Мийки До Шафки Від 80 См 

 • Мийка гранітна Копенгаген

  Мийка гранітна Копенгаген Мийка з двома відділеннями Копенгаген - це ідеальне кухонне обладнання для великої родини або людей, які люблять готувати їжу. Просторі камери забезпечують максимальний комфорт та зручність під час миття посуду та приготування страв. Другий відсік мийки можна використовувати для встановлення практичних кухонних аксесуарів, які полегшують щоденну роботу . Кухонна мийка Копенгаген відрізняється традиційним прямокутним дизайном і простою формою. Вона позбавлений прикрас і декоративних елементів, завдяки яким буде добре виглядати в будь-якому інтер’єрі. Його привабливість відображається в мінімалізмі та високоякісних матеріалах, завдяки яким мийка Копенгаген характеризується понадчасовою елегантністю. Він складається з двох камер глибиною до 18 см, а це означає, що в цій моделі гранітна мийка може вмістити навіть посуд значних розмірів, мийка доступна у п’яти кольорових варіантах. Універсальні кольори та понадчасовий дизайн мийки Копенгагена роблять її придатною як в сучасних, так і в класичних інтер’єрах. Двохкамерна мийка Копенгаген виготовлена ​​з високоякісної сировини. Гранітний агрегат у поєднанні з високоякісною смолою гарантує, що кухонна мийка буде стійкою до механічних пошкоджень, знебарвлення та змін температури. У вас є можливість вибрати вдосконалений варіант з антибактеріальними властивостями. Спеціальна суміш захищає від бактерій і грибків, які часто трапляються у вологому середовищі. Мийка пройшла ряд випробувань, завдяки яким ми знаємо, що вона відповідає польським та європейським стандартам якості. Завдяки цьому ми можемо підтвердити його якість, надаючи 35-річну гарантію на виріб, застосовуючи процедури основного догляду протягом тривалого часу, ви будете підтримувати мийку у відмінному стані. Для мийки можна вибрати стильні хромовані крані, адаптовані до кольору мийки та дозаторів для рідини для миття посуду, які також є в нашому магазині. Примітка. Через розміри кухонної мийки ми не рекомендуємо кухонний кран Prima 7000 та серію Prima 9000

  Виміри

  Лідер продажів Шафка від 80 см

  4.87/5 (292 оцінок)
 • Гранітна мийка Монако

  Гранітна мийка Монако Кутова мийка Монако - це рішення для більшої та малої кухні. Завдяки можливості встановити його в кутку кімнати, це економить місце на робочій поверхні. Ця півторакамерна модель має практичну сушку для посуду, завдяки якій все утворює повноцінну цілістність. Модель Монако може бути встановлена ​​в шафі розміром від 80 см. Велике основне відділення кухонної мийки дозволяє зручно мити великий посуд, тарілки та каструлі. Камера для стікання і допоміжна камера у формі трикутника спричиняє, що навколо мийки створюється додаткове місце, що надзвичайно ціниться на кухнях, де ви багато готуєте. Сучасна і водночас цікава трапецієподібна форма мийки в поєднанні із закругленими краями робить її придатною як до традиційних, так і до модерністських інтер’єрів. 5 універсальних відтінків граніту, дозволяє підібрати раковину до кольору всієї композиції. Купуючи гранітну мийку Монако, ви отримаєте 35-річну гарантію виробника. Якість граніту Primagran підтверджено численними схваленнями та сертифікатами, завдяки яким ви можете бути впевнені, що обрана кутова мийка відрізнятиметься надзвичайною стійкістю та довговічністю. Щоденне миття та приготування їжі не спричинить знебарвлення на поверхні мийки. Також є можливість збагатити суміш мийки спеціальними антибактеріальними іонами срібла. Доповненням до цього оригінального дизайну стане ідеально підібраний кухонний кран із хрому чи граніту з висувним носиком, що значно полегшує миття посуду та промивання сушки для посуду. Щоб максимально полегшити миття, виберіть практичні аксесуари, такі як автоматична пробка або дозатор рідини завдяки яким ви позбудетесь від непривабливих пластикових пляшок, створивши чистоту та порядок навколо зони миття посуду. Крім того, відтінок дозатора можна підібрати під колір мийки .

  Виміри

  970 x 490 мм Шафка від 80 см

  4.86/5 (310 оцінок)
 • Гранітна мийка Нью-Йорк

  Гранітна мийка Нью-Йорк дивіться фільм Гранітна мийка Нью-Йорк - це класична півторакамерна модель із сушкою для посуду. Ідеально підходить як до традиційних, так і до сучасних кухонь. Її можна використовувати як окреме обладнання в зоні миття або як доповнення до посудомийної машини . Вона відрізняється своєю простою, понадчасовою конструкцією. Прямокутна форма робить його підходящим до будь-якої кухонної шафи. Оригінальний вигляд надає їй якісний та стильний матеріал виготовлення а також гарно декорована сушка для посуду, які є не лише естетичними, але й практичними. Він доступний у п'яти універсальних кольорах. Сушка для посуду дозволяє сушити вимитий посуд, не займаючи місця на кухонній робочій поверхні, і дозволяє накопиченій воді вільно стікати в додаткову, меншу камеру. Остання функціонує як місце, де можна встановити аксесуари, що покращують роботу на кухні, такі як дошки для різання або сита та цедри. Модель Нью-Йорк виготовлена ​​з високоякісної смоли та мінерального агрегату. Поєднання цих матеріалів гарантує, що ця півторакамерна мийка буде інвестицією на довгі роки. Користування цих матеріалів забезпечує стійкість до високих температур, фарбувальних рідин та механічних пошкоджень. Мийки Primagran відповідають польським та європейським стандартам якості. На нашу продукцію надається 35-річна гарантія. Існує також антибактеріальна версія мийки, яка дозволяє обмежити розвиток шкідливих мікроорганізмів на її поверхні. Гранітна мийка Нью-Йорк також є практичним обладнанням і не потребує особливого догляду. Використовуючи препарати для очищення гранітних мийок, ви можете бути впевнені, що вона залишиться як нова протягом багатьох років. Висока якість гранітних мийок Primagran підтверджується 35-річною гарантією. Практичність гранітної мийки проявляється і при її складанні. Мийка є обертовою, завдяки чому сушку для посуду можна встановити з правого або лівого боку залежно від ваших потреб. Проста установка мийки можлива завдяки детальній інструкції та шаблону для вирізання отвору на робочій поверхні, який ви отримаєте разом з мийкою. Крім того, нью-йоркська модель оснащена спеціальними отворами, які дозволяють безпроблемно встановити кухонний кран та дозатори для мила чи інших миючих засобів. До покращити роботу на кухні, радимо вибрати стильні та функціональні кухонні крані для нью-йоркської мийки, а також автоматичний сифон та дозатор рідини для миття посуду. Ці аксесуари підвищать комфорт роботи та допоможуть підтримувати чистоту та гігієну при користуванні кухонною мийкою.

  Виміри

  750 x 475 мм Шафка від 60 см

  4.95/5 (279 оцінок)
 • Гранітна мийка Сідней

  Гранітна мийка Сідней Сідней - це невелика півторакамерна модель з сучасним та простим виглядом. Економна форма дозволяє добре виглядати в інтер’єрах кухні, розташованих у стилях від сучасного до класичного. Мийка Сідней випускається в п'яти кольорах, так що її колір можна легко адаптувати до дизайну інтер’єру кухні . Складається з двох камер, однієї більшої, другої меншої та невеликої практичною сушкою для посуду. Всі ці елементи поєднують стильний дизайн із винятковою функціональністю. Конструкція мийки в Сіднеї дозволяє підтримувати порядок в зоні миття та комфортне миття та підготовку їжі до приготування. У цій моделі особливо варто звернути увагу на надзвичайно практична сушка. Трохи нахилена, оточена практичним вищим краєм, який захищає від бризок води на робочу поверхню. Такі властивості роблять модель Сіднея особливо підходящою для кухонь без посудомийних машин, де посуд миється вручну . Простий зовнішній вигляд та користування геометричних фігур роблять її ідеальною для модерністичних кухонь, де прості кути та відсутність м'яких ліній надзвичайно важливі , Необроблений і безкомпромісний дизайн також дозволяє їй опинитися також в промислових інтер’єрах і надихнутись фінляндськими кухнями. У білій версії ця мийка порадує своїми чистими лініями та мінімалізмом, тоді як у модному чорному варіанті вона допоможе підкреслити елементи кухні та додасть їй нотки авангардності. Окрім незаперечних естетичних цінностей, ця модель виділяється довговічністю та міцністю. Він виготовлений із виділеної смоли та гранітного агрегату. Висока якість використовуваних матеріалів гарантує стійкість до високої температури, забруднень та знебарвлення, теплового удару, а також ударів та подряпин. Крім того, ви можете захистити раковину від розвитку мікроорганізмів, придбавши антибактеріальну формулу.

  Виміри

  740 x 470 мм Шафка від 60 см

  4.88/5 (49 оцінок)
 • Гранітна мийка Осло

  Гранітна мийка Осло Проста, мінімалістична форма та невеликий розмір мийки Осло, це чудові можливості для облаштування кухні. Ця модель ідеально підходить для невеликих інтер’єрів та кухонь. Вона не займає багато місця, компактна і елегантна. Обширна камера для мийки в Осло задовольнить потреби навіть найвибагливіших клієнтів, а відсутністьсушки для посуду дозволить створити максимальний простір на робочій панелі та зменшити враження безладу . Осло - це унікальна прямокутна модель, з модною горизонтальною орієнтацією по відношенню до краю робочій поверхні. Нижні краї камери трохи заокруглені , також використовується подвійний край навколо мийки. Ці ніжні акценти дизайну не дозволяють байдуже пройти повз раковину Осло. Крім того, ви можете вибрати цю модель в одному з п’яти популярних кольорів (білий, бежевий, графітовий, сірий, чорний). Це дає великі можливості облаштування, незалежно від кольору кухні. Якщо вам подобаються незвичайні акценти, спробуйте вибрати контрастний відтінок. Гранітна мийка Осло - це гарний дизайн та функціональність, а також міцність, довговічність та приваблива ціна. Висока якість гранітної мийки підтверджується 35-річною гарантією та польськими та європейськими стандартами. Висока якість продукції Primagran відбивається на численних позитивних відгуках наших клієнтів. Якщо ви дбаєте про додатковий захист від бактерій, виберіть антибактеріальний варіант мийки. Спеціальна суміш з іонами срібла обмежує можливість розмноження хвороботворних мікроорганізмів.   Комплект можна доповнити одним із кухонних кранів, наявних у нашому магазині, та дозатором рідини для миття.   Примітка. Через розміри кухонної мийки ми не рекомендуємо кухонний кран Prima 7000 та серії Prima 9000.

  Виміри

  510 x 435 мм Шафка від 50 см

  4.88/5 (524 оцінок)
 • Гранітна мийка Валенсія

  Гранітна мийка Валенсія Однокамерна мийка з сушкою для посуду Валенсія - це сучасна модель, що радує око своїм естетичним виглядом, і в той же час є функціональним обладнанням на кожній кухні. Ця модель відрізняється великою глибиною основної камери, яка становить цілих 18 сантиметрів. Це вражає своєю практичністю та неповторною формою, що виникає в результаті заокруглення однієї зі стін камери. Крім того, доступна велика сушка. Вона розміщується на 45-сантиметровій шафі, тому Валенсія добре поєднується з маленькими кухонними куточками, де враховується кожен сантиметр місця. Розмір мийки Валенсія дозволяє комфортно користуватися нею та використовувати на кухнях, де багато готують та миють. Камера з глибоким дном пристосована для миття великих каструль і тарілок, а також дозволяє безкоштовно готувати харчові продукти. Велика сушка забезпечує комфорт при сушінні посуду. Що найважливіше, цю однокамерну мийку можна встановити навіть на невеликій кухні. Мийки Primagran відповідають польським та європейським стандартам якості. Забезпечуючи найвищу якість нашого продукту, ми надаємо 35-річну гарантію. Якщо ви особливо цінуєте гігієну, пропонуємо вибрати додатковий антибактеріальний варіант. Це зменшує розвиток бактерій і грибків, роблячи зону миття посуду набагато гігієнічнішою. Мийки Primagran не потребують спеціального догляду. Досить подбати про її поверхню, щоб вона була гордістю кухні протягом багатьох років . Висока якість використовуваної сировини робить раковину Валенсія рішенням, що поєднує естетику та функціональність. Низька ціна йде рука об руку з міцністю та стійкістю до ударів, високих температур, подряпин та знебарвлень. Крім того, наш магазин пропонує кухонні крани та дозатори рідини для миття посуду, які також доступні в п'яти кольорах. Крім того, разом з мийкою ви отримаєте шаблон для вирізання отвору у робочій поверхні.

  Виміри

  770 x 470 мм Шафка від 45 см

  4.89/5 (513 оцінок)
 • Гранітна мийка Мілан

  Гранітна мийка Мілан Однокамерна гранітна мийка Мілан - це модель, що має сушку для посуду з маленькими канавками, що дозволяє зручно стікати воді. Завдяки невеликим габаритам (підходить для шаф шириною 45 см), він ідеально підходить для менших кухонь і кухонь, котрі не займаючи занадто багато місця на робочій поверхні. Універсальний дизайн мийки в Мілані робить його ідеальним для всіх кухонь з сучасним характером. Його простий дизайн і вибір кольорів дозволяє легко вписатися в інтерєр. Гладкі кути без додаткових прикрас підкреслять характер кухні в мінімалістичному стилі. Мийка, незважаючи на невеликі розміри, також має елегантну, злегка профільовану сушку, завдяки якому під час миття у вас не буде достатньо місця для чистого посуду, столових приборів та каструль. Мілан мийка випускається в п'яти універсальних і практичних відтінках. Вибравши з них ідеальний колір, ви можете створити свою мрію, дизайнерську кухню. Гранітна поверхня мийки стійка до механічних пошкоджень, а також подряпин, плям та інших брудів. Гарантією якості та стійкості є поєднання високоякісної смоли та агрегату, є також мийка з антибактеріальним варіантом. Застосування спеціальної суміші спричиняє знищення бактерій та грибів та обмежує можливостеі їх розвитку. Завдяки цьому буде простіше підтримувати гігієну на кухні. Миланські мийки, як і всі наші вироби, відповідають польським та європейським стандартам. Впевнені у відмінній якості нашої продукції, ми надаємо 35-річну гарантію на кожну з наших мийок. До кожної мийки ми додаємо шаблон для вирізання отвору у робочій поверхні. У нашому магазині ви знайдете широкий асортимент кухонних кранів: хром, граніт та висувний носик. Доповніть комплект необхідним сифоном у класичному або автоматичному варіанті пробкою та дозатором мила, що підходить до обраного відтінку кухонної мийки. Завдяки цим практичним аксесуарам буде досконалий порядок і чистота навколо мийки.

  Виміри

  585 x 465 мм Шафка від 45 см

  4.97/5 (423 оцінок)
 • Кухонна гранітна мийка Барселона

  Кухонна гранітна мийка Барселона - це модель, яка добре буде функціювати на невеликих кухнях, міні-кухнях та кухнях з додатково встановленою посудомийною машиною. Ця однокамерна мийка з сушкою для посуду овальної форми може бути встановлена ​​в шафках шириною 45 см. Наявність зливу гарантує комфортне миття посуду навіть на невеликій кухні. Тому, якщо ви шукаєте овальну раковину компактних розмірів, сучасний дизайн та високу функціональність, модель Барселона вам підходить. Мийка була виготовлена ​​з високоякісних матеріалів у вигляді мінерального агрегату та високоякісних смол. Така комбінація гарантує надійність та довговічність поверхні. Овальна форма гранітної мийки та практична кругла камера дозволяють раковині виділятися з точки зору дизайну та функціональності. Модель Барселона доступна в п'яти кольорах: класичний білий, пісочно-бежевий, холодний сірий, сучасний графіт та елегантний чорний, тому вона гарно впишется до Вашої кухні. Однак якщо ви шукаєте елемент, який буде оригінальним акцентом, виберіть відтінок, який контрастує з шафами і верхом. Таким чином ви створите цікаву композицію в сучасному стилі. Відповідаючи на потреби найвибагливіших користувачів, які вимагають найвищих гігієнічних норм, ми пропонуємо можливість додаткової антибактеріальної дії мийки. Спеціальне доповнення до суміші забезпечує антибактеріальні властивості. Поряд з мийкою ми надсилаємо практичний шаблон, який дозволить вам вирізати отвір у робочій поверхні . Це якість, в якій ми впевнені, тому ви отримаєте гарантію до 35 років при покупці мийки Барселона. Гранітна мийка Барселона, завдяки використаним матеріалам, стійка до механічних пошкоджень, відбитків пальців, непривабливих плям та різких перепадів температури. У вас також є впевненість в тому , що ця модель не вимагає спеціального догляду, а також з невеликим зусиллям і підготовкою до чищення мийки з гранітної поверхнею може утримувати його в доброму стані, і продукт буде тішити Вас на протязі багатьох років.

  Виміри

  585 x 460 мм Шафка від 45 см

  4.91/5 (174 оцінок)
 • Гранітна мийка Севілья

  Гранітна мийка Севілья Гранітна мийка Севілья в першу чергу функціональна. Для півторакамерної моделі характерна велика основна камера , велика глибина і практична сушка для посуду. Модель призначена для кріплення в шафі шириною 60 сантиметрів . Модель Севільї буде ідеальною для кухні, людей які люблять готувати їжу. Це дозволить забезпечити ефективну підготовку харчових продуктів та зручне миття та промивання великих тарілок і каструль. Невелика, але глибока друга камера - це місце, де можна легко відокремити столові прибори або промити фрукти та овочі. Ви також можете встановити кухонні аксесуари, які допоможуть вам приготувати страви. Щоб досягти максимальної функціональності цієї моделі, ми рекомендуємо поєднувати її з краном з висувним носиком або з поворотними моделями . Гранітна мийка Севільї доступна в п'яти класичних кольорах: білий, бежевий, сірий, графітовий і чорний. Ця колірна гамма робить його підходящим до будь-якого інтер’єру, як в сучасному, так і в традиційному стилі або посилаючись на стиль кантрі. Особливістю гранітних мийок Primagran є відмінне виготовлення та використані матеріали. Поєднання високоякісних смол і мінеральних агрегатів забезпечує мийку міцним, тривалим та стійким кухонним обладнанням. Вона не боїться теплових ударів, високих температур, механічних пошкоджень, як і подряпини. Простота догляду змушує мийку Севілья радувати наші очі естетичним виглядом протягом багатьох років користування. Ми також пропонуємо додатковий варіант антибактеріальних властивостей. Спеціальна суміш, додана до наших мийок, забезпечує обмежений розвиток шкідливих бактерій та грибків на поверхні мийки. В упаковці з кожною мийкою ви знайдете спеціальний шаблон, який допоможе вам вирізати потрібний отвір у робочої зони, а також у Primagran ви можете придбати спеціальні аксесуари, які збільшать комфорт у вашій зоні миття. На додаток до широкого вибору кухонних кранів для мийок, ми також пропонуємо цілий ряд аксесуарів, таких як сифони та дозатори рідини для посуду. Так як мийка Севілья, так і пропоновані кухонні аксесуари витримані в сучасному, легкому стилі .

  Виміри

  780 x 500 мм Шафка від 60 см

  4.91/5 (291 оцінок)
 • Гранітна мийка Мадрид

  Гранітна мийка Мадрид Мадридська модель - це півторакамерна модель з великою сушкою для посуду. Три поперечні канавки дозволяють воді стікати в меншу камеру. Мийка Мадрид підходить для шаф розміром 60 см . Завдяки заoкругленим стінкам мийки, більша камера має цікаву трапеційну форму. У поєднанні з меншою камерою вони утворюють оригінальне ціле. Таке рішення означає, що мадридська модель відрізняється сучасною та цікавою формою, сповненою характеру. Заокруглені краї, з іншого боку, дозволяють використовувати мийку в класичному інтер’єрі та сільському стилі. П'ять нейтральних відтінків наших мийок дозволяють ідеально підібрати раковину до облаштування кухні . Крім безпрецедентного дизайну, вона також виділяється завдяки високій стійкості завдяки використанню мінерального агрегату та високоякісної смоли. Вона також не боїться швидких перепадів температури . Довговічність використовуваних матеріалів робить мийку стійкою до механічних пошкоджень та подряпин, які можуть виникнути під час користування. Крім того, він не вимагає складних процедур догляду. Щоб підтримувати його в належному стані, буде достатньо засобів догляду, застосованих до таких виробів. Кожна мийка, придбана у нас, супроводжується комплектом, який полегшує самостійну установку. Кожен клієнт отримує шаблон для вирізання отвору у робочій поверхні. Можна збагатити суміш антибактеріальними іонами срібла, завдяки чому бактерії та грибки не розвиваються на поверхні мийки. Наші мийки відповідають європейським та польським стандартам. Будучи в змозі сертифікувати якість продукції, що пропонується для кожної нашої продукції, ми надаємо 35-річну гарантію. Висока якість матеріалів, які ми використовуємо, робить наші мийки легкими в підтриманні чистоти . Завдяки моделям кранів Primagran, наявних у магазині, ви можете створити гарний кухонний гарнітур. Ми пропонуємо класичні крани з хрому та граніту, що відповідають кольору та відтінку мийки. Незалежно від обраної мийки, ви можете вибрати ідеальні аксесуари у вигляді мильниці або сифона з автоматичною пробкою. Купуючи комплект, який складається з сучасної та міцної мийки Primagran з високофункціональним гранітом чи хромованим краном, ви можете бути впевнені, що всі елементи будуть ідеально складені.

  Виміри

  880 x 520 мм Шафка від 60 см

  4.91/5 (666 оцінок)
 • Гранітна мийка Сан-Франциско

  Гранітна мийка Сан-Франциско Модель Сан-Франциско - це велика однокамерна мийка. Вона складається з глибокої основної камери та стильної рифленої сушилки. Елегантний дизайн і прямокутна форма ідеально вписуються в сучасний та індустріальний інтер'єр, а вигадливі криві дозволяють також використовувати мийку Сан-Франциско в інтер’єрах, що спираються на класичні тенденції та скандинавські кухні. Мийка Сан-Франциско призначена для шаф шириною 45 сантиметрів. Завдяки цьому його можна монтувати в традиційних закритих кухнях, тих, які відкриті для вітальні та в маленьких кухонних куточках. У кожній з цих кімнат буде виглядати ідеально. Її економічна конструкція та функціональність забезпечують понадчасову універсальність. Гранітна мийка Сан-Франциско, як і інші мийки Primagran, стійка до подряпин і знебарвлення. Глибока камера дозволяє легко мити та промивати фрукти, овочі та м'ясо, а сушка допоможе в сушінні вимитого посуду та каструль. Практичність гранітної мийки проявляється також в її простому і швидкому догляді. Оптимальний розмір мийки дозволяє встановити на звичайній кухні. Щоб полегшити її монтаж, ми підготували шаблон для вирізання ідеально відповідного отвору у робочій поверхні. Ми рекомендуємо вибрати комплект із граніту чи хромованого крану. Вони доступні як мийка Сан-Франциско, в п'яти модних кольорах: білий, бежевий, сірий, графітовий і чорний. Крім кухонних кранів, ви також можете придбати дозатори рідини для миття посуду, антибактеріальні засоби, сифони та  засоби для догляду за гранітною раковиною .

  Виміри

  780 x 440 mm Шафка від 45 см

  4.97/5 (300 оцінок)
 • Мийка гранітна Париж

  Мийка гранітна Париж Гранітна мийка Париж - це півторакамерна модель, яка відрізняється своєю простою конструкцією та сучасним дизайном. У більшому відділенні для миття розміщуватимуться більші каструлі та посуд, тоді як менша допоміжна камера може використовуватися як місце для промивання посуду, сортування, розміщення столових приборів або промивання овочів. Наявність меншої камери компенсує відсутність сушки для посуду і, таким чином, полегшує миття та підготовку посуду та забезпечує достатній простір для посуду. Мийка Париж може бути встановлена ​​в шафах шириною 60 см. Мийка виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, що відповідають європейським та польським стандартам якості. Крім того, купуючи її, ви отримаєте гарантію до 35 років. Окрім цього, цю сучасну півторакамерну мийку легко утримувати завдяки стійкій гранітній поверхні. Доклавши невеликих зусиль, ви можете довго насолоджуватися гарною новою поверхнею, оскільки вона стійка до пошкоджень, а також до швидких перепадів температури. Мийка доступна в декількох класичних кольорах: білий, бежевий, чорний, сірий та графітовий, тому у вас є можливість підібрати її під свою кухню і створити незвичайну композицію. Поєднання сучасного дизайну, стійкості та функціональності робить модель Парижа надзвичайно привабливою пропозицією на ринку . Ми пропонуємо перевірені засоби для збереження та очищення гранітних поверхонь, завдяки яким мийка буде зберігати бездоганне сяйво і буде радувати око довгі роки. Підберіть ідеальний відповідний для мийки кран , який підкреслить характер кухні і зробить її витриманою. Ми пропонуємо хромовані та гранітні крани, звичайні або із висувним носиком. Доповніть комплект практичними аксесуарами для полегшення роботи на кухні, тобто автоматичною кришкою або дозатором рідини. За бажанням ми можемо покрити раковину унікальним антибактеріальним покриттям, що містить активні частинки срібла, які запобігатимуть розвитку бактерій та грибків.

  Виміри

  595 x 485 мм Шафка від 60 см

  4.89/5 (157 оцінок)
 • Гранітна мийка Женева

  Гранітна мийка Женева Оригінальна, напівокругла мийка для Женеви - це рішення для людей, які цінують оригінальний дизайн та функціональність. Єдина кругла камера з елегантного граніту виглядає стильно і в той же час відповідає всім вимогам практичності кухні. Незважаючи на відсутність капелюшки, модель у Женеві - надзвичайно практична модель, яка поміститься навіть у невеликих шафах 45 см. Комфортне користування цієї невеликої мийки можливе завдяки зігнутій стінці камери, але відсутність капачки дозволяє економити місце на кухонній робочій поверхні. Мийка в Женеві присвячена маленьким кухням та прибудовам, які підтримуються в сучасному та мінімалістичному стилі. Також хорошим рішенням є на кухнях, де зона миття посуду доповнена посудомийною машиною. Модель випускається в п'яти різних кольорах: білий, сірий, бежевий, графітовий і чорний. Універсальні кольори дозволяють мийці добре виглядати в кожній кімнаті. Наш продукт виготовлений з високоякісних матеріалів, які відповідають польським та європейським стандартам якості. Таким чином, гранітна мийка є інвестицією на роки. Виготовлений із смоли та гранітного агрегату, він стійкий до забруднень, знебарвлення та високих температур, також добре переносить типові впливи, характерні для кухонних робіт. Його довговічність підтверджується 35-річною гарантією. Більше того, за ним легко доглядати, його прибирання не вимагає багато часу та великих фінансових витрат. У ньому є спеціалізовані отвори, які дозволяють встановити обраний кухонний кран-змішувач. Монтаж кухонної мийки простий і швидкий. Ви можете зробити це самостійно, скориставшись інструкцією по монтажу з нашого веб-сайту та шаблоном для вирізання додаткового отвору. Елегантність надасть йому стилізований хромовий або гранітний кран, а також практичну антибактеріальну формулу, усунення грибків і бактерій, а також автоматичну пробку млинок для подрібнення залишків їжі.

  Виміри

  515 x 515 мм Шафка від 45 см

  4.86/5 (248 оцінок)
 • Гранітна мийка Ібіза

  Гранітна мийка Ібіза Гранітна мийка Ібіза - це однокамерна модель, обладнана сушкою для посуду, що робить її ідеальною для невеликих кухонь та кухонь додатково обладнаних посудомийною машиною. Компактні розміри мийки дозволяють встановлювати її в шафу шириною 45 см. Гранітна поверхня мийки та чітко позначені краї роблять весь вигляд дуже елегантним. Завдяки цьому Ібіза працюватиме на будь-якій кухні, де панує простота та мінімалізм. Гранітна мийка зі зливною дошкою значно полегшує миття, тому завдяки моделі Ібіза ця операція може бути приємною навіть на невеликих кухнях, де місце для розміщення посуду та столових приборів зазвичай обмежене. Ми пропонуємо 5 універсальних кольорів мийки Ібіза: білий, бежевий, сірий, графітовий та чорний. Якщо ви шукаєте раковину, яка ідеально поєднується з інтер’єром, але також виділяється за якістю, мийка Ібіза стане ідеальним вибором для вас. Продукція, наявна в нашому магазині, виготовлена ​​з високоякісних матеріалів та відповідає польським та європейським стандартам якості. Купуючи раковину Ібіза, ви отримаєте на неї 35-річну гарантію. Матеріал, який використовується для виготовлення мийки, довговічний і стійкий, роблячи її нечутливою до пошкоджень, подряпин і не пошкоджуючи температурні зміни. Міцний і простий у щоденному догляді, він не вимагає багато часу і роботи. Мийка Ібіза відповідає польським та європейським стандартам якості. Для всіх тих, хто цінує гігієну на кухні, радимо вибрати додатковий антибактеріальний варіант. Він забезпечує захист від надмірного розвитку батарей і грибків на поверхні мийки. Висока якість матеріалів змушує мийку служити довгі роки. Гранітна мийка Ібіза дозволяє встановити кухонний кран. Ми пропонуємо класичні хромовані крани та міцні та стійкі гранітні крани, що відповідають кольору обраного відтінку мийки. Доповніть комплект практичними аксесуарами: дозатором рідини або сифоном з автоматичною пробкою .

  Виміри

  640 x 490 мм Шафка від 45 см

  4.89/5 (472 оцінок)
 • Гранітна мийка Прага

  Гранітна мийка Прага Гранітна мийка Прага - це елегантна однокамерна модель зі зручною сушкою для посуду. Мінімалістичний дизайн без додаткових надмірностей привертає увагу і робить її вигляд дуже стильним. Празька мийка може бути встановлена ​​в шафах розміром від 50 см, тому це ідеальне рішення навіть для невеликих кухонь, де поверхня робочих поверхностей невелика. Більша поверхня сушки робить миття легше, тому празька модель стане набагато приємнішою. Широка камера для сушіння вміщує навіть великі каструлі та підноси для випічки. Утримувати гранітну мийку в ідеальній чистоті дуже просто і не вимагає спеціального догляду. Якісний граніт забезпечує стійкість мийки до подряпин та ударів, які можуть виникнути під час приготування їжі. Він також має стійкість до таких факторів, як висока температура. Ось чому гранітна мийка Прага вирізняється не тільки своєю відмінною естетикою, але й довговічністю та функціональністю. Таке поєднання можливостей точно задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів. Випускається в п'яти універсальних кольорах: чорному, білому, сірому, бежевому та графітному, завдяки якому вона легко вписується в кухню. Мийка виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, тобто мінеральних агрегатів і смол. Наша формула відповідає польським та європейським стандартам якості. Крім того, купуючи мийку, ви отримаєте гарантію до 35 років. Догляд за мийками Primagran дуже простий - основного догляду достатньо, щоб мийка залишалася в хорошому стані протягом багатьох років. Якщо вам потрібна виняткова гігієна у вашому будинку, ми пропонуємо додатковий антибактеріальний варіант мийки . Щоб максимально полегшити процес установки, ми додаємо практичні шаблони до кожної з наших мийок, котрі допомагають вирізати отвір у робочій поверхні . Ми також радимо доповнити комплект практичними аксесуарами для полегшення роботи на кухні: кран, сифон з автоматичною пробкою або дозатором для рідин та професійними засобами для догляду за гранітними поверхнями.

  Виміри

  890 x 495 мм Шафка від 50 см

  4.95/5 (635 оцінок)
 • Мийка гранітна Катанія

  Мийка гранітна Катанія Мийка гранітна Катанія це кутова приваблива модель , яка має основну камеру і допоміжну, а також сушку для посуду . Вона ідеально поєднується з сучасним інтер’єром кухні, економлячи місце на робочій поверхні. Це рішення як для більш, так і для менш пристосованих кухонь чи кухонь, де ціниться кожен сантиметр робочої поверхні. Кутову мийку можна встановити в шафу на 60 см. Заокруглені краї, що утворюють трапецієподібну форму мийки в поєднанні з овальними камерами, створюють дуже цікавий ефект. Незважаючи на розміщення мийки в кутку кухні, вона може стати її головним героєм. Крім того, він доступний у п’яти привабливих кольорах, що дозволяє їй вписатися в інтер’єр кухні (білий, безе, сірий, графітовий і чорний). У більшому кутовому відділенні мийки розміщуватимуться більші страви, тарілки або каструлі, тоді як менша камера може використовуватися як місце для сортування або промивання посуду, відкладання столових приборів або промивання овочів. Додатковою перевагою кутової мийки Катанія є наявність зливної дошки, яка завершує ціле, створюючи практичний та функціональний комплект. Поєднання цих трьох елементів у практичній формі сприятиме щоденному миттю. Гранітна поверхня стійка до високих температур. Вона також гарантує високу стійкість до механічних пошкоджень , таким як подряпини і зміна кольору , які можуть виникнути при роботі в кухні. Мийка Катанія виділяється не тільки з точки зору дизайну і функціональності, але і якості, тому що вона була створена з надзвичайно стійкого і міцного матеріалу, який, безумовно є граніт. Як і всі інші товари Primagran, вона відповідає польським та європейським стандартам якості. Крім того, придбавши його, ви отримаєте 35-річну гарантію . Ми також надаємо можливість придбати антибактеріальний варіант. Застосування спеціальної суміші забезпечує менш сприятливі умови для розвитку шкідливих мікроорганізмів. Раковину Катанія легко підтримувати в хорошому стані, використовуючи лише основні засоби догляду. Завдяки простому догляду, мийка буде служити нам добре протягом багатьох років. Ми відправляємо мийку в безпечній коробці разом з шаблонами, щоб вирізати отвір у робочій поверхні. Щоб завершити ваш пральний комплект, виберіть елегантний хромований або гранітний кран до мийки Катанія. Ми також пропонуємо добірку практичних аксесуарів для полегшення миття, тобто автоматичної пробки або дозатора рідини .

  Виміри

  835 x 495 мм Шафка від 60 см

  4.91/5 (182 оцінок)
 • Гранітна мийка Рига

  Гранітна мийка Рига Гранітна мийка Рига- це однокамерна модель без сушки для посуду. Найбільша її перевага - це її невеликий розмір, завдяки якому він підходить практично до будь-якого інтер’єру. Полегшує щоденне миття посуду та приготування страв. Підходить для шаф від 40 см. Ідеально підходить як доповнення до посудомийної машини, але ніщо не заважає вам ставитися до цього як до самостійного обладнання. Ця проста мийка без сушки для посуду - це не тільки квінтесенція мінімалістичного дизайну, а й практичне обладнання для кухні. Стильна, елегантна та економічна за формою, це ризька гранітна мийка. Прямокутна форма, відсутність непотрібних прикрас та невеликі габарити роблять раковину ідеальною для невеликих кухонь, оформлених в сучасному стилі та мінімалістичних кухнях. Однокамерна мийка Рига - це рішення для прихильників простих форм. Це ідеальне поєднання сучасного мінімалістичного стилю з функціональністю. Однокамерну мийку Рига можна придбати в п'яти відтінках, які відповідають будь-якому інтер’єру. Вона доступна у білому, бежевому, сірому, графітному та чорному кольорах. Мийка стійка до знебарвлення, подряпин, добре переносить перепади температури. Найвищу якість ризької гранітної мийки підтверджує 35-річна гарантія та відповідність польським та європейським стандартам. Він був виготовлений з найвищої якості матеріалів. Завдяки використанню високоякісного мінерального агрегату та спеціальної смоли, мийка Рига - це довговічне та стійке кухонне обладнання. Також існує можливість придбати мийку, суміш якої збагачена спеціальною антибактеріальною формулою. Це суттєво обмежує можливість розвитку шкідливих мікроорганізмів. Разом із придбаною мийкою ви отримаєте практичний шаблон для вирізання отвору. Мийка Рига, як правило, має один просвердлений отвір діаметром 35 мм, призначений для кріплення крану. Наш магазин також пропонує привабливі хромовані або гранітні кухонні крани, що відповідають кольору мийки та відповідні дозатори рідини для миття посуду. У нашому магазині ви також можете придбати спеціальні засоби для догляду за гранітною мийкою, завдяки якій мийка Рига надовго залишиться як нова. Примітка. Через розміри кухонної мийки ми не рекомендуємо кухонні крани Prima 7000 та Prima 9000.

  Виміри

  400 x 500 mm Шафка від 40 см

  4.92/5 (617 оцінок)
 • Гранітна мийка Берген

  Гранітна мийка Берген - двокамерна гранітна мийка. Він має просту, але функціональну конструкцію, завдяки якій миття великого посуду набагато простіше, ніж у класичних моделях. Дві однакові великі камери ідеально підходять для приготування страв. Рекомендується особливо для великих кухонь. Модель Берген вписується в шафи з 80см. Якщо ви шукаєте міцну, глибоку модель мийки, то Берген- це правильний вибір! Випускається в п'яти різних кольорах (білий, бежевий, сірий, графітовий і чорний), завдяки якому він адаптується до будь-якого інтер’єру, як сучасного, так і класичного. Мийка є стійкою до високих температур і механічних факторів. Поєднання гранітного агрегату з високоякісною смолою гарантує, що мийка також витримає удари і не буде дряпатися. Якісні матеріали дозволять уникнути знебарвлення та стійкого забруднення на поверхні мийки, які можуть виникнути під час кухонних заходів. Завдяки доглядаючим засобам, доступним в нашому асортименті, ви легко зможете захистити раковину від водяних плям та бруду. Виріб виготовлений з високоякісних матеріалів і відповідає суворим європейським стандартам якості. Ми гарантуємо до 35 років задоволення від моделі Берген. Ми також рекомендуємо придбати мийку в антибактеріальному варіанті, що захищає від розвитку бактерій та грибків, що особливо сприятливо для вологого середовища. У мийці є 35-мм отвори, що дозволяє кріпити будь-яку модель крану (граніту чи сталі), що підходить до обраного кольору мийки. Крім того, мийка можна доповнити відповідним стандартним сифоном або автоматичною пробкою та практичними аксесуарами для полегшення роботи, такими як дозатор рідини для миття посуду .

  Виміри

  780 x 500 мм Шафка від 80 см

  4.92/5 (637 оцінок)

Мийки До Шафки Від 80 См

Узнайте больше о кухонных мойках для шкафов от 80 см

Если вы располагаете просторной кухней и ищете солидную модель мойки, у нас есть для вас отличное предложение - мойка под тумбу 80 см. Эта широкая мойка обеспечит вам полный комфорт во время мытья посуды и позволит выполнять эту работу даже вдвоем. На кухне, где много готовят, такое решение не имеет себе равных. Мы гарантируем широкий выбор среди моек различных конфигураций чаш. Мы предлагаем мойки на одну, полторы или две чаши, в версиях с крылом и без крыла, различных форм. Мы предлагаем классические мойки: как прямоугольные и квадратные, так и овальные или круглые.

Мы также разработали угловые модели с геометрическими трапециевидными формами, которые идеально вписываются в угол кухни. В дополнение к различным формам и нескольким конфигурациям моечных чаш каждая модель предлагается в нескольких классических цветах: в белом, бежевом, различных оттенках серого, графитовом и черном. Благодаря множеству возможностей конфигурации цвета и формы, вы можете легко подобрать мойку 80 см для своей кухни. Благодаря стильной поверхности - матовый графит - вы придадите своей кухне выразительный характер. Мойка под тумбу 80 см Prima Gran отличается не только элегантным и современным внешним видом, но и высоким качеством, подтвержденным сертификатами и отзывами тысяч довольных клиентов.

Мы постоянно на деле доказываем, что гранитная мойка не означает, что это мойка по очень высокой цене. Кроме того, приобретая мойку Prima Gran, вы получаете на нее гарантию на 35 лет. Мы производим наши раковины в Польше из высококачественных смол и минеральных заполнителей, благодаря чему они устойчивы к повреждениям, царапинам и появлению пятен. Они также не требуют трудоемкого ухода. При выборе модели мойки под тумбу от 80 сантиметров у вас также есть возможность дополнить ее функциональным смесителем (гранитным или хромированным), а также другими практичными аксессуарами, такими как сифон с автоматическим стопором и дозатор для моющих средств.

Если вы не знаете, на какой модели остановиться - свяжитесь с нами, мы будем рады помочь вам сделать наилучший выбор!