Кутові мийки 

 • Гранітна мийка Монако

  Гранітна мийка Монако Кутова мийка Монако - це рішення для більшої та малої кухні. Завдяки можливості встановити його в кутку кімнати, це економить місце на робочій поверхні. Ця півторакамерна модель має практичну сушку для посуду, завдяки якій все утворює повноцінну цілістність. Модель Монако може бути встановлена ​​в шафі розміром від 80 см. Велике основне відділення кухонної мийки дозволяє зручно мити великий посуд, тарілки та каструлі. Камера для стікання і допоміжна камера у формі трикутника спричиняє, що навколо мийки створюється додаткове місце, що надзвичайно ціниться на кухнях, де ви багато готуєте. Сучасна і водночас цікава трапецієподібна форма мийки в поєднанні із закругленими краями робить її придатною як до традиційних, так і до модерністських інтер’єрів. 5 універсальних відтінків граніту, дозволяє підібрати раковину до кольору всієї композиції. Купуючи гранітну мийку Монако, ви отримаєте 35-річну гарантію виробника. Якість граніту Primagran підтверджено численними схваленнями та сертифікатами, завдяки яким ви можете бути впевнені, що обрана кутова мийка відрізнятиметься надзвичайною стійкістю та довговічністю. Щоденне миття та приготування їжі не спричинить знебарвлення на поверхні мийки. Також є можливість збагатити суміш мийки спеціальними антибактеріальними іонами срібла. Доповненням до цього оригінального дизайну стане ідеально підібраний кухонний кран із хрому чи граніту з висувним носиком, що значно полегшує миття посуду та промивання сушки для посуду. Щоб максимально полегшити миття, виберіть практичні аксесуари, такі як автоматична пробка або дозатор рідини завдяки яким ви позбудетесь від непривабливих пластикових пляшок, створивши чистоту та порядок навколо зони миття посуду. Крім того, відтінок дозатора можна підібрати під колір мийки .

  Виміри

  970 x 490 мм Шафка від 80 см

  4.86/5 (304 оцінок)
 • Мийка гранітна Катанія

  Мийка гранітна Катанія Мийка гранітна Катанія це кутова приваблива модель , яка має основну камеру і допоміжну, а також сушку для посуду . Вона ідеально поєднується з сучасним інтер’єром кухні, економлячи місце на робочій поверхні. Це рішення як для більш, так і для менш пристосованих кухонь чи кухонь, де ціниться кожен сантиметр робочої поверхні. Кутову мийку можна встановити в шафу на 60 см. Заокруглені краї, що утворюють трапецієподібну форму мийки в поєднанні з овальними камерами, створюють дуже цікавий ефект. Незважаючи на розміщення мийки в кутку кухні, вона може стати її головним героєм. Крім того, він доступний у п’яти привабливих кольорах, що дозволяє їй вписатися в інтер’єр кухні (білий, безе, сірий, графітовий і чорний). У більшому кутовому відділенні мийки розміщуватимуться більші страви, тарілки або каструлі, тоді як менша камера може використовуватися як місце для сортування або промивання посуду, відкладання столових приборів або промивання овочів. Додатковою перевагою кутової мийки Катанія є наявність зливної дошки, яка завершує ціле, створюючи практичний та функціональний комплект. Поєднання цих трьох елементів у практичній формі сприятиме щоденному миттю. Гранітна поверхня стійка до високих температур. Вона також гарантує високу стійкість до механічних пошкоджень , таким як подряпини і зміна кольору , які можуть виникнути при роботі в кухні. Мийка Катанія виділяється не тільки з точки зору дизайну і функціональності, але і якості, тому що вона була створена з надзвичайно стійкого і міцного матеріалу, який, безумовно є граніт. Як і всі інші товари Primagran, вона відповідає польським та європейським стандартам якості. Крім того, придбавши його, ви отримаєте 35-річну гарантію . Ми також надаємо можливість придбати антибактеріальний варіант. Застосування спеціальної суміші забезпечує менш сприятливі умови для розвитку шкідливих мікроорганізмів. Раковину Катанія легко підтримувати в хорошому стані, використовуючи лише основні засоби догляду. Завдяки простому догляду, мийка буде служити нам добре протягом багатьох років. Ми відправляємо мийку в безпечній коробці разом з шаблонами, щоб вирізати отвір у робочій поверхні. Щоб завершити ваш пральний комплект, виберіть елегантний хромований або гранітний кран до мийки Катанія. Ми також пропонуємо добірку практичних аксесуарів для полегшення миття, тобто автоматичної пробки або дозатора рідини .

  Виміри

  835 x 495 мм Шафка від 60 см

  4.91/5 (181 оцінок)

Кутові мийки

Узнайте больше о мойках под угловые кухонные тумбы

Угловые мойки являются одним из наиболее популярных решений для компактных кухонь и кухонь с так называемой "сложной планировкой". Они облегчают размещение отдельных элементов кухонного оборудования таким образом, чтобы каждый сантиметр столешницы использовался с умом. Мойка для угловой тумбы представляет собой модель на 1,5 чаши с крылом. Большая чаша с закругленными краями позволяет легко мыть и ополаскивать посуду. Вспомогательная чаша будет полезна при мытье овощей и фруктов, ее также можно использовать для того, чтобы отложить столовые приборы или для сортировки посуды. Угловая мойка Primagran также оснащена крылом-сушилкой, на которое можно отложить вымытую посуду. Доступные модели отличаются друг от друга по форме и цвету, благодаря чему вы можете легко и просто оформить зону мытья посуды в нешаблонном и оригинальном стиле. Мойка из белого гранита может идеально гармонировать с кухней в скандинавском стиле, а модель серого цвета или цвета темного графита идеально сочетается с кухней в современном стиле.

Высокое качество наших гранитных моек достигается благодаря использованию для их производства проверенных материалов: минеральных заполнителей и составов смол. Качество наших моек подтверждается 35-летней гарантией, которую каждый покупатель получает с чеком во время покупки. Все мойки изготовлены в Польше и соответствуют всем стандартам качества. Мойки Primagran устойчивы к повреждениям, которые могут возникнуть при повседневном использовании, и царапинам. Они не боятся окрашивающих напитков, таких как свекольный сок или вино, а также резких перепадов температуры. Кроме того, они не требуют кропотливого ухода, их нужно только регулярно вытирать по окончании мытья посуды или в случае попадания сильно пигментирующей жидкости. К каждой угловой мойке можно подобрать функциональный гранитный или хромированный смеситель, а также смеситель с выдвижным изливом. Кроме того, мы рекомендуем укомплектовать набор практичными аксессуарами в виде сифона с автоматической пробкой или дозатором моющего средства, которые упростят мытье посуды.

Если у вас возникли проблемы с выбором оптимальной мойки для угловой тумбы, свяжитесь с нами - мы будем рады помочь вам сделать правильный выбор.   

Каталог

Кількість чаш
Сушарка
Дренаж для посуду
Розмір основної чаші