральний комплект, виберіть елегантний хромований або гранітний кран до мийки Катанія. Ми також пропонуємо добірку практичних аксесуарів для полегшення миття, тобто автоматичної пробки або дозатора рідини .

  Виміри

  835 x 495 мм Шафка від 60 см

  4.91/5 (182 оцінок)
 • Гранітна мийка Берген

  Гранітна мийка Берген - двокамерна гранітна мийка. Він має просту, але функціональну конструкцію, завдяки якій миття великого посуду набагато простіше, ніж у класичних моделях. Дві однакові великі камери ідеально підходять для приготування страв. Рекомендується особливо для великих кухонь. Модель Берген вписується в шафи з 80см. Якщо ви шукаєте міцну, глибоку модель мийки, то Берген- це правильний вибір! Випускається в п'яти різних кольорах (білий, бежевий, сірий, графітовий і чорний), завдяки якому він адаптується до будь-якого інтер’єру, як сучасного, так і класичного. Мийка є стійкою до високих температур і механічних факторів. Поєднання гранітного агрегату з високоякісною смолою гарантує, що мийка також витримає удари і не буде дряпатися. Якісні матеріали дозволять уникнути знебарвлення та стійкого забруднення на поверхні мийки, які можуть виникнути під час кухонних заходів. Завдяки доглядаючим засобам, доступним в нашому асортименті, ви легко зможете захистити раковину від водяних плям та бруду. Виріб виготовлений з високоякісних матеріалів і відповідає суворим європейським стандартам якості. Ми гарантуємо до 35 років задоволення від моделі Берген. Ми також рекомендуємо придбати мийку в антибактеріальному варіанті, що захищає від розвитку бактерій та грибків, що особливо сприятливо для вологого середовища. У мийці є 35-мм отвори, що дозволяє кріпити будь-яку модель крану (граніту чи сталі), що підходить до обраного кольору мийки. Крім того, мийка можна доповнити відповідним стандартним сифоном або автоматичною пробкою та практичними аксесуарами для полегшення роботи, такими як дозатор рідини для миття посуду .

  Виміри

  780 x 500 мм Шафка від 80 см

  4.92/5 (637 оцінок)

Дві основні чаші

Узнайте больше о двухкамерных кухонных мойках 

Большие мойки на две чаши - это наилучший выбор для семейной кухни, где всегда что-то происходит. Мойка на 2 чаши также отлично подойдет для интерьеров, в которых не предусмотрена установка посудомоечной машины, а также в квартирах людей, которые много готовят. Два отсека (две чаши) позволяют легко мыть и ополаскивать блюда, а также готовить мясо, овощи и фрукты. Мойка на две чаши также позволяет использовать дополнительные кухонные аксессуары.

Во второй чаше можно разместить различные вкладыши, например, разделочные доски, ситечко или терка. Благодаря двум независимым отсекам, часто дополненным крылом-сушилкой, гранитная мойка на две чаши отличается среди других моделей своей функциональностью и практичностью. В магазине Primagran вы найдете широкий выбор двухсекционных моек из гранита. В нашем магазине имеются мойки на две чаши как с крылом, так и без крыла. Каждая из моделей поставляется в пяти цветовых версиях: на выбор представлены белый, бежевый, графитовый, серый и черный. Доступные раковины имеют разные формы, от прямоугольных до угловых дизайнов. Для каждой из моделей в нашем магазине вы найдете подходящий смеситель для кухни. Двухкамерные гранитные мойки предназначены для кухонных тумб шириной 60 и 80 сантиметров. Их самостоятельная установка возможна благодаря заводским монтажным отверстиям.


Наши изделия изготовлены из высококачественных материалов, которые устойчивы к механическим повреждениям, обесцвечиванию, бактериям и перепадам температур. Высокое содержание природных минералов обеспечивает мойкам на 2 чаши эстетичный и натуральный внешний вид, в то же время они являются практичным кухонным оборудованием, повышая комфорт в зоне мытья. Интересный дизайн позволяет им найти достойное место на любой кухне.

Если вы не знаете, какую модель двухкамерной гранитной мойки выбрать для своей кухни, свяжитесь с нами. Мы поможем вам в выборе модели, цвета и дополнительных аксессуаров. По индивидуальному заказу мы также выполним дополнительные и нестандартные отверстия в мойках, которые позволят вам самостоятельно установить аксессуары и дополнения к кухонным мойкам.

Каталог

Кількість чаш
Розмір основної чаші