Мийки Кутові 

 • Мийка гранітна Катанія

  Мийка гранітна Катанія Мийка гранітна Катанія це кутова приваблива модель , яка має основну камеру і допоміжну, а також сушку для посуду . Вона ідеально поєднується з сучасним інтер’єром кухні, економлячи місце на робочій поверхні. Це рішення як для більш, так і для менш пристосованих кухонь чи кухонь, де ціниться кожен сантиметр робочої поверхні. Кутову мийку можна встановити в шафу на 60 см. Заокруглені краї, що утворюють трапецієподібну форму мийки в поєднанні з овальними камерами, створюють дуже цікавий ефект. Незважаючи на розміщення мийки в кутку кухні, вона може стати її головним героєм. Крім того, він доступний у п’яти привабливих кольорах, що дозволяє їй вписатися в інтер’єр кухні (білий, безе, сірий, графітовий і чорний). У більшому кутовому відділенні мийки розміщуватимуться більші страви, тарілки або каструлі, тоді як менша камера може використовуватися як місце для сортування або промивання посуду, відкладання столових приборів або промивання овочів. Додатковою перевагою кутової мийки Катанія є наявність зливної дошки, яка завершує ціле, створюючи практичний та функціональний комплект. Поєднання цих трьох елементів у практичній формі сприятиме щоденному миттю. Гранітна поверхня стійка до високих температур. Вона також гарантує високу стійкість до механічних пошкоджень , таким як подряпини і зміна кольору , які можуть виникнути при роботі в кухні. Мийка Катанія виділяється не тільки з точки зору дизайну і функціональності, але і якості, тому що вона була створена з надзвичайно стійкого і міцного матеріалу, який, безумовно є граніт. Як і всі інші товари Primagran, вона відповідає польським та європейським стандартам якості. Крім того, придбавши його, ви отримаєте 35-річну гарантію . Ми також надаємо можливість придбати антибактеріальний варіант. Застосування спеціальної суміші забезпечує менш сприятливі умови для розвитку шкідливих мікроорганізмів. Раковину Катанія легко підтримувати в хорошому стані, використовуючи лише основні засоби догляду. Завдяки простому догляду, мийка буде служити нам добре протягом багатьох років. Ми відправляємо мийку в безпечній коробці разом з шаблонами, щоб вирізати отвір у робочій поверхні. Щоб завершити ваш пральний комплект, виберіть елегантний хромований або гранітний кран до мийки Катанія. Ми також пропонуємо добірку практичних аксесуарів для полегшення миття, тобто автоматичної пробки або дозатора рідини .

  Виміри

  835 x 495 мм Шафка від 60 см

  4.91/5 (182 оцінок)
 • Гранітна мийка Монако

  Гранітна мийка Монако Кутова мийка Монако - це рішення для більшої та малої кухні. Завдяки можливості встановити його в кутку кімнати, це економить місце на робочій поверхні. Ця півторакамерна модель має практичну сушку для посуду, завдяки якій все утворює повноцінну цілістність. Модель Монако може бути встановлена ​​в шафі розміром від 80 см. Велике основне відділення кухонної мийки дозволяє зручно мити великий посуд, тарілки та каструлі. Камера для стікання і допоміжна камера у формі трикутника спричиняє, що навколо мийки створюється додаткове місце, що надзвичайно ціниться на кухнях, де ви багато готуєте. Сучасна і водночас цікава трапецієподібна форма мийки в поєднанні із закругленими краями робить її придатною як до традиційних, так і до модерністських інтер’єрів. 5 універсальних відтінків граніту, дозволяє підібрати раковину до кольору всієї композиції. Купуючи гранітну мийку Монако, ви отримаєте 35-річну гарантію виробника. Якість граніту Primagran підтверджено численними схваленнями та сертифікатами, завдяки яким ви можете бути впевнені, що обрана кутова мийка відрізнятиметься надзвичайною стійкістю та довговічністю. Щоденне миття та приготування їжі не спричинить знебарвлення на поверхні мийки. Також є можливість збагатити суміш мийки спеціальними антибактеріальними іонами срібла. Доповненням до цього оригінального дизайну стане ідеально підібраний кухонний кран із хрому чи граніту з висувним носиком, що значно полегшує миття посуду та промивання сушки для посуду. Щоб максимально полегшити миття, виберіть практичні аксесуари, такі як автоматична пробка або дозатор рідини завдяки яким ви позбудетесь від непривабливих пластикових пляшок, створивши чистоту та порядок навколо зони миття посуду. Крім того, відтінок дозатора можна підібрати під колір мийки .

  Виміри

  970 x 490 мм Шафка від 80 см

  4.86/5 (310 оцінок)

Мийки Кутові

Подробнее об угловых мойках марки Primagran

Угловые мойки - это такие модели кухонной мойки, которые особенно хорошо подходят для небольших помещений и мини-кухонь в квартирах-студиях, где важен каждый сантиметр свободного пространства. Угловые мойки также можно порекомендовать для обустройства интерьеров, оформленных в стилях, которые не любят резких форм и строгой геометрии. Обтекаемые, мягкие формы и оригинальный дизайн делают гранитные угловые мойки для кухни интересным решением для обустройства помещений, которое часто выбирают как для современных, так и для стилизованных интерьеров. Каждая мойка выполнена из гранита высокого качества. Поэтому без сомнений она представляет собой долговечное и надежное изделие, устойчивое к обесцвечиванию, царапинам и высоким температурам. Такой набор функций гарантирует, что угловая мойка - это прочное кухонное оборудование, которое прослужит долгие годы. 

Угловые мойки доступны в различных формах. Мы также предлагаем мойки в богатой цветовой палитре. В нашем магазине представлены угловые мойки следующих цветовых версий: белые, бежевые, серые, графитовые и все более популярные черные мойки. Такой широкий выбор означает, что угловая мойка Prima Gran найдет себе достойное место на любой кухне. Кухонные угловые мойки, как и классические модели, доступны в вариантах на полторы и две чаши с крылом. Это повышает удобство пользования оборудованием и делает мытье посуды и приготовление пищи приятным занятием. В Prima Gran мойки оснащены стандартными отверстиями, позволяющими легко и просто их монтировать самостоятельно. По запросу мы можем подготовить дополнительные отверстия для установки кухонных аксессуаров. К каждой угловой мойке в нашем магазине вы также можете подобрать подходящий кухонный смеситель, который будет идеально сочетаться с данной моделью по стилю. Помощь в оптимальном обустройстве рабочего пространства столешницы, оригинальный дизайн и необычайная практичность - вот лишь некоторые из многих достоинств, которыми отличаются угловые мойки для кухни.

Если вы заинтересованы в их покупке или у вас появились дополнительные вопросы - пожалуйста, свяжитесь с нашими специалистами. 

Каталог

Кількість чаш
Сушарка
Дренаж для посуду
Розмір основної чаші